Şimdi Ara

PS5 -Kapalı Kutu- CFI-1216A CDli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
2.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 PS5 -Kapalı Kutu- CFI-1216A CDli
    SATILDI.
    İsteyene masrafımı/cüzi bir kar koyup bulgaristandan sipariş üstüne getirebilirim.

SATILDI

Playstation 5 sıfır-kapalı kutu- Avrupa ürünü- CDli versiyon. İstanbul içi elden teslim edilebilir. Alıcı ödemeleri kargolanır

CFI-1216A;son sürümdür, önceki sürüme göre daha hafif ve soğutucu performansı daha iyidir.
    Bantları açılmamıştır.

30.07.2023 tarihinde alınmış. 1 yıl garantisi, online ürün kaydı ile 90 gün daha uzatılabilir. Fişine kadar tüm kağıtları birlikte verilecektir.

Fiyat : 17000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 30 Temmuz 2024 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fiyat 17000 olarak güncellendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi authentic1 -- 7 Eylül 2023; 19:52:14 >

• Merhaba bunların kırılma durumları nasıl? Bayagı uzak kaldım sektörden hangi versiyon almak mantıklı
  • Roronoa_Zoro kullanıcısına yanıt

Hocam açıkçası ben de bilmiyorum. Eski usul crackli oyunu dvd'ye yazdırıp yükleyebilirler diye düşünerek CD'li versiyon aldım. Ama bilen arkadaşlar bizi aydınlatırsa sevinirim.

İnternette PS5 jailbroken (kırıldı) yazıyor ama nasıl yapılır bir fikrim yok.

• ilan güncel midir?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.