Şimdi Ara

PSN HATA CODE:80023102

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Dün akşamdan itaberen bir şey almak veya download list ime ulaşmak istediğimde bu hatayı alıyorum yardımcı olaabilecek var mı?Şimdiden teşekkürler.Aşağıdaki hataya benziyor

PSN HATA CODE:80023102

• Evet,başka birisi daha konusunu açmıştı.Neden kaynaklanıyor olabilir?Dün yapılan bakımda eksik kalan birşeyler mi var.
  • Ben actim ayni konuyu pek konu hakkinda bilgisi olan yok sanirim daha yeni uye olan kullanicilarda daha cok goruluyor tahmin tabiki benimki... Bu hatayi alan bir kac kisi var forumda psn yeni sistemine geciyo 8 subatta bundan kaynakli olabilir bi ihtimal...
  • bende az önce bişiler satın aldım ama indiremiyorum..
    aynı hatayı veriyor
  • ÇALIŞMA VARMIŞ ŞİMDİ ANLINAN HABER PSN İSMİ DEĞİŞİP SEN OLUYORMUŞ...
  • turkıyede yasıyıp baska ulkenın psn ını kullanıyosan bu hatayı verebılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tinerajj -- 5 Şubat 2012; 22:24:08 >
  • Ben de akşam bu hata yüzünden 3 maç kaybettim FIFA12'de.Belki bizim telekomdan kaynaklanıyodur dedim ama galiba psn'de sorun var.İsim değişikliği falan tat vermiyecek heralde.
  • ben dün akşam 6 dan sonra hiç bağlanamadım psn e, sorun psn bakımamı alınmış??
  • Bunun bakımla falan alakası yok, bayadır var bu problem. Hatta ben daha önce alışveriş yaptığım kartla dahi şu an alamıyorum bu hata yüzünden.

Arkadaşımın kredi kartını da denedik - hem kendi hem onun ps3'Ünde - yine de sonuç alamadık.

Eğer bu problemle karşılaşıp çözümü net bi şekilde bulabilen varsa paylaşırsa çok memnum olurum. Yabancı forumlarda da tartışılıyor bu sorun. onlarda çok şikayetçi.
  • PSN , SEN olunca inşallah eski günlerine döner de kesintisiz bağlanıp multiplayer oyun oynarız.
  • evet bakımla alakası yok millet oynuyor twisted metal demosunu biz indiremedik daha.Bende hala devam ediyor bi sanal kart oluşturu onunla deneyeceğim

edit:sistem geri gelmiş arkadaşlar.Teşekkürler herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tony redgrave -- 7 Şubat 2012; 17:02:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.