Şimdi Ara

PS3 mü PS4 mü almalıyım? [Karar verdim]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Haziran ayında bi konsol alacam kendime xbox'ı şimdiden eledim çünkü kullanan 1-2 arkadaşım var ama hep sorunlarla karşılaşıyorlar. PS4'ün dualshock'u olsun grafikler olsun bayağı iyi kesinlikle onu almak istiyorum ama oyunları çok pahalı ve PS4'ü aldıktan sonra oyun alacak param kalmiyacak yani kırmak zorunda kalacam ama onunda PS3 gibi 3-4 sene sonra kırılmasından korkuyorum evde öyle boş boş durmasın PS3 alırsam ilk aylarda orjinal oyun alabilirim ama bir süre sonra onuda kırmak zorunda kalacam. Onun için kararsız kaldım sizce hangisini almalıyım? PS4 çabuk kırılır mı sizce?

EDİT: Arkadaşlar az önce youtube'ta bir video gördüm PS4 Camera ile çekilmiş. Gerçekten ağzım açıkta izledim ve kararımı verdim. Kesin PS4 alıyorum.
    Videoyu izlemeyen kalmasın. Video için buraya tıklayın!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samet2131 -- 16 Kasım 2014; 22:41:29 >

• Ps4 al oyunlarida 1-2 defa alip takas yapa yapa oynarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turbo diye girdim

• Ciddi ciddi xboxu kullananlar sorunlarla karşılaşıyorlardan sonrasını okumadım
  • PS4 al dostum , Kardeşlikler ile oyun baya ucuza gelir
  • PS yok 15 Gün veriyim mi abime ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xlym

Ps4 al oyunlarida 1-2 defa alip takas yapa yapa oynarsin

Oyunlar 1 kere kurulduktan sonra başka PS'lere kurulmuyor diye biliyordum yoksa takas olabilir.
  • Ps5 çıkar onu bekle bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ay Karanlık

Ciddi ciddi xboxu kullananlar sorunlarla karşılaşıyorlardan sonrasını okumadım

Xbox 360'tan bahsediyorum
  • ps4 dururken ps3 mü ?
  • 4

• Ps4 al birşekilde halledersin oyun işini sevdiğin sağlam oyunları alırsın sadece takas falan yaparsın.
    1 tane para verip aldığın orjinal oyunun verdiği his internetten korsan indiripte oynadığın oyundan daha doyurucu oluyo,en azından bende öyleydi

• quote:

Orijinalden alıntı: neophronTR

ps4 dururken ps3 mü ?

Oyunları çok pahalı kardeş masanın üstünde süs olsun diye almayacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: SıradanÇinkoKarbonPil

Ps4 al birşekilde halledersin oyun işini sevdiğin sağlam oyunları alırsın sadece takas falan yaparsın.
    1 tane para verip aldığın orjinal oyunun verdiği his internetten korsan indiripte oynadığın oyundan daha doyurucu oluyo,en azından bende öyleydi

Haklısın orjinal oyunun tadı hep daha başka oluyor :)
  • Ps3 al bi de kırdır
    Paraciklar sana kalsin

• Arkadaşlar az önce youtube'ta bir video gördüm PS4 Camera ile çekilmiş. Gerçekten ağzım açıkta izledim ve kararımı verdim. Kesin PS4 alıyorum.
    Videoyu izlemeyen kalmasın. Video için buraya tıklayın!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.