Şimdi Ara

PS3 CAFESİ AÇMAK NE KADARA MAL OLUR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ii günler ben ps3 cafesi açmak istiyorum. şöyle 7 tane masa koymayı planlıyorum. ama bu iş sadece ps3 ve lcd almakla olmuyor.

açarken sanırım baya bir masrafı oluyor.örneğin ruhsat, koltuklar, masa ve kira(ort 1.300 civarı) ve dekoru bunlar bi araya gelince

bana ortalama bir ps3 cafe açmak ne kadara mal olur. bu konudaki tecrübeleri kişilerden yardım bekliorum
    .

• Rahat yaslanılabilen koltuklardan alırsan 7x80 liradan 560 lira eder 7 tane ps3 illaha Türkiye'den alcam diyorsan 7x600=4200 Lira(Spotçu Fiyatı) Tvlerde en aşağı 2000 lira zaten :) 7x2000=14 Bin lira toplam sana 18.760 Lira civarına gelir Ruhsat,kira yada dükkanı satın alman konumlarını saymıyorum
  • bence sadece ps3 icin acma yanina pc de koy
  • Uzak dur,amele,apaçi işi oldu artık bu iş,hakkı ile bilinçli olarak bu işi yapan çok az yer var.

Mebla olarak,kağıt üstünden çok daha masraflı olacağı aşikar.Her daim işyerinde bulunman gerekiyor,bunu yapabilirmisin?Bir yerden sonra sıkılabilirsin.
  • vala bızım burda var bıtane adam guater hero ıcın dukkanın üst katını tamamen kapatmıs projektör koymus beyaz perdede gitarları falan almıs karanlık ortamda g.hero takılıyorsun.alt katıda normal oyunlar ıcın.
  • Oyun parası da bayağı tutar.
  • 3 Ps3 koy diğerlerine PC at daha iyi olur bence hele işlek yere açmazsın zarar edersin bizim burda çok kaliteli var adam kralını açmış gh ler bateriler dj hero lar ama giden yok
  • Beşiktaştaki yerler gibi olması lazım.artık iş yapabilmek için yani ben oynamaya gitsem sadece oralara giderim yani astarı yüzünden pahalıya gelir o da:))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.