Şimdi Ara

Ps3 dual shock 3 'ü Pc'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ps3 dual shock 3'ü pcde motinonjoy denen programla çalıştırabiliyorum ancak bunun ps3 koluna zarar verdiğini söyleyenler var acaba zarar verir mi ? Bir de motinonjoyla dual shock 3 kablosuz olarak da çalıştırılabiliyor pcde bluetooth takarak.Sizce kablolu ya da kablosuz dual shock 3 'ü pcde çalıştırmanın gamepada bir zararı olur mu ?

• xbox360 kolunu ps3 de çalıştırıyorlar xbox360 koluna zarar gelmiyorsa ds3e de zarar gelmez diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Morrison

xbox360 kolunu ps3 de çalıştırıyorlar xbox360 koluna zarar gelmiyorsa ds3e de zarar gelmez diye tahmin ediyorum.

Sağol dostum. Bazıları pcde pilin ömrü erken bitiyor gibisinden yorumlar yapıyor onun için sordum.
  • Merhaba arkadaşlar
    Stalker kardeş, dual shock USB den şarj olduğuna göre...! Pc de USB bağlantıyla kullanırsan dual shock un bataryası azalınca, hemen tekrar şarj olcak, azıcık azalınca tekrar şarj derken, batarya ömrü bitecektir... Ancak diğer seçenek olan bluetooth bağlantı ile kablusuz kullanırsan aynı Ps3 de kullandığın gibi olacaktır. Şarj bitince bir süre USB bağlarsın batarya dolar. Ve USB den çekersin, kablosuz kullanmaya devam edersin.
  • arkadaşlar konuyu dağıtmadan izniniz varsa benim de küçük bir sorum olacak
    DS'u ps3 dısında pc de veya usb girişi olan tv 'de şarj etmek mümkün mü? (DS ile aynı sarj girişine sahip olan 3d gözlüğümü tv üzerinden sarj edebiliyorum,hatta cep telefonumu da yine aynı tv üzerinden sarj edebiliyorum )

teşekkürler
  • EDİLİR SARJ YAPABİLRİSİNİZ.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.