Şimdi Ara

PSP YE NASIL FİLM VEYA MÜZİK AKTARIYOZ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• PSP normal pc de izleyebildiginiz videolari acmaz..
    Convertlemeniz yani psp fomati olan Mpeg-4 e cevirmelisiniz
    Onerecegim program Xvid4psp nin en son surumu.. Free dir google dan bulabilirsiniz.
    Filmi convertledikten sonra USB ile psp yi pc ye baglatip hafiza kartinin ana dizinine yani PSP klasorunun yanina VIDEO klasoru olusturun ve olusan video dosyasini buraya atin
    Kolay gelsin
  • Yeter artık nedir bu ya. Hergün psp ile ilgili on başlık açılıyor. Ve burada sorulanların %90 ı daha çnce defalarca açıklanmış konular. Lütfen arama yapın artık. Ama sanırım psp kullanıcılarının yaşından dolayı kaynaklanıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: herdem09

Yeter artık nedir bu ya. Hergün psp ile ilgili on başlık açılıyor. Ve burada sorulanların %90 ı daha çnce defalarca açıklanmış konular. Lütfen arama yapın artık. Ama sanırım psp kullanıcılarının yaşından dolayı kaynaklanıyor

Dostum 22 yaşındayım üniversite son sınıftayım ve pspim var.

Ama arama da yapıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: pessimistil

quote:

Orjinalden alıntı: herdem09

Yeter artık nedir bu ya. Hergün psp ile ilgili on başlık açılıyor. Ve burada sorulanların %90 ı daha çnce defalarca açıklanmış konular. Lütfen arama yapın artık. Ama sanırım psp kullanıcılarının yaşından dolayı kaynaklanıyor

Dostum 22 yaşındayım üniversite son sınıftayım ve pspim var.

Ama arama da yapıyorum

Yarası olan gocunur

• yarası olmakla ne alakası var anlamadım, psp kullanıcılarının yaşına dem vurmuş arkadaş, bende psp kullanmanın yaşla hiç mi hiç alakası olmadığını belirttim. sen lafı nerenden alıp, ne anladın bilemem tabi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.