Şimdi Ara

PSB ALPHA B1 HAKKINDA......................

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sayın Üstadlar. Tam Definitive BP6 almaya niyetlenmişken ADIM ELEKTRONİKTE PSB ALPHA B1'İ gördüm.

http://www.adimelektronik.com/urun-detay/141103/psb-alpha-b-1-bookshelf-speakers-raf-tipi-hoparlör-

Biraz araştırınca linkteki video karşıma çıktı.

http://www.youtube.com/watch?v=p_h6H8f0B5c

Ses karakteri tam kulağıma göre..........Tabiii en iyi şartlar altında videodaki gibiyse

Sizce Film izlemek için bipolar özelliğe sahip Definitive BP6'mı yoksa PSB ALPHA B1'mi ne dersiniz?

Rear'lar Bose 301 olacak. Bose 301'lere uygun ses karakterine sahip başka hoparlörde olur.
    Önerileriniz hangi yönde öğrenmek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gumboro -- 16 Mart 2013; 22:33:49 >

• daha once defitnitive nin neredeyse tum modellerini kullandim..psb bahsettiginiz model arkadasimda var ve ben oldukca begendim bp 6 dan cok daha iyi diyebilrim..Kipsch rf 62 veya butce varsa rf 82 de guzel olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuribaras -- 16 Mart 2013; 23:45:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KLavyenize saglik gorusunuz benim icin degerli pbs alpha veya klipsch dinlemeye odaklanacagim

• Psb alpha stokta olmayabilir stok sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: atalayalper

Psb alpha stokta olmayabilir stok sorun

Sağolasın bir sormak gerekiyor galiba bakalım ........
  • Sayın forum üyelerinden rearlar Bose 301 olmak üzere........... Bu ses karakterine uyacak front, center ve subwoofer önerisi alabilirmiyim ?
  • Bose 301'e neden takildiniz bu kadar?

• quote:

Bose 301'e neden takildiniz bu kadar?

Ses karakteristiği sinemada hoşuma gittiği için, almış bulundum ondan
  • quote:

Bose 301'e neden takildiniz bu kadar?

Atalayalper önerilerinizi bekliyorum................
  • Siz cevap verin soruma da bizde oneri cok neden bose 301?

• Dedim ya film izlerken ses karakteristiği hoşuma gitti ondan. Önlere Bose tower bulamıyorum. Bundan dolayı öneri istiyorum. Bookshelfte olur %90 film ve oyun için. OLDU MU ?
  • Mesajıma cevap istiyorum buyrun.
  • Tamam peki kızmayın oldu.. O mesaj ben cevap yazarken yoktu ard arda iki mesaj yazmissiniz neyse... Ne kadar para ayiriyorsunuz bu ise?

• Ayırabileceğim miktar 1.500 YTL. Hangisini almalıyım? Bu arada kızmadım, merak ediyorum cevabınızı
  • 301'leri öne çekin 201 alıp rear yapın bir tane bose center ekleyin ve bir tane de subwoofer alıp işi çözün madem bose'un ses karakterini seviyorsunuz bu şekilde bir sistem toplayabilirsiniz.. Bose kule zaten nadiren düşer piyasaya onlar da pek kolay hoparlörler değillerdir beslesen beslenmezler ses direct reflecting olduğu için her yerden yansır stereo kullanıma uygundur ama home theather'da iyi olmayabilir vs..vs.. 301 - 201 - center - Sub kombinasyonuna yönelebilirsiniz... Diğer türlü zaten psb - bose vs. veya xxx gibi eşleşmelerde uyumu yakalayamayabilirsiniz..
  • SAgolasin ellerin dert gormesin. benim bir dusuncemde buydu. center olarak vcs-10 bu sisteme uygun olacak. sizinde dediginiz gibi 201 leri rear yapacagim. direct reflecting sinema ve oyunda cok hosuma gidiyor. Bu sistemi bir sure kullandiktan sonra degistiririm zaten. tekrar sagol

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.