Şimdi Ara

PSP Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

PSP hakkında tamamen bilgisizim ve hiç ummadığım bir anda psp sahibi oldum.

Şu anda tek oynayabildiğim oyun UMD sine sahip olduğum GTA liberty city. Bu psp ye internetten indirip oyun yükleyebilmek için kırdırmak gerekli sanırım. Bu işlemi nasıl yapacağım ve bütün psp lere uygulanıyor mu bu işlem ?

Ayrıca aracımda GPS olarakta kullanmak istiyorum. Biraz araştırdım ama net olarak bilgi bulamadım. Psp gps olarak kullanıldığında yol tarif etme gibi bir özelliği de sağlıyor mu ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qpqpqp -- 9 Mart 2011; 22:59:25 >

• Dostum oncelikle PSP modelini yazarsan daha cok kisi yardimci olur. Buarada GPS isine gelince, PSP de bildigim kadariyla GPS modulu yok, ekstra bir parca takmak gerekli diye biliyorum. Yani o parcayi satin alman gerekli.
  • Hocam system informationdan baktığımda system software 3.60 olarak gözüküyor.

GPS konusunda ise eğer dediğim gibi yol tarifi yapıyor ise o GPS adaptörü almayı düşünüyorum.
  • beyler ben yeniyimde psp hakkımda bilgimde war ama versiyon kırdırmam icin adresini tam bildiginiz bir yer var mı

ahmet yucelteknoforum-bs

• yukarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: qpqpqp

Hocam system informationdan baktığımda system software 3.60 olarak gözüküyor.

GPS konusunda ise eğer dediğim gibi yol tarifi yapıyor ise o GPS adaptörü almayı düşünüyorum.

versyonu 5,03e yükselt ama dikkat et pspnin şarjı tam dolu olsun versyon yükseltme sırasında sakın başından ayrılma psp nin çünkü kapanırsa bidaha açılmaz we brick olur yok çok riskli diosan 3.60 wersyona uygun olan cfw indir nette araştırırsan bulursun burda paylaşmak yasak çünkü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.