Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

psp de ateri oyunu oynamak 'nes'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
2.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meraba arkadaşlar video benim ilginizi çekerse ps1 oyunlarını psp de oynama videosuda çekmeyi düşünüyorum fikirleriniz nedir video nasıl olmuş ?

http://www.mediafire.com/download/wda4idms94lvu9r/NesterJ_AoEX_R3.zip

VİDEO LİNKİ :https://www.youtube.com/watch?v=R6VHKv6B33k

• Hocam güzel düşünmüşsünüz,yararlı bir çalışma olmuş devamını bekliyorum.Hala PSP ile ilgilenen,üzerinde çalışan insanları görmek hoş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam aynı zamanda ps1 oyunlarını falanda oynatıyor Gameboy advance oyunlarıda dahil buna bence ateri yani nes oyunlarının yerini hiçbişiy dolduramaz hep bi parça sevicem onları
  • mertstar15 kullanıcısına yanıt
    PS1 oyunları için de ayrı bir video yaparsanız gerçekten faydalı olur bu konuda pek bilgimiz yok forumca ve hocam SNK Neo-Geo oyunlarını da açabilir mi,bir bilginiz var mı? Özellikle The Last Blade 2 favori oyunumdur PSP için indirmiştim fakat .iso formatında değil sanırım emulatör şart ben çalıştıramadım bir türlü.Şu an Metal Slug serisinin hepsi var ve çalışıyor bu yüzden Neo-Geo oyunlarını açıyordur diye umuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerHauptmann -- 14 Temmuz 2015; 13:47:39 >
  • hocam akşam eve geçince senin için araştırırım ps1 oyunlarıda çalışıyor ds oyunlarının bazıları bile çalışıyor dediğinde çalışıyodur bence ps1 içinde bu akşam çekicem inşallah
  • mertstar15 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam takipteyim.
  • Deneyeceğim bende uzun zamandır elime almıyorum aleti, özletti kendini kerata

Oyun öneriside istiyorum arkadaşlar rpg hariç her türden oyun önerirseniz sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.