Şimdi Ara

Ps2 - Tv - Monitör Hepsini Nasıl kullanabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ben ps2 - tv - monitör bunların tamamını tek bir ekranda nasıl kullanırım

ps2 monitöre bağlanırmı ve / veya hangi monitörlere direkt bağlanabilir.

aynı zamanda monitörde tv nasıl izlerim

ve bunların dışında normal bilgisayarımın monitörü olarak nasıl kullanabilirim.

bu konularda yardımlarınızı bekliyorum ok.

• ps2 ye monitör bağlanır ama araya avermedia nın tv dönüştürücüsü takman gerekir.

Başka yolu yok.Varsa da ben bulamadım.

Bir de tv kartına bağlayıp monitör kullanmak da mümkün.Tv kartında o üç renkteki kabloyu gerekli yerlere takıp kanal ayarı vs yapmak yeterli.
  • ckd kardeşim, gidiyorsun ve bir adet Avermedia Tv Studio 203 alıyorsun, 55 $ + kdv civarında olması gerek fiyatı.... Bu bildiğin TV kartıdır... sonra PS2 ni alıyorsun ve onun s video çıkışını Avermedianın s video girişine takıyorsun... hepsi bu, artık tek monitörde PS2, Tv ve tabiki bilgisayarın mevcut.
  • Bahsettiğiniz tv kartı bu mudur acaba?http://www.mavibilgisayar.com/yeni/index.php?Page=DetayliBilgi&No=2953
    Kullandığım monitör Samsung 957mb 19" söylediğiniz gibi avermedia tv kartı alsam ps2 yi sorunsuzca bu monitöre bağlayabilir miyim? Topic açılalı bir yıl olmuş ama arama yaptığımda tam da aklımda ki soruyla ilgili bir topic görünce yazayım dedim cevaplarsanız sevinirim. Bir de şunu sorayım ps2 yi monitöre bağlamak için illa bu tv kartını almamız mı lazım yani içinde ki aparat tek başına satılmıyor mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.