Şimdi Ara

Psu dan duman çıkması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar sistemim bu. MSI Gaming GTX 1060 6 GB
    AMD Ryzen 5 1600
    B350M Plus anakart
    CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-04 80PLUS 600W KIRMIZI/SİYAH MidT ATX KASA. bunları toplatmak icin bi bilgisayarcıya götürdüm yanımdayken psudan duman çıkardı sonra ben yapamadım dedi psu sıkıntılı deistir dedi benim ne yapmam lazım bilgisayarda ki hasarı nasıl tespit ederiz başka bir bilgisayarcıya gidip kontrol mu ettiriyim ya da parcaların hepsi vatandan değil vatan para karşılığı toplar mı kasayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• PSU garantiye gideck. J ternettan aldıysan ayıplı ürün değişim işte mağazaya gidip. Vatan para karşılığı toplar diy biliyorum . Kısa devre olmuş..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasayı vatandan aldım.Kesin olarak bozulduğunu öğrenmek için ne yapabilirim bide diğer parçalar hasar görmüşmüdür .

• Psu %100 sıkıntılı iade alırlar mi bilemem ama servise gönderebilirler diğer parçalarda problem olup olmadığını öğrenmek için test ettirmen gerek parçaları aldigin yere götür faturalarıyla birlikte bunlarda bir sorun olup olmadığını öğrenmek istiyorum deyin test ederler yada sağlam bir bilgisayarcı varsa o da yapar

• Parçaları vatana götürdüm test edecekler olayın ilerleyişini burdan yazarım.İşlemci ram ve hdd vatandan olmadığı için onlar kaldı.

• Uzun uğraşlar sonucu kasanın para iadesi yerine değişim istediğim için kabul edeceklermiş .ekran kartı ve anakartta bi sıkıntı yokmuş. islemci hdd ve ramı test edemedim bundan sonra destekelerinizi bekliyorum kurulumu kendim yapmayi dusunuyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.