Şimdi Ara

psp - mp3 çalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeri tam olarak buramı bilmiyorum ama sorumu sorayım

bu arlar mp3 almayı düşünüyorum aklımda crea a9 ve sandisk e250 var acaba bunlar yerine üzerine biraz daha para koyup psp alınmalımı?
    pspnin ses kalitesi nasıldır mp3 dinlenir mi (sesi sonuna kadar açmam)
    veya onun yerine hazır o kadar para veriyorum ikisinide boşwer şunu al dediğiniz bir ürün var mı acaba ?
    Önerileriniz için şimdiden teşekkürler

• valla arkadasim bence ihtiyacin tam olarak neyse onu al. oyun oynamak istiyorsan psp al tabi ses kalitesi gayet güzel. ama madem hdd siz bir model almak istiyorsun o zaman gp2x i de düşünebilirsin sonuçta en geniş yazılım destegi gp2x te. ses kalitesi mükemmel olsun diyorsan iriver ın 20 gb lik modelini düşünebilirsin. Ses kalitesi gayet güzel ve hdd li model bir ürün olan Commodore pmc30 kullanıyorum ben. Video ve müzik oynatiminda çok başarılı bir alet. Harici hdd olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda video kayıt (digital receiver , digiturk v.s. ) özelliğiyl ve fiyatıyla gayet başarılı bir ürün. Chip dergisinin incelemesinde 5 üzerinden 4 puan almış tek eksiği harici hoparlörünün olmaması , yedek pili taşımanın olmaması ve şimdilik firmware eksiği olarak görülebilir. Düşün taşın valla o kadar çok seçenek var ki işin gerçekten zor.
  • arkadaşım psp'nin ses kalitesi gerçekten çok iyi ama boyutlarından dolayı her yere gelemediği için ben onun yanına bi de mp3 çalar almayı düşünüyorum. bana psp'yi taşımak zor geliyor ama sen ben taşırım önemli değil desren kesinlikle tavsiye ederim.
  • Ben maalsef ürünleri 2.el almayı sevmiyorum zaten taksitle alacağım için.
    Onun dışında gp2xi gördüm ama maalsef Ankarada satan bir yer yok
    Parayı madem gözden çıktım Ankaradan bir yerden elden almayı tercih ederim.
  • bu arada psp için psp+2gb ms ne kadardır alacğaım yer pahalıysa değiştireyim bari ( bu arada garantisiz) garantili fiyat söylersenizde sevinirim
    Şimdiden teşekkürler
  • ben hemalhemsat'dan 2 yıl garantili sıfır psp + 2gb ms pro duo yu 430 ytl'ye almıştım 2 ay kadar önce.
  • 430ytl mi sıfır hemde 2gb ms duo pro lu
  • evet hocam 360 a pspyi 70 e kartı almıştım . toplam 13 ytllik kargo ücreti ile birlikte 443 ytl'ye geldi.
  • psp mı alalı nerdeyse 1 yıl olacak kasımın ikıncı haftası almıstım gecen sene... yapabılecegın en ıyı secım olur herkesın dıbı düşüyorm.. bugunde cx300 um geldı ses kalıtesını daha da artırdım.. 2gb memorystıck daha almayı dusunuorum. yetmıo bıtane cin malı ms lerde pek sorun olmuyo ne gerek var o kadar paraya gittigidiyorda 80 mılyona satılıo.. yeterlı olur senın ıcın fılm ve dızı ızlemek oyun oynamak yada muzık dınlemek resımlere bakmak.. ınternete baglanmak :D ne ıstıosun !! daha bı ozellıgı eksık gıbı durmuo tamam all in one ama her ozellıgı ile pıyasadakı standartların üstünde..
  • birde i-river pmp120yi gördüma caba o nasıldır bu arada psp Ankarada en uygun ne kadara alınır ben psp + 2gb ms 600e bulabildim anca
    acaba daha uygun yerlerden ve mümküne taksitte vade farkını abartmayan bir yer önerirseniz sevinirim.
  • quote:

birde i-river pmp120yi gördüma caba o nasıldır bu arada psp Ankarada en uygun ne kadara alınır ben psp + 2gb ms 600e bulabildim anca
    acaba daha uygun yerlerden ve mümküne taksitte vade farkını abartmayan bir yer önerirseniz sevinirim.

