Şimdi Ara

PS4 LCD MONİTÖRDE SES ÇIKIŞ PROBLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar yakın bir zamanda ps4 almaya planlıyorum lcd monitörüme bağlayarak kullanmayı düşünüyorum fakat monitörümde herhangi bir ses çıkışı bulunmuyor hoparlörümü bağlamak için, sadece hdmı çıkışı mevcut monitörde baya bi araştırdım kimisi harici ses kartı alın onu ps4 usb slotuna takın arkasınada hopörler girişini takın ses alırsınz yazmış ona cevap olarak bir arkadaş konsollarda dahili ses kartı işe yaramaz yazmş kimisi usb'li hopörler alın ps4'e bağlayın ses alırsınz yazmş, 9 senedir silvercrestin 2+1 hopörlörü kullanmaktayım ve memmunum ses sistemimden,peki şöyle birşey sorsam ps4 kolunda kulaklık girişi mevcut bildiğim kadarıyla kulaklık takıp ses alabiliyorsak,biraz saçma olacak ama hopörlör kablosunuda o koldaki kulaklık girişine takıp ses alamazmıyız veya başka önerebileceğiniz altenatif çözümler nelerdir tavsiye edebileceğiniz dönüştürücüler varmıdır hdmı to hdmı + 3,5 mm jack gibi 3 ü bi arada dönüştürücüler varmıdır , çok uzadı kısacası ses problemini nasıl çözebilirim ben :)

• bazı arkadaşlar ds4 e bağlayarak alıyor sesi.

hdmi ın yolladığı görüntü ve sesi ayıran bir adaptör var ama optik dijital olarak ayırıyor, o adaptörü alıp kullandığınız ses sistemi girişi neyse onun için de 2. bir çevirici alarak ikisini bağlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renzokuken -- 25 Mayıs 2015; 10:55:27 >
  • DS4e bir deneyin derim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin icin en iyi cozum kulaklik. PS4 ucin uyumlu kulakliklar sayesinde ses problemini kolayca cozersiniz...

• Bu DS4 dediğiniz nedir biraz daha açarmısınz kablomudur dönüştürücü falanmıdır
  • Ds4=dualshock4

Yani elinde tuttugun kol

Onun alt kisminda bi kulaklik girisi var

Tak oraya bi kulaklik uzat ayaklarini

• Ds4=dualshock 4

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamerrr

Ds4=dualshock4

Yani elinde tuttugun kol

Onun alt kisminda bi kulaklik girisi var

Tak oraya bi kulaklik uzat ayaklarini

teşekkürler cevap içinde yani kulaklığı son çözüm olarak düşünüyorum ,atıyorum film izlerken kulaklık takarak film izlemek hoş olmayacak hopörlörden ses almak şart
  • Bende monitör kullanıyorum yazın ps4 alıcam inşallah benimde kafama takıldıı şimdi daha önce düşünmemiştim.

Büyük ihtimal bize çevirici lazım olacak hocam 3.5 mm yi optiğe çeviren bi aparat falan.

Böyle bi aparat lazım tabi varsa.

Perpa veya karaköyde bulunabilir diye düşünüyorum.
  • öncelikle herkeze tşk ederim iş yerinden 1 günlüğüne ps4 ü aldım ve 1 saat önce denemeler yapdım sizin söylediğiniz gibi Ds4 de bulanan kulaklık girişine ses sistemini bağladım ve sonuç başarılı aynı şekilde kulaklık taktım sesi aldım ps4 alınca 2 tane Dualshock alırım birisiyle zatn kablosuz bir şekilde oyunumu oynarım diğer Dualshock'a da hopörler kablosunu bağlarım ve mutlu son :)
  • quote:

Bende monitör kullanıyorum yazın ps4 alıcam inşallah benimde kafama takıldıı şimdi daha önce düşünmemiştim.

Büyük ihtimal bize çevirici lazım olacak hocam 3.5 mm yi optiğe çeviren bi aparat falan.

Ds4 kulaklık girişine hopörlör bağlayınca ses geliyor hocam cidden 1-2 saat önce denemeler yapdm bnde sende 2 tane Ds4 alırsın birine hopörlörünü bağlarsn diğeriyle oyununu oynarsn köşede yedek bi Dualshock'un olmuş olr hmde
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiaxisheytane666

quote:

Bende monitör kullanıyorum yazın ps4 alıcam inşallah benimde kafama takıldıı şimdi daha önce düşünmemiştim.

Ds4 kulaklık girişine hopörlör bağlayınca ses geliyor hocam cidden 1-2 saat önce denemeler yapdm bnde sende 2 tane Ds4 alırsın birine hopörlörünü bağlarsn diğeriyle oyununu oynarsn köşede yedek bi Dualshock'un olmuş olr hmde

Vayy bee mantıklıymış hocam ben öyle düşünmemiştim

Ama şimdi bi tanesi boş boş çalışacak ya hiç sevmiyorum öyle işleride.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.