Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (437. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.490
Cevap
40
Favori
477.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaptığım 12 maçdan 2 galibiyet 1 beraberlik 9 mağlubiyet aldım.
    Ben direkleri döverken adamlar her geleni attı. Normal yenildiklerime üzülmüyorumda.
    Şu 9 defans 2 forvet oynayanlara çok kıl oluyorum. Ne zevk alırsınız bundan anlamıyorum.
    Sürekli ileri şişir şişir nereye kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Den57

Bugün mantar günümdü sanırım.
    Ben direkleri döverken adamlar her geleni attı. Normal yenildiklerime üzülmüyorumda.
    Şu 9 defans 2 forvet oynayanlara çok kıl oluyorum. Ne zevk alırsınız bundan anlamıyorum.

bu arada 3 aydır oynadığım uzay takımı bırakıp,

yeni takım ile başladım, müthiş zevkli oluyor,

her uzay takımlı arkadaşa öneririm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahramanata-kocaelispor

quote:

benimde dün ufaklık yanlışlıkla takımı sıfırladı bende sıfırdan başladım
    hile hurda yok güzel valla
  • Size bir tavsiyem olacak başka bir arkadasin da bana dediği gibi GUARİN'i alin.Uzaktan sutlari çok sert,top sürmesi baya iyi,ve frikikleri çok etkili.Herkes alsin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: apparick

quote:

quote:

benimde dün ufaklık yanlışlıkla takımı sıfırladı bende sıfırdan başladım
    hile hurda yok güzel valla

bende aynı şeyleri yaptım. takım gücü 700den itibaren hile başlıyo.
    hemde öyle böyle bir başlama diil. uzay kadrolu maçlar yanında melek kalıyo.
    uzay kadroya ulaşanlar nispeten brz rahatlamış oluyo kadroyu kurduğu için. bazen koparacağı varsada koparmıyo.
    ama en çok hile takım gücü 700-800 arası. takımı ilerleticekler diye 56 maç 80 maç galibiyet serileri falan yapmışlar hile ile.
    çoğuda uzay kadroyu bırakıp yeniden, sıfırdan çok sağlam istatislik peşinde olan hileciler
    kadro gücüm 723. ben dün maruz kaldığım hile kadar hayatımda hiçbirgün hileye maruz kalmadım.
    dün resmen kara cumartesiydi benim için. neyse arkadaşlar hevesinizi kırmim siz yinede deneyin.
    yeni başlayanlar için kaleci Puggioni'yi mutlaka alın. en az 15M'lik kaleci alana kadar kalenizi inanılmaz korur. müthiş kaleci
    defansif orta saha Caldamillo. çok sağlam sadece 1M.
  • arkadaşlar pes 2013 online rakip bulamıyorum bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun kafayı yicem 1 maç bile yapamadım
  • ya kimse yokmu yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: osminyum

Size bir tavsiyem olacak başka bir arkadasin da bana dediği gibi GUARİN'i alin.Uzaktan sutlari çok sert,top sürmesi baya iyi,ve frikikleri çok etkili.Herkes alsin bence.

demek aldın guarini kardeşim beğenmene sevindim uzaktan şutlarıda harika gerçekten attığım golün haddi var hesabı yok sanki santrafor adam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ViperStrikes23 -- 13 Ocak 2013; 18:23:43 >
  • arkadaslar konuyla alakasi yok ama bisey sorim sizden baska sorucakda kimse yok :))

ps3 oyunu alicam asass cred oyunu güzelmidir onu almayi düsünüyorum veya önere bilceginiz bi oyun varmidir ps3 krali bu oyundur dediginiz pes 2013 den baska

cal of duty aldim begenmedim metin 2 benzeri oyun olabilir kilicli oyun daha hosuma gidior ama siz en iyi oyunu söylerseniz daha iyi olur simdiden tsk
  • quote:

Orijinalden alıntı: ll_Manyofobi_ll

arkadaslar konuyla alakasi yok ama bisey sorim sizden baska sorucakda kimse yok :))

ps3 oyunu alicam asass cred oyunu güzelmidir onu almayi düsünüyorum veya önere bilceginiz bi oyun varmidir ps3 krali bu oyundur dediginiz pes 2013 den baska

cal of duty aldim begenmedim metin 2 benzeri oyun olabilir kilicli oyun daha hosuma gidior ama siz en iyi oyunu söylerseniz daha iyi olur simdiden tsk

Eğer oynamadiysan God of War 3 alabilirsin.