psp'yi internetten almayı düşünmüyor musun? ben internet aldım ve tavsiye ederim. en ufak bir sorun çıkmıyor.
  • belki olabilir ama yinede elden sıfır almak ilk tercihimdir.
  • PSP intenet e bağlanıyor mu?
    quote:

Orjinalden alıntı: miskinn

psp mı alalı nerdeyse 1 yıl olacak kasımın ikıncı haftası almıstım gecen sene... yapabılecegın en ıyı secım olur herkesın dıbı düşüyorm.. bugunde cx300 um geldı ses kalıtesını daha da artırdım.. 2gb memorystıck daha almayı dusunuorum. yetmıo bıtane cin malı ms lerde pek sorun olmuyo ne gerek var o kadar paraya gittigidiyorda 80 mılyona satılıo.. yeterlı olur senın ıcın fılm ve dızı ızlemek oyun oynamak yada muzık dınlemek resımlere bakmak.. ınternete baglanmak :D ne ıstıosun !! daha bı ozellıgı eksık gıbı durmuo tamam all in one ama her ozellıgı ile pıyasadakı standartların üstünde..

• quote:

Orjinalden alıntı: Rosenrot

PSP intenet e bağlanıyor mu?

wireless üzerinden..
  • Bizim okulda da PSP ini tabi bi ayrı olur o zaman, wirelesss la nerdeyse heryerden internete
    gir.
    quote:

Orjinalden alıntı: EXcom_Zkko

quote:

Orjinalden alıntı: Rosenrot

PSP intenet e bağlanıyor mu?

wireless üzerinden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rosenrot -- 9 Kasım 2006; 20:09:12 >
  • kardeş bence psp al.ben 1.5 ay önce aldım ve çoook memnunum.sesi çok süper dışarıda veriyo baya bi yüksek.alınca çok memnun kalacaksın.oyunları zaten aşırı süper.video ve film izlemek için psp max media die program war onu kullan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuncer82

bu arada psp için psp+2gb ms ne kadardır alacğaım yer pahalıysa değiştireyim bari ( bu arada garantisiz) garantili fiyat söylersenizde sevinirim
    Şimdiden teşekkürler

ben aldım işte psp 1.50 ver.olanını sony orginal kutusu garantisi vs.data kablosu + 2 gb hafıza kartı 675 ytl ye ve içinde 4 tane oyun yüklü
    oyunların tanesi 80 ile 120 ytl arasında değişiyo (umd) 2.el veya yurt dışı malı tavsiye etmem.cihaz 525 ytl şuan 2 gb kart 100 $ data kablosu 10 ytl oyunlar 80 ile 120 ytl arası :S
  • bence w700i al hem telefon hemde kaliteli bi mp3 çaların olur.
  • Bak bende psp ile mp3 dinliorum.Bencede kesinlikle psp.Bide 2 gb ms duo alman lazım.We yanınada adam gibi bi kulaklık.Kulaklık oarak herkesin kesesine göre deişir ama ben shure e2c ile kullanıorum we çok memnunum.Drsnede canım sıklınca hem oyun oynuorum.Hem internete girip msn mi açıyorum.Ayrıca psp ile ilgilenen arkadaşlara duyurulur.Bunun klavyesi çıkmış manyag güsel çok rahat.Amerikada satılıo ama türkiyede göremedim.Satılan bi yer warsa banada söleyin(izmir).Nese işte yani bence bi kere al hepsi olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: EnergY-VorteX

Bak bende psp ile mp3 dinliorum.Bencede kesinlikle psp.Bide 2 gb ms duo alman lazım.We yanınada adam gibi bi kulaklık.Kulaklık oarak herkesin kesesine göre deişir ama ben shure e2c ile kullanıorum we çok memnunum.Drsnede canım sıklınca hem oyun oynuorum.Hem internete girip msn mi açıyorum.Ayrıca psp ile ilgilenen arkadaşlara duyurulur.Bunun klavyesi çıkmış manyag güsel çok rahat.Amerikada satılıo ama türkiyede göremedim.Satılan bi yer warsa banada söleyin(izmir).Nese işte yani bence bi kere al hepsi olsun

dershaneye psp ile gitmeni hiç tavsiye etmem.. malum ders falan yalan..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.