Şimdi Ara

PSP' ye Tema Yüklenebiliyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilen var mı acaba PSP' ye tema yüklenebiliyor mu?
    Öyle bir özelliği var mıdır ?

• Hayır Su an icin ole bi ozellik yok...
  • tema yüklenmiyo ama 1.50 lerde arkaplan resmi yapabiliyoruz.psp personalize adlı bi program yardımıyla
  • Bende 2.1 var onda bir programa ihtiyaç yok ben direk arka plana resim koyabildim :)
  • 2 ve üstü versiyonlarda arka planlar ok rahat değiştrilebiliyo ama tema yüklenmesi gibi bi durum söz konusu değil
  • psp lerdeki arka planda temaya benzio
  • Aslında tema da yüklenmesi gerekli değil mi? Eksiklik bence.. Zaten ilk başta kendi hafızası olmaması bir eksiklik. Kocaman makinenin 1 mb bile hafıza yok. Hafızasızda hiçbir işe yaramıyor bence.. Küçücük telefonların bile ne kadar hafızası var..
  • 1,5 versiyon için 2,5 -DH 0,40 -u yapın ! theme [ arka plan ekleme, renk değiştirme] yapılabiliyo ! ben yaptım , oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: teyteyster

1,5 versiyon için 2,5 -DH 0,40 -u yapın ! theme [ arka plan ekleme, renk değiştirme] yapılabiliyo ! ben yaptım , oldu

Devhookla geçici oluyor o .. Kapatıp aç eski haline dönüyor..
  • e ne var ki , tekrar ayarlardan ayarlanır... ! hem ben kaç 10 kere kapadım . versiyonum halen 2,5

ve değişmedi arka planım falan . normal de 1.5 verisyonum verisyon changer var , şu an da 2,5 bi problemim yok şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -ustAd -- 7 Haziran 2006; 12:19:06 >
  • temaya pek gerek yok bana kalırsa arka plan yeterli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.