• Arkadaşlar eğer kafa toplarinda sıkıntı yasiyorsaniz bir tüyo vereyim:Gelen toplara kaleye doğru X ile vurun.Bu şekilde ayni adamla bir maçta 3 kafa gölü attim maci 5-0 kazandim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osminyum -- 14 Ocak 2013; 0:08:15 >
  • quote:

Arkadaşlar eğer kafa toplarinda sıkıntı yasiyorsaniz bir tüyo vereyim:Gelen toplara kaleye doğru X ile vurun.Bu şekilde ayni adamla bir maçta 3 kafa gölü attim maci 5-0 kazandim.

bnde diorum kafa toplarını uzaklaştırmaya çalışırken niye hep kendi kaleme atıom :D tavsiyen için saol kardeşim :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ll_Manyofobi_ll

arkadaslar konuyla alakasi yok ama bisey sorim sizden baska sorucakda kimse yok :))

Eğer oynamadiysan God of War 3 alabilirsin.

assass creed hakkinda bi bilgin varmi ??

dedigin oyuna baktim ya onu alcam yada assasi alicam

tsk ler ilgin icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

quote:

Arkadaşlar eğer kafa toplarinda sıkıntı yasiyorsaniz bir tüyo vereyim:Gelen toplara kaleye doğru X ile vurun.Bu şekilde ayni adamla bir maçta 3 kafa gölü attim maci 5-0 kazandim.

bnde diorum kafa toplarını uzaklaştırmaya çalışırken niye hep kendi kaleme atıom :D tavsiyen için saol kardeşim :)

• quote:

quote:

ben de 1 haftadır eski hesaba dönüp yeni takım kurdum...

bir haftada 70 maç yapmışım... 52 galibiyet almışım... 300 puanla başladım, 674 oldu... para 88 Milyondu dün...

sürekli hızlı maç yapıyorum, eşleşme kriterim ise takım gücü aynı olması... Puanın aynı olmasını ise KONAMI ayarlıyor çoğu zaman zaten...

ama takım gücü 730 u, puan 600'ü geçti, hile başladı....

takım gücünü 730 un altında, puanı da 500 lerde tutmak lazım...

Yoksa bu hile işi dibinden tırnağına herkese bulaşmış...
  • Merhaba arkadaşlar,

geçen gece yine SMMoOoOoR nickli onursuz gurursuz .......... 89.dk da 2-1 geriye düşünce koparttı...Benim artık canım çok sıkıldı,aldım yanıma fotoğraf makinesini bundan sonra tek amacım bunları tek tek konamiye bildireceğim...2-3 kişiyi bildirdim...Ulan konami senin ...konayım emi bizi zabıta yaptı sonunda...Bu işi düzeltecekleri yok, seneye kesinlikle ve kesinlikle Fifa ya geçiş yapıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrax6666

arkadaşlar pes 2013 online rakip bulamıyorum bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun kafayı yicem 1 maç bile yapamadım

guncellemelerı dogru yaptınmı?
    bıde benım eskıden basıma gelmıstı,modemı zxyel almıstım ve quıck match harıcınde baska turlu mac yaptırmıodu kesınlıkle,epey ugrasıp arastırdıktan sonra modemde sıkıntı oldugunu anladım,aırtıes alınca olay hemen duzeldı.
  • Oyunu 3g ile oynayabilen var mı arkadaşlar ben deneyecegim birazdan inşallah olur sonucuda yazarım...

• arkadaşlar kalede tsktoyuri yi kullanan var mı 200 kusur maçtır kalede daha tam yükselişte çıktığını hiç görmedim ben mi kaçırıyorum yoksa genel form mu öyle çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: obimikel

arkdaşlar merhaba..
    hileciler malumunuz..hepimizin oyun zevkini ellerimizden alıyo adiler..ben sizden bi konuda yardım istiyorum..bazen bi adam denk geliyor mesela takım gücü 700 lerde ama puanı 850 lerde ve nezaket derecesi C yada B ..böyle adamın hileci oldugu her halinden belli oluyor..ben bu adamlarla maçı koparcagını bilerek maç yapmaktan bıktım..bazen bilerek maç başlamadan modemi kapatıyorum..3-0 yenik sayılıp sonra engelliyorum bu kişileri..ama benimde nezaket puanım hep düşüyo bu yüzden..şimdi bi müslüman evladı bana şu 2 saniyede oyunu koparma nasıl oluyor bi pm den anlatsın arkdaş..bende bu pisliklerle tekrar denk geldigimde maçı hiç başlamadan bitirmek istiyorum..
    lütfen yardım..

Dostum,

Sana ve diğer arkadaşlar ile bir bilgi paylaşayım. Son 50 maçımda yalnızca 1 kez bağlantım koptu. 2-3 aydır sıkıntı yaşamıyorum.

Denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Malum hilecilerin puanları genelde 800 civarında...

Benim takım gücüm: 920
    Puanım: 500 küsür

Maça başlamadan önce rakip aramasından önce önünüze her maç bir ekran çıkıyor. Aşağıdaki gibi kullanırsanız hilecilere neredeyse rastlamayacağınızı tahmin ediyorum. Ben bu şekilde yaptığımdan beri bir kaç kez şahit oldum.

Sizlerin sürekli olarak hilecilerden şikayet etmeniz beni rahatsız ediyor... (ki bende bu şekilde oynamaya başlamadan önce aynı durumdaydım)

Seviye: Benzer düzey
    Pas Yardımı: Matchmaking kısıtlaması yok
    Takım gücü: Matchmaking kısıtlaması yok

Sevgilerle...
  • 
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.