Şimdi Ara

Ps3 Yasakladilar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
2.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba. 9. sinifim. liseli muhabbeti yapcaklar girmesin. bundan once 3 sene sbs ye girdim bundan dolayi cesitli yasaklar koydular pc tv gibi. bu sene tatil gibi bir sene gecirmeyi dusunuyordum ancak ailem heralde 3 seneden alistilar gene ota b.ka yasak koymaya basladilar. pc yi yasakladiklarinda epey tartistim tavir falan koydm ama fayda etmedi. sonrasinda ps3 fifa takilmaya basladim ama bikac gun snra onada yasak geldi. hic dersim odevim olmuyo ancak onlar okuldan geldigim an odama gidip ders calismam gerektigini dusunuyolar heralde. bunu onlara kac kez soledim ama hala anlamiyorlar. tavsiyesi olan var mi?

• ders çalış liseli
  • Bi kes sesini ya
  • ödev yoksa sende tekrar yap liseli
  • Telefonda yasaklanmasın dikkatli gir nete
  • Çalışmak için illa ödevin olmasına gerek yok, günlük tekrar yapabilirsin, kendince eksik gördüğün konularda sorular çözebilirsin.

Ailen anlayış gösterir eğer sende anlayışlı olursan okuldan gelip 5 saat oyunda takılma güzel bir orta yol bulun günlük 2 saat vb. herşey daha iyiye gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impact_24 -- 20 Ekim 2010; 18:22:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcKoliq38

Bi kes sesini ya

Ps3 Yasakladilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

Çalışmak için illa ödevin olmasına gerek yok, günlük tekrar yapabilirsin, kendince eksik gördüğün konularda sorular çözebilirsin.

Ailen anlayış gösterir eğer sende anlayışlı olursan okuldan gelip 5 saat oyunda takılma güzel bir orta yol bulun günlük 2 saat vb. herşey daha iyiye gider.

Gece 8-11 arası falan odamda oluyorum genelde tekrar için epey vaktim oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Bi kes sesini ya

Ps3 Yasakladilar

Ps3 Yasakladilar

• git konuş anlat, ama ciddi anlat, gerçi kime diyorum ben yapabilecek olsan tavsiyeye ihtiyacın olmaz.
    pısırık olma ailene karşı, ama itleşip bağırıp çağırıp artizlik de yapma.
    git baba konusmamız laızm de al karsına, anlat
    de ki sen benim nasıl bir çocuk olmamı istiyorsun, öküz mü olayım, robot alsaydın eve o zaman de.
    sosyal bir yasamı olmayan dersten baska birşey görmeyen bir salak olmamı istiyorsan özür dilerim ama olamam, sürekli sorun yaşarız ben reşit olana kadar de
    bu baskıcı beni adam yerine koymayan tutumun sana olan saygımı azaltıyor artık cocuk değilim de
    sorumluluklarımın farkındayım derslerime calısacağım , calısıyorum da ama bu sınıfta yapacağım çok birşey yok.boş vakitlerimde de kitap okuyup ders çalışıp kafayı yememi istiyorsunuz ama bu benim kafayı sıyırmama sebep oluyor de
    sizden benim büyüdüğümü ve sorumluluklarımın farkında olduğumu anlamanızı istiyorum. size de bana güvenirseniz yüzünüzü kara çıkarmıyacağıma dair söz veriyorum de
    bu yasakların hepsini kaldıralım ben istediğim gibi davranayım sizde önceliklerinizi ve isteklerinizi söyleyin. ben kafamda ayarlayıp zaten ona göre dersime çalışırım. salak gibi ödevim varken sabaha kadar oyun oynamam de

hatta bunları ezberle direk birebir söyle...

bunları dedikten sonra da mallık yapıp sktrname falan alma...

hadi bak 5 dk mı harcadım senin için kıymetini bil. kulağına küpe olsun bunlar
    iyi forumlar

