Şimdi Ara

PS3-PC BAĞLANTISI MEDYA PAYLAŞIM REHBERİ RESİMLİ ANLATIM (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
34.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • win7 de mp12 için şuradan yararlandım ve şöyle bir sorunla karşılaştım;

Link 'de ki üçüncü aşamada "medya akışını aç" a tıkladığımda pc hiçbir tepki vermiyor, dördüncü aşamada açılması gereken pencere gelmiyor. Aynı işlemi vistalı diğer pc'de denedim akış gerçekleşti ps3 den pc deki dosyalara ulaşabildim. Ama win7'li pc de yukarıda anlattığım dertten muzdaribim, yardımcı olursanız sevinirim.

İlgili resim.
     PS3-PC BAĞLANTISI MEDYA PAYLAŞIM REHBERİ RESİMLİ ANLATIM

• quote:

Orijinalden alıntı: Attila Han

win7 de mp12 için şuradan yararlandım ve şöyle bir sorunla karşılaştım;

Link 'de ki üçüncü aşamada "medya akışını aç" a tıkladığımda pc hiçbir tepki vermiyor, dördüncü aşamada açılması gereken pencere gelmiyor. Aynı işlemi vistalı diğer pc'de denedim akış gerçekleşti ps3 den pc deki dosyalara ulaşabildim. Ama win7'li pc de yukarıda anlattığım dertten muzdaribim, yardımcı olursanız sevinirim.

İlgili resim.
     PS3-PC BAĞLANTISI MEDYA PAYLAŞIM REHBERİ RESİMLİ ANLATIM

Aynı sorun var bende de. Yok mu bi çözümü?

• Arkadaş bu win7 ne cins birşeymiş herkesin derdi aynı.Bende şöyle birşey paylaşmak istiyorum arkadaşlar.Öncelikle pc,yazılım ve ps3 bilgim çok fazla yok bunu belirteyim.Win7 ve turkcell vınn kullanarak ps3 e internet verdim.Nasıl olduğunu bilmiyorum ama biraz açıklamaya çalışayım.Öncelikle vodafone un E160E modelli mobil modeminin yazılımında LAN bağlantı seçeneği mevcut ona bir tık yapıp ardından özelliklerden paylaş deyince sorunsuz çalışıyor.Nitekim bulunduğum yerde vodafone internet hızı 100 bit e kadar düşüyor yani bir espirisi yok.Bu yüzden turkcell vınn a terfi ettim.Vınn da LAN seçeneği olmadığı için öncelikle turkcell ve vodafone cihazların yazılımlarını yükledim.DAha sonra turkcell hattı vodafone cihazda denedim açmadı o arada ne olduysa ağ bağlantısını vodafone yerel bağlantıyı turkcell olarak gördü pc.Sonuç itibari ile turkcell yazılımı hata verdi bir daha açılmadı ama monitör ün sağ alt köşesindeki bağlantı kısmından turkcell e bağlan ve üstünde ağ bağlantısı olarak vodafone a bağlan dediğimde ps3 e internet verebildim.Tekrar söylüyorum ne yaptığımı bende bilmiyorum burada forumdan okuduklarım ve biraz şansla oldu işte bu yaptığımı anlayan arkadaş varsa açıklarsa sevinirm çünkü pc ye format attım artık bende yapamıyorum Mesajın yeri yanlışsa şimdiden özür dilerim.SAygılar

• yıl 2013 hala mı win 7 ile PS3'e bağlanılamıyor?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.