Şimdi Ara

Ps3 1080p olmuyor !! (Update : Sorun çözülemedi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
25.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş 2sindede 720 p alırsın yok ille senin belirttiğin çözünürlükte oynamak istiyorsan ayarladan nasıl açmasını istiyorsan onu işaretle diğer işaretleri kaldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Kardeş 2sindede 720 p alırsın yok ille senin belirttiğin çözünürlükte oynamak istiyorsan ayarladan nasıl açmasını istiyorsan onu işaretle diğer işaretleri kaldır

öyle yapıyorum ama bunu otomatik olarak kendisinin açması gerekmezmi? Arkadaşta lcd tv var tv kendisi otomatik olarak açıyo en iyi çözünürlüğü... Bu niye 720p de açıyo 1080p oyunu anlamıyorum
  • dostum benımde aynı sorunum var hem gow da hem boyeneta dıey bı oyunda ps3 alalı 2 hafta olcak lanet ettim pc kıralmış kral!! son model tvlermz var 1080p destekler altın uçlu kablolarımız var (80 tl bayıldım hama marka 1.3 1440p ye kadar desteklıyor yazıyor) ama oyunları 720p de onyuorum 1080p zorlayınca oyun uzatılmış gıbı oluyor karakterlerın yuzlerı bıel secılmıyor sankı ps2 oynuyu gıbı oluyor pc monitörune takınca ordan bakıyorum çöznürlüğe 1080p gösterıyor hayatımda 1080p görmemesem kazıklıcak :S
  • arkadaslar yazılarınızı gorunce heyecanlandım ve hemen uye oldum...

aynı problemle bogusuyorum...tv mı daha 3 gun once aldım...samsung 40'' c 650 fullhd...

ps3 ana menudeyken 1080p verıyor fakat oyunların format desteklerıne gore ısaretlemelerı kendım yapmak zorunda kalıyorum...

orn, gow3 ve assassinII de sadece 1080p yı ısaretledıgımde p goruntusunu alıyorum...fakat 3 formatta ısaretlıyken benı ps3 720 p ye yonlendırıyor...

nıcın bız yapmak zorundayız bunu acaba sorun tv demı...cunku bu problemden bahseden ınsanların ortak noktasınınn genelde samsung oldugunu farkettım...

acaba tv mı problem...cunku ps3 le denemedıgım sey kalmadı...scaler acmaktan resetlemekten tutun herseyı denedım...

kaldıkı pc monıtorumle hıcbı problemımm yoktu...

şimdiden teşekkürler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

dostum benımde aynı sorunum var hem gow da hem boyeneta dıey bı oyunda ps3 alalı 2 hafta olcak lanet ettim pc kıralmış kral!! son model tvlermz var 1080p destekler altın uçlu kablolarımız var (80 tl bayıldım hama marka 1.3 1440p ye kadar desteklıyor yazıyor) ama oyunları 720p de onyuorum 1080p zorlayınca oyun uzatılmış gıbı oluyor karakterlerın yuzlerı bıel secılmıyor sankı ps2 oynuyu gıbı oluyor pc monitörune takınca ordan bakıyorum çöznürlüğe 1080p gösterıyor hayatımda 1080p görmemesem kazıklıcak :S

oyunların%90ı 720p
  • KARDEŞ GTA 4 GÖRÜNTÜ ZATEN KÖTÜ...Ps3'de ilk aldıgım oyunlardan biriydi , onun yüzünden ps3'den soğumuştum.Taa ki oyun sarana kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: utb34

arkadaslar yazılarınızı gorunce heyecanlandım ve hemen uye oldum...

aynı problemle bogusuyorum...tv mı daha 3 gun once aldım...samsung 40'' c 650 fullhd...

ps3 ana menudeyken 1080p verıyor fakat oyunların format desteklerıne gore ısaretlemelerı kendım yapmak zorunda kalıyorum...

orn, gow3 ve assassinII de sadece 1080p yı ısaretledıgımde p goruntusunu alıyorum...fakat 3 formatta ısaretlıyken benı ps3 720 p ye yonlendırıyor...

nıcın bız yapmak zorundayız bunu acaba sorun tv demı...cunku bu problemden bahseden ınsanların ortak noktasınınn genelde samsung oldugunu farkettım...

acaba tv mı problem...cunku ps3 le denemedıgım sey kalmadı...scaler acmaktan resetlemekten tutun herseyı denedım...

kaldıkı pc monıtorumle hıcbı problemımm yoktu...

