Şimdi Ara

PSP Alacağım.. Nereden?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaşlar 2000 öneriyorlar ama aradaki ekran farkını gördüm en son çıkan 3000 galiba almaya karar verdim kopya oyun oynatabilen nereden alırım kaç para nasıl en iyisini bana bulabilirmisinz versiyon falan anlamıyorum

• İstanbul'da oturuyor iseniz yada yolunuz istanbul'a giderse dogubanktan alabilirsiniz yada teknosa, bimeks gibi magazalardada alabilirsiniz.

Bu arada avatar kardeşligi mi yapiyoruz
  • Bimeksten alma orada çok pahalı satılıyor 547 tl çok fazla, khalkedon 350 tl falan satıyordu daha ucuza da bulabilirsin aslında bizim forumda sıfır gibi makinalar var bende de var psp slim 2004 daha kırılımamıyor ama siz kırılan versiyonundan alın en azından benim gibi beklemezsiniz.En son kırılan 5.03 diye biliyorum aldığın kişiye veya yere sorarsınız kırılıyor mu diye.3000 in ekranı daha parlak diyorlar ama ikiside bana göre aynı.
  • khalkedon garantisiz mi satıyor o fiyata anlamadım ben teknosa dakiler iyidir heralde versiyonu öğrenmek lazım..

johonwayni

hayley hastasıyım senden çalmadım yani forumda bizden ayrı 1 kişide daha var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamorrah

khalkedon garantisiz mi satıyor o fiyata anlamadım ben teknosa dakiler iyidir heralde versiyonu öğrenmek lazım..

johonwayni

Magazalardan almak daha iyi cunku geri iade var, teknik sorun destegi var sonucta...

Hayley gelirsek forumda cogaliyor hayranlari bi arkadaş daha koymuştu ama uzun zamandir görmüyorum kendisini yada değiştirdi avatarini

hayley iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

quote:

khalkedon garantisiz mi satıyor o fiyata anlamadım ben teknosa dakiler iyidir heralde versiyonu öğrenmek lazım..

johonwayni

Magazalardan almak daha iyi cunku geri iade var, teknik sorun destegi var sonucta...

Hayley gelirsek forumda cogaliyor hayranlari bi arkadaş daha koymuştu ama uzun zamandir görmüyorum kendisini yada değiştirdi avatarini

hayley iyidir.

Hacı sende varsa psp msn'den yardımcı olurmusnu kafayı yiccem ne karışık bir olay ya parayı basıp alamıyoruz

• Git Khalkedondan al ilgilenirler vs Kendi garantileri var zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapsLocking

Git Khalkedondan al ilgilenirler vs Kendi garantileri var zaten

nerede burası sitelerinde yazmıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

quote:

johonwayni

hayley iyidir.

Hacı sende varsa psp msn'den yardımcı olurmusnu kafayı yiccem ne karışık bir olay ya parayı basıp alamıyoruz

Posta kutunu kontrol et

• Istanbul da isen Khalkedon'dan al, pişman olmazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wzzk

Istanbul da isen Khalkedon'dan al, pişman olmazsın.

Aynen git Khalkedondan al
  • Khalkedon'dan al Gidince İlgileniyor Bi Sorun Çıktığında Neler Yapacağını Anlatıyor Eğer Sorunu Yapamssan Getir Yapalım Diyor Geçen Arkadaş Aldı Bende 1-2 Aya Kadar Alcam
  • ANKARA DA KULE TEKNOLOJİ VAR ORDANDA BİLGİ ALABİLİRSİN ÇÜNKÜ ALABİLECEĞİN EN UYGUN FİAT VEREN FİRMALARDAN BİRİDİR . TEL NO 0312 417 39 58
  • İstanbulda ama Ankara uzak
  • Bunu teknosadan almak orj xp almak gibi bişi walla
    ben yanlış yönlendirmek istemem ama

psp3000,
    8gb flash,
    kılıf,
    ekran koruyucu,
    kulaklık,
    usb,
    pes2009,
    nfs mwanted

elden 500tl ye aldım ankaradan
    japonkubiden
  • Ben Ankara'da oturuyorum. Arkadaşıma aldırdım İstanbul'dan(khalkedon) arkası kargoda biraz çizildi ama olsun hala kullanıyorum. Arkadaşlarım Ankara'daki Armağan Japon Oyuncak Pazarı'ndan aldı, birinin bataryası sahte çıktı ve benden pahalıya aldılar.
  • Khalkedon'dan aldım

psp3000 350 tl
    8 GB'lık MARK2 Memory Stick 40 tl.
    Taşıma Çantaları 15 tl.
    Hori marka şeffaf ekran koruyucu 5 tl.
    Slim PSP'ler için Cyrstal Case'ler 10 tl.
    USB Power-Data kablosu 7,5 tl.

430 tl

henüz gelmedi 2 güne gelir en geç
  • hayırlı olsun.İnternetten psp siparişi yapabiliyomuyuz bu khalkedonda istanbuldayım bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otorite

hayırlı olsun.İnternetten psp siparişi yapabiliyomuyuz bu khalkedonda istanbuldayım bu arada.

Arıyorsun konuşuyorsun sana hesap numarasını veriyorlar yatırıyorsun onlar gönderiyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.