• Ailenin yanında osur kaç
  • Derslerini günlük tekrar et ( 30 dakika yada 1 saat )
    Çalıştığın derslerden test çöz ( 1 Saat)

Bunları düzenli yap hiçbir yasaklama gelmez..
  • derslerini günlük tekrar filan etme her günde çalışma hocanın verdiği ödevleri yap ama uzunsa ertesi güne bırak. ailenden gizli aç pc i filan izin vermezlersede tehdit et kaçarım evden de yada küfür et veya yemek yeme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Bi kes sesini ya

Ps3 Yasakladilar

Diego dur Allah'ını seversen zaten ortalık karışık!
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlyone

git konuş anlat, ama ciddi anlat, gerçi kime diyorum ben yapabilecek olsan tavsiyeye ihtiyacın olmaz.
    pısırık olma ailene karşı, ama itleşip bağırıp çağırıp artizlik de yapma.
    git baba konusmamız laızm de al karsına, anlat
    de ki sen benim nasıl bir çocuk olmamı istiyorsun, öküz mü olayım, robot alsaydın eve o zaman de.
    sosyal bir yasamı olmayan dersten baska birşey görmeyen bir salak olmamı istiyorsan özür dilerim ama olamam, sürekli sorun yaşarız ben reşit olana kadar de
    bu baskıcı beni adam yerine koymayan tutumun sana olan saygımı azaltıyor artık cocuk değilim de
    sorumluluklarımın farkındayım derslerime calısacağım , calısıyorum da ama bu sınıfta yapacağım çok birşey yok.boş vakitlerimde de kitap okuyup ders çalışıp kafayı yememi istiyorsunuz ama bu benim kafayı sıyırmama sebep oluyor de
    sizden benim büyüdüğümü ve sorumluluklarımın farkında olduğumu anlamanızı istiyorum. size de bana güvenirseniz yüzünüzü kara çıkarmıyacağıma dair söz veriyorum de
    bu yasakların hepsini kaldıralım ben istediğim gibi davranayım sizde önceliklerinizi ve isteklerinizi söyleyin. ben kafamda ayarlayıp zaten ona göre dersime çalışırım. salak gibi ödevim varken sabaha kadar oyun oynamam de

hatta bunları ezberle direk birebir söyle...

bunları dedikten sonra da mallık yapıp sktrname falan alma...

hadi bak 5 dk mı harcadım senin için kıymetini bil. kulağına küpe olsun bunlar
    iyi forumlar

Ps3 oynamak sosyallik değildir kardeşim,-Bu onlyone a nottu- şimdi bak dostum kendini biraz pc den ve oyunlardan soyutla,Sosyalliğin ne olduğunu kavra,Gerci lise 1 sin daha sınıfına dahi zar zor alışmışsındır ama ilk günler attraktif ol biraz,gözün acık olsun,cevre edin gez dolaş gençliğinin en kral dönemini pc başında mahvetme,tadında oyna-*Sadece haftasonları mesala-Dediklerime kulak ver

• Ailen yanlış yapıyor. Evden kaç bir ikii gün arkadaşında kal. Dönünce de tavır yap. Okuldan gelince yüzlerine bakma. Evet sonuçta annen baban ama seni kısıtlayarak sadece kendilerini tatmin ederler.
  • Çok iyi yapmışlar bence , onlara kızmamalısın.9 sınıf zordur
  • ailenlere bu yazdıklarını söyle yeterli olur(birazcık düşünürlerse)
  • Klasik olacak ama ps3 sana birşey kazandırmaz aksine kaybettirir 3-4 sene derslerine bak daha sonra bir iş sahibi ol ondan sonra ps3 değil ps 10 oyna ölene kadar
  • babana balgam at ve lise baba lisede kalma bitti de en son öss ye çalışırım yoksa kaçarım keş alkol bağımlısı olurum de ve osur kaç odanda bekle baban gelir zaten ben aynısını yaptım bak pc deyim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.