Şimdi Ara

PS2 GTA:SA Türkçe Yama Var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PS2 GTA:SA Türkçe Yama Var mı ? Varsa bana atar mısınız? Arkadaşım istiyor.Teşekkürler

• Hepte herşeyi arkadaşlar ister

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeuserdem

Hepte herşeyi arkadaşlar ister

Ben de yaza ps2 alcam da onun ağzıyla konuşuyorum
  • Ps2'deki Gta Sa'ya Türkçe yama yaptım yakında bir rehber hazırlarım konu silinsin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: counterci1961

PS2 GTA:SA Türkçe Yama Var mı ? Varsa bana atar mısınız? Arkadaşım istiyor.Teşekkürler

iyi de 2012'den beri yeniden düzenlenmiş hali PS3'te var. aynı zamanda bir iki gün içinde yeni sürümü Xbox 360 için de çıkacak. sırf bu oyun için PS2 almaya gerek yok bence. ama türkçe yama içinse ve yaptınsa hayrlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: general_skyx

quote:

Orijinalden alıntı: counterci1961

PS2 GTA:SA Türkçe Yama Var mı ? Varsa bana atar mısınız? Arkadaşım istiyor.Teşekkürler

iyi de 2012'den beri yeniden düzenlenmiş hali PS3'te var. aynı zamanda bir iki gün içinde yeni sürümü Xbox 360 için de çıkacak. sırf bu oyun için PS2 almaya gerek yok bence. ama türkçe yama içinse ve yaptınsa hayrlı olsun

Pc'de de oynuyorum sadece arkadaşım istediği için sordum tek gta sa için ps2 almayı düşünmüyorum yamayı yaptım fakat arabayla çok hızlı gidince oyun donuyormuş onu çözdükten sonra bir konu açıp nasıl yapılıcağını sizlerle paylaşıcağım ilgin için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi counterci1961 -- 29 Ekim 2014; 15:09:28 >

• counterci1961 kullanıcısına yanıt
    Hocam konuyu hortlatacağım ama halledebildiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.