Şimdi Ara

[PS3] PES 2014 ONLİNE TRANSFERLİ LİG (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.506
Cevap
21
Favori
197.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu akşam aktivite var mı?Yoksa takılmaca mı..?Aslında büyük turnuva organize etsek...ctesi gece sabaha kadar..

Abartıp ödüllü falan yapsak...

Ödül de bu olsa http://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/nike-barcelona-formasi-419879-486-100-orjinal-52100052
    ya da bu http://www.ebay.com/itm/Fabregas-C-Ronaldo-Gerald-Messi-Home-JERSEY-Soccer-Figure-Dolls-Wayne-Rooney-/120818409572?pt=US_Soccer_Fan_Shop&hash=item1c2156a064

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancanax -- 7 Mart 2012; 20:45:06 >

• aslinda olur :) bugun lig kacta baslar ona gore geleyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

Bu akşam aktivite var mı?Yoksa takılmaca mı..?Aslında büyük turnuva organize etsek...ctesi gece sabaha kadar..

Ödül de bu olsa http://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/nike-barcelona-formasi-419879-486-100-orjinal-52100052
    ya da bu http://www.ebay.com/itm/Fabregas-C-Ronaldo-Gerald-Messi-Home-JERSEY-Soccer-Figure-Dolls-Wayne-Rooney-/120818409572?pt=US_Soccer_Fan_Shop&hash=item1c2156a064

süper

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal1903_55

quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

Bu akşam aktivite var mı?Yoksa takılmaca mı..?Aslında büyük turnuva organize etsek...ctesi gece sabaha kadar..

süper

o zaman 1 belli adresimi vereyim şimdiden hediyemi yollayın

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: a.turkanoglu

quote:

quote:

güzel oldu bu konu

sen geldin daha güzel oldu 2vs2 de eşim benim :D

Kardeşim naaptın nerelerdesin sesin soluğun çıkmıyor? müsait mi deilsin yoksa dünün yorgunluğumu var üzerinde dün ligde son maçı senle yapıcaktık kaçtın zaaten

abi iş ve cod yoğunluğundan 2-3 gündür giremiyodum dün girdim 5 maç yaptım sana denk gelemedim sabah işe kalkıcağımdan uykum geldi çıkackken son maç sana denk geldi :) bu gece gelmeye çalışacağım

Heee COD dan zaman kalirsa :(

• Akşam epeyi maç yaptık.. Real Madrid ve Barca gibi takımlardan sıkılmıştım..Arsenali ,Fenerbahçeyi, Aston Villayı aldım ve değişik takımların tadını çıkardım..Cihatla yaptığmız Aston Villa- Totenham maçı son saniye golüyle 3-3 bitti..Ayrıca Cihatla, aynı yakımdan olup en iyi oyuncu seviyesinde yapay zekaya karşı mücadele ettik..Özellikle 2'ye 2 maçlar için iyi bir antrenman oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Akşam epeyi maç yaptık.. Real Madrid ve Barca gibi takımlardan sıkılmıştım..Arsenali ,Fenerbahçeyi, Aston Villayı aldım ve değişik takımların tadını çıkardım..Cihatla yaptığmız Aston Villa- Totenham maçı son saniye golüyle 3-3 bitti..Ayrıca Cihatla, aynı yakımdan olup en iyi oyuncu seviyesinde yapay zekaya karşı mücadele ettik..Özellikle 2'ye 2 maçlar için iyi bir antrenman oldu..

Evet çok eğlenceli maçlar çıkardık muratla hele barça önünde öne geçip top dolaştırmak ilerde zorlukla çoğalmak her topun değerini bilerek oynamak had sahfadaydı. Zamanla birlikte oynadıkça iyi bir ikili olabiliriz.. Villa-Spurs maçı nefes kesti 1-0 1-1 1-2 2-2 2-3 son snde attığım golle 3-3 bittiki santrası olmadı Update sonrası biraz oynanış daha bir güzelleşmiş gibi geldi bana ama

• herkeze günaydınnn
  • dün gece topluluk baya keyifsiz di :( bi gün önce 11-12 online iken ve ligde takır takır maç yaparken aman bu gece bitmesin derken dün gece girdim bi hevesle ama 3-4 kişiydik biz gene fahri kardeşimle ve Aykut kardeşimle güzel maçlar çıkarttık ama bi önceki günden kalan heves uhde olarak kaldı içimde neyse artık önümüzdeki günlerde inşallah...

bu arada fahri(kartal_1903) kardeşim ligin acısını bayaa çıkardı benden tebrik ederim ;) 2-3 maç yaptık hep malubiyet demekki işin içinde idda olunca bi ayrı oluyor bu pes kapışmaları.
  • Günaydın arkadaşlar dün demek keyifsizdi çünkü ben yoktum Dün aslında girip takılmak istedim ama öyle uykusuzdumki dayanamadım ve ahmete gelemeyeceğimi yazdım çoğu kişinin yaşı büyük ve çalıştıgı için sanırım her gece olamıyorlar.

Ben haftaya perşembe işten çıkacam nisan ayında askere gidecem ve o yüzden çıkıp takılacam yani artık geceleri raahtca oynayabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Günaydın arkadaşlar dün demek keyifsizdi çünkü ben yoktum Dün aslında girip takılmak istedim ama öyle uykusuzdumki dayanamadım ve ahmete gelemeyeceğimi yazdım çoğu kişinin yaşı büyük ve çalıştıgı için sanırım her gece olamıyorlar.

Ben haftaya perşembe işten çıkacam nisan ayında askere gidecem ve o yüzden çıkıp takılacam yani artık geceleri raahtca oynayabilirim

Sen yoktun, alican yoktu, murat yoktu, cihat vardı ama nedense onlada aynı odada maç yapamıyoruz yaa herkezle oynadığını söylüyo ama benim odamda olunca maça başlayamıyoruz neden aceba?

• quote:

quote:

Günaydın arkadaşlar dün demek keyifsizdi çünkü ben yoktum Dün aslında girip takılmak istedim ama öyle uykusuzdumki dayanamadım ve ahmete gelemeyeceğimi yazdım çoğu kişinin yaşı büyük ve çalıştıgı için sanırım her gece olamıyorlar.

Sen yoktun, alican yoktu, murat yoktu, cihat vardı ama nedense onlada aynı odada maç yapamıyoruz yaa herkezle oynadığını söylüyo ama benim odamda olunca maça başlayamıyoruz neden aceba?

hım sorunu anladım bnim katıldıgım bazı liglerde 1-2 kişide böyle oluyordu dns yada ip adresiyle ilgili bi olay ya bunun çözümü vardı bakmam lazım bakayım bi

• quote:

dün gece topluluk baya keyifsiz di :( bi gün önce 11-12 online iken ve ligde takır takır maç yaparken aman bu gece bitmesin derken dün gece girdim bi hevesle ama 3-4 kişiydik biz gene fahri kardeşimle ve Aykut kardeşimle güzel maçlar çıkarttık ama bi önceki günden kalan heves uhde olarak kaldı içimde neyse artık önümüzdeki günlerde inşallah...

bu arada fahri(kartal_1903) kardeşim ligin acısını bayaa çıkardı benden tebrik ederim ;) 2-3 maç yaptık hep malubiyet demekki işin içinde idda olunca bi ayrı oluyor bu pes kapışmaları.

kardeşim güzel maçlar oldu çok çekişmeliydi şansa kazandım

• quote:

quote:

quote:

hım sorunu anladım bnim katıldıgım bazı liglerde 1-2 kişide böyle oluyordu dns yada ip adresiyle ilgili bi olay ya bunun çözümü vardı bakmam lazım bakayım bi

iyi olur kardeşim yaa bi bak ona :(

• quote:

quote:

dün gece topluluk baya keyifsiz di :( bi gün önce 11-12 online iken ve ligde takır takır maç yaparken aman bu gece bitmesin derken dün gece girdim bi hevesle ama 3-4 kişiydik biz gene fahri kardeşimle ve Aykut kardeşimle güzel maçlar çıkarttık ama bi önceki günden kalan heves uhde olarak kaldı içimde neyse artık önümüzdeki günlerde inşallah...

• quote:

quote:

ya nedense ben bire birde çok kötüyüm kaleci ile karşı karşıyayken atamıyorum elim ayağıma dolaşıyo pratik yapmam lazım :(

• ben de çok gol kaçırıyorum :( bu arada ps3 kulaklık geldi ama akşamları giremicem bu aralar anca bu saatlerde oynamak isteyen olursa haberim olsun girerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: judazzat86

ben de çok gol kaçırıyorum :( bu arada ps3 kulaklık geldi ama akşamları giremicem bu aralar anca bu saatlerde oynamak isteyen olursa haberim olsun girerim

hayırdır kanki ne oldu ki? bizde gündüz çalışıyoz o yüzden akşamcıyız :)
  • Bende uykusuzdum uyuyup kalmisim :) bi uyandim 23:30 olmus :) insallah bu aksam girerim. Ogleden sonra topluluktayim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.