Şimdi Ara

PS4 alanlar memnun mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika'dan bir arkadaşım gelecek. PS4 getirtmeyi düşünüyorum ama oldukça kararsızım. PS4 alanlar memnun mu, tavsiye ederler mi fikirlerini almak isterim.
    Cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• Alali 1 ay oldu ama oyun kitligi oldigi icin pek oynamiyorum. Ama butun yil oynayacağım fifa15 ciktiginda basindan kalkmam heralde. Bunun yaninda yeni birkac oyun yavas yavas cikiyor. Bence al pisman olmazsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hesapladım 940 tl civarı bi fiyata geliyor. Fiyat makul ama oyun fiyatları malum. Getirtirsem Amerika Psn plus almayı düşünüyorum. Oynayanlarınız varsa sıkıntı oluyor mu amerika psn plus ta online oynarken? Adsl kullanıyorum lag yaşar mıyım?
  • Amerikan psn ile tr psnin server açısından bir farkı yok. Oyunları alıp sattiktan sonra fiyatı çok dert olmuyor ama alıp kenara koyacaksan bütçe lazım.

• PSN plus un bedava oyunlarını oynamayı düşünüyorum. Alım satım zor olur hocam onla uğraşmak istemiyorum. Kampanya falan olursa ancak alırım o da digital olarak.
  •  PS4 alanlar memnun mu
  • İste getirsin kardeşim oyun mevsimi başlıyor.çok iyi bir dönemde almış olursun
  • Bir daha sorsalar gene ps4 alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: saruhan

PSN plus un bedava oyunlarını oynamayı düşünüyorum. Alım satım zor olur hocam onla uğraşmak istemiyorum. Kampanya falan olursa ancak alırım o da digital olarak.

PSN plus un bedava oyunlarını oynamayı düşünüyorsan bence ps2 al daha iyi bedava oyunlar çok kötü
  • quote:

PSN plus un bedava oyunlarını oynamayı düşünüyorum. Alım satım zor olur hocam onla uğraşmak istemiyorum. Kampanya falan olursa ancak alırım o da digital olarak.

Plusun bedava oyunlarini ızledin mi hiç ? Bedava olarak bir tek Blacklight hoşuma gitti ki o da plus oyunu değil ama oyun lagdan oynanmiyor.

• Arkadaşlar o zaman biraz bekleyip fiyatların oturmasını beklemek daha iyi. Hem oyun fiyatları iner hem de konsol fiyatları. Açıkcası slim kasayı beklemek daha mantıklı olabilir. Malum önceki nesilde fat kasalarda sarı ışık sorunu olmuştu.
  • Bende slim kasa bekliyim diyorumda slim cikmadan 30 Milyon saticak konsol :D bence ps3 Fat kasa gibi sorun olmiyicaktir zaten boyutu ps3 superslimle ayni ps4 slim modelli 1tb hdd ile gelir boyutundada cok az fark olur ama en erken 2016 gibi gelir bence

• Evet konsol satışları özellikle de PS4 çok şaşırttı. Bir de arkadaşlar yazmayı unuttum ben de vita da var. PS4 ile vita muhteşem ikili olacak bu gidişle. Bu yüzden bi PS4 şart bu gidişle...
  • quote:

Amerika'dan bir arkadaşım gelecek. PS4 getirtmeyi düşünüyorum ama oldukça kararsızım. PS4 alanlar memnun mu, tavsiye ederler mi fikirlerini almak isterim.
    Cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Memnunun kesin al oyunlari manyak guzel sadce fifa 14 var daha yeni gol atim 22 saniyede dunya kupasi arjantin peru 1-0 ondeyim abim gol yemiş

• Sonbahar ve kışta çıkacak oyunlarla birlikte çok daha kaliteli oyunlar oynayabileceğiz,bence alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Alali 1 ay oldu ama oyun kitligi oldigi icin pek oynamiyorum. Ama butun yil oynayacağım fifa15 ciktiginda basindan kalkmam heralde. Bunun yaninda yeni birkac oyun yavas yavas cikiyor. Bence al pisman olmazsin.

1 ay da kac oyun bitirdiniz hemen kıtlıga dustunuz hocam? Bf4 multi oynamaktan secondson ve ac4 u hala bitiremedim ben.

Slim bekleyenler bu kasayi gormedi sanirim, bundan daga incesi nasil olur bilmiyorum.

• saruhan S kullanıcısına yanıt
    ben çok memnunum

çıktıktan 1 hafta sonra aldım , ilk etapta tabiki fifa 14 aldım. grafikler muhteşem

daha sonra birkaç oyun aldım oynadım
    ama yeni nesil konsol performansları henüz tam manasıyla kullanılamıyor.
    bu performansları bu sıralar çıkan oyunlar ile biraz görmeye başlayacağız.
    özellikle 15 sonrası çok iyi oyunlar gelirdiye okudum forumlarda

ama şuna dikkat et ; ds4 joystcik analog kauçukları çabuk yıpranıyor. kutudan çıkan ds4 böyle.
    daha sonra harici ds4 aldım tekno marketin birinden biraz daha dayanıklı.

şimdiden hayırlı olsun tereddüt bile etme
  • saruhan S kullanıcısına yanıt
    bu arada ithalatçıdan oyun alırsan çok daha ucuz

mesela kutulu mağaza fiyatı 225 tl lan oyunu 125-150 tl ye satıyorlar
  • PS4'ümde tek memnun olmadığım konu içine müzik foto video vs. atamıyor olmam O da ileride hallolur inş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.