Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.027
Cevap
166
Favori
1.050.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avatar78
    quote:

Orijinalden alıntı: ultra_storm

benide yazın vitayı 4 gözle bekliyorum

yazıyorum hocam.

@sergentooo, hocam madem başından beri takip ediyorsunuz da şu konuya niye gelmediniz?

-Tartışmalara katılabilirseniz sevinirim.

-Dostum niye en alt resimde ps3 yazıyor? Bu arada, senin bölüm boş kaldı, napalım?

O karşılastirma resmiymis pardon :D grafikleri o kadar benziyor ki ayirt edemedim. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: NintendoWiiXbox

http://www.youtube.com/watch?v=6mpG8EuqFPs

o grafiklerle mi? yok artık, fake bu.
  • Bazı sitelerde 3G versiyonlu almak için cep telefonu operatörleriyle anlaşma yaparak kontratlı satış yapılacağı yazıyo ne demek isteniyo? Yabancı ülkeden 3g li almak isteyen ne yapacak yani? Cevaplarsanız sevinirim :/
  • sadece tahmin...

i phone daki açma muhabbeti gibi olcak galiba...

o değilde fiyat ne kadar olacak türkiyede 500 küsür bekliyorum...ki çok saçma bir fiyat olacak bence eğer olursa.mecbur yurtdışı denemek gerek.

quote:

Orijinalden alıntı: b.atu16

Bazı sitelerde 3G versiyonlu almak için cep telefonu operatörleriyle anlaşma yaparak kontratlı satış yapılacağı yazıyo ne demek isteniyo? Yabancı ülkeden 3g li almak isteyen ne yapacak yani? Cevaplarsanız sevinirim :/

• quote:

Orijinalden alıntı: NintendoWiiXbox
    http://www.youtube.com/watch?v=6mpG8EuqFPs

Fake olabilir. Internette bi haberini göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: othervoicesf

sadece tahmin...

i phone daki açma muhabbeti gibi olcak galiba...

o değilde fiyat ne kadar olacak türkiyede 500 küsür bekliyorum...ki çok saçma bir fiyat olacak bence eğer olursa.mecbur yurtdışı denemek gerek.

quote:

Bazı sitelerde 3G versiyonlu almak için cep telefonu operatörleriyle anlaşma yaparak kontratlı satış yapılacağı yazıyo ne demek isteniyo? Yabancı ülkeden 3g li almak isteyen ne yapacak yani? Cevaplarsanız sevinirim :/

500 mü? Yapmayın hocam, en az 650.

@Party Starter, fake'dir o video yav. Gerçek olsa internette,teknolojide devrim yaratır. Pes,fifa hayranları vita'ya koşar. Bi anlamı kalmaz vita'nın, pes konsolu olarak bilinir Türkiye'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 15 Haziran 2011; 23:50:27 >
  • quote:

yurtdışından aldığın 3g olan modeli burda kullanırsın rahatça sorun çıkmaz
    fakat data hattıyla kullanacağın için belki pasaporta kaydettirmek gerekebilir cihazı
  • Arkadaşlar PS Vita'nın ön ve arka kameralarının gücü nedir kaç megapixeldir ? Ayrıca arka kameranın vidyo çekme özelliği olacak mı ? Multimedya konusunda PSP çok başarılı , eğer bu özellikler varsa ve iyiyse favori konsollarım arasına kesin giricektir . İnternette araştırdım ama bu bilgilere ulaşamadım , bilen varsa öğrenmek istiyorum

Edit : Bir soru daha , 250 dolarlık ve 300 dolarlık olan modellerin ikisinde de Wi Fi var değil mi , 3G sadece 300 dolarlıkta mı olacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi im an 8 bit gamer -- 16 Haziran 2011; 3:41:19 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

benide ekler misiniz

edit düşündüklerimi söylememişim psp 2 vveya vita baana göre muhteşem özellikleri olan beni pcden kaldırıp tekrar el konsollarını sevdiricek bir alet olucak

valla en konsollarını hiç sevmedim, görünüşe göre sevmeye başlıyorum dostum.

-Ya dostum sen 680 4-way sli yapmayacak mıydın?

edit: dodomoco zaten eklisin, az konuyu okuyun beyler