şimdiden teşekkürler....

gow 3 ve ac2 720p olduğundan sizin dediğiniz durum oluyor,720p işaretlerseniz durum düzelir.

• arkadaşlar birşey sormak istiyorum benim monitör Samsung BX2450 LED FULLHD ben menüde 1080p görüntü alıyorum sorun yok fakat bazı oyunlarda açıyorum oyun 1080p gözükmüyo acaba oyunmu desteklemiyor yada ben oyunu 1080p nerden açabilirim nerede ayarları
  • Ben şu oyunlarda 720p ve 1080p arasındaki farkı anlamış değilim.
    Uncharted 2 ve GOW 3 720p ama PS3'ün en iyi grafikli 2 oyunu.
    GT 5'te hem 720p hem 1080p oynadım hiçbir farkı yoktu.
  • Arkadaşlar otomatikte bırakın ayarları çünkü farklı bir seçenek açınca PS3 görüntüyü Upscale yapıyor bu da ister istemez bozuyor gerçek 1080p olsa görüntü düzelir ama bu upscale ile olacak iş değil
  • arkadaslar oyun oynanırken 720p oluyo ama ps3 menusune gelince 1080p oluyo bu sorunu nasıl çözebilirim
  • Oyunlar 720p arkadaşlar neden anlamak istemiyosunuz?
  • xbox da böyle birşey yok. Orada da pes oynuyorum. 1080p de oynuyorum. Ps3 de 720p ye otomatik atıyor. 1080p de oynayamıyorum. 720p de futbolcular daha küçük gözüyor. Ne dandik aletmiş. XBOX 360 gibisi yok. GT5 Diye kafamızı ütületiniz. Forzadan sonra hayal kırıklığı oldu.
  • 1080i den yukarı olmuyor bazı kablolar ile ben sorunu çözmek için zamanında Hama altın uçlu kablo almıştım ve 1080p görüntü almıştım.Gerçi arada pek bir fark yok çoğu oyun 720p.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napstr -- 14 Ağustos 2011; 1:14:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdm

xbox da böyle birşey yok. Orada da pes oynuyorum. 1080p de oynuyorum. Ps3 de 720p ye otomatik atıyor. 1080p de oynayamıyorum. 720p de futbolcular daha küçük gözüyor. Ne dandik aletmiş. XBOX 360 gibisi yok. GT5 Diye kafamızı ütületiniz. Forzadan sonra hayal kırıklığı oldu.

Oyunun gerçek formatı 720p dir.PS3 geçiş yaparken yine 1080p ye upscale yapar fakat çözünürlük 720p dir kaynak çözünürlüğü gösterir.Xboxta göstermiyor diye oyun 1080p açılcak hali yok.
  • Burada xmb 1080 oyun 720 sorunum ne ? , ne yapmalıyım? , aldığıma pişman oldum diyenler . Bu bir sorun değil oyunun kendi çözünürlüğü. Ve evet multiplatform oyunların görüntü kalitesi kötü. Beğenmeyen satar.
  • Ya arkadaşlar xbox 360 da pes 2011 i full hd oynuyorum. ps3 de otomatik 1280 720 çözünürlüğe alınca görüntü kalitesi düşüyor. Daha net görüntü alabilmek varken. Daha kötü görüntüde niye oynayayım. PS3 De görüntü daha bozuk geldi. Bu da beni ister istemez rahatsız ediyor. xbox 360 da full , pc de full oynuyorum. Nalet olası bir ps3 de full hd oynayamıyorum.
  • Yav tamam sen git xbox da oyna, ps3 ü ne yapacaksın bozar senin gibi adamları
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdm

Ya arkadaşlar xbox 360 da pes 2011 i full hd oynuyorum. ps3 de otomatik 1280 720 çözünürlüğe alınca görüntü kalitesi düşüyor. Daha net görüntü alabilmek varken. Daha kötü görüntüde niye oynayayım. PS3 De görüntü daha bozuk geldi. Bu da beni ister istemez rahatsız ediyor. xbox 360 da full , pc de full oynuyorum. Nalet olası bir ps3 de full hd oynayamıyorum.

Madem memnun degilsin ps3 sat bu bolumede bir daha gelme mumkunse.Senin gibi fanlari oyunlarda gormek isteriz.

• Doğruları söyleyince nasıl bozuluyorsunuz. Fanboy muş? Asıl fanboy sizsiniz. İstediğim bölüme girerim. İstediğim bölümde de takılırım. Hangi bölüme girip girmiyeceğimi siz söyleyemezsiniz.

Adamlar kabullenemiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.