Şimdi Ara

ps2 de bir soru(bir baksanız be abiler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben ps2 aldım.2 ay oldu ve oyunlar çözünürlügü kötü nerdeyse 640*480 bile deyil tevevizyonmu ayar ister nedir 72 ekran televizyon av larıda 4 tane acaba av dan av a farkmı var bir yardım etseniz

• av işine bi sey diyemiycem ama işi cozunurlukle alakalı işe ve bazı oyunları seiyah beyaz calıstırıosa chip adidir ama olayın bunla alakalı olcagınıda sanmıorum allh allh ilginc
  • av den av ye fark yok ama ps2 icin ozel tv kablolari var 10 ytl felem onlardan alirsan cozunurluk deismez ama renk kalitesi ve parlaklik felem artiyo bide cozunurluk olayi zate 640*480 gibi bise olmasi lazim ps2 de koseleri tirtikli oynican ne yapalim !! ama fazla bisi farketmiyo cozunurluk hicbiseydir eylence herse !! eylenceyi dinle ps2 kullan!!!
  • benim çip DMS 4 pro bana dedilerki çipten çipe fark ediyormuş yani benim çipin diyer çiplerden
    ayrıcalıgı yokki yani varsada bir yazsanızda ögransem hem o kabloya gerek yok ps2 uymayınca televizyona ntcs türü oyunları siyah beyaz oluyor ama bende normal sadece çözünürlük iyi olmayınca göz zevkini bozuyo anladınız onun için sordum bu çözünürlük olayını düzeltme yolu varmıdır diye
  • Dostum çipin tej fonksiyonu kopya oyunları çalıştırması bildiğim kadarıyla. O yüzden çözürnülüğe pek etki etmez. scart la da bir alakası yok. Sanırım sen oyunların görüntülerini pc deki ile kıyaslıyorsun ama öle kıyaslama bence......
  • bi tane gri rgb kablo al onla bağla çözünürlük zaten 640*480 ps2 de yani pc ile kıyaslama ...

ama şöle düşün takıldı takılmadı ekran kartı yetti yetmedi crack mrack derdi olmadan koltuğunda keyifle oynarsın...

grafik hiç birşey eğlence herşeydir..(şhsen ps2 bana daha keyifli geliyor)
  • ps2 almayı düşünüyorum ama bu çözünürlük olayı beni kıllandırdı,daha önce hiç ps2 kullanmamıştım,çok kötü görünmez değil mi tv de bu çözünürlükle???
  • YOK HOCAM YA PS2 ALINCA NEDEN PİŞMAN OLASIN?
    AYRICA PS2'YE DVD TAKMADAN MENÜLERDEN GÖRÜNTÜ AYARI YAPABİLİRSİN,OLDUKÇA FARK OLUYOR.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.