Şimdi Ara

psp için en iyi oyun (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
24.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şu sıralar fifastreet oynuyorum ben, güzel geldi bana...
  • tabiki once bir araba yarışı ve futbol, nfs ve pes derim ben
  • Bence GTA Liberty city al eğer pc deki oyunlardan seviyorsan 2 oyun alabilirsen NFS MW + GTA LC al.
  • virtua tennis çok iyi
  • vallaha beğeneceğini umuyorum. Zira oyun sitelerinden de çok yüksek notlar almıştı...
    quote:

Orjinalden alıntı: MORGAN2

quote:

Orjinalden alıntı: MEN@MEN

Oynaman lazım. Tarzı tetrise benziyor ama inanılmaz saran bir oyun. Sana söyleyim.
    quote:

Orjinalden alıntı: MORGAN2

lumines ne tarz kardeş güzelse alalım ben duymadım valla

aşagı yukarı tahmin edebiliyorum senin güzel hatrın için alıcam

• most wanted gayet eğlenceli rivals tan ayıran tek fark GALLARDO YA (boğa yavrusu demekmiş) MODİFİYE YAPIYORSUN :) bundan daha zevkli ne olabilir...!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildworld -- 16 Haziran 2006; 19:48:31 >
  • HORT DESEM :D
  • pes 2008..yda pes 6 futbol için..
    gta vice city stories
    free running
    silent hill
    most wanted
    exit2 eğlence için:D
    sims2 cast away ilkel oyun:D:D
  • afedersiniz ama bence çok saçma bir konu olmuş çünkü en iyi oyun diye birşey olmaz bu herkese göre farklıdır. kimi gta der kimi pop, nfs vb. sen sadece bi tür üzerine (en iyi yarış oyunu, en iyi futbol oyunu vs.) bir şey açmış olsaydın daha mantıklı olurdu çünkü zevkler tartışılmaz herkesin zevk aldığı oyun aynı olmaz ;)
  • o zaman türlere ayırıp yorum yapsın herkes,

mesela platform türünde en iyi oyun bence Daxter

gibi...?
  • Silent Hill :Origins atmosfer olarak mükemmel bir oyun...Onun dışında Killzone,Loco Rocco,Metal Gear Solid serisi,Syphon Filter serisi,Fight Night Round 3 ve Tekken Dark Resurrection en sağlam oyunlar...
  • konuyu hortlatmışlar :D sizde ciddi ciddi oyun yazıyorsunuz
  • ben star wars ve ace of combat x tercih ederim. iki oyunda şuan pspmde. ama şunu söyliyim PS3ü plazmada oynadıktan sonra(hergün evdeki keyfim ) psp de oyun oynıyamaz oldum. bnm tercihim bunlar. ve ayrıca herkes psp oyunlarını rapid linki filan arıyolar direk UTORRENT indirin. ordan süper yarım saatte hepsi tek bi rar içinde inio
  • herkes bu aylarda bu konuyu hortlatıyor sanırım.
  • konuyu başlatan arkadaş evlenip çoluk çocuğa karıştırmış. neredeyse 6 yıllık konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skullmonkeys -- 15 Ağustos 2011; 19:10:41 >
  • Konu yalama oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedenmizah

konuyu başlatan arkadaş evlenip çoluk çocuğa karıştırmış. neredeyse 6 yıllık konu

• Arkadaşlar En iyi PSP Oyunlarını Playstationustasi.tr.gg adresinden ulaşabilirsiniz.

Playstation Oyun Satış Merkezi
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascalonur

virtua tennis çok iyi

top spin yoktu değil mi psp de tüh be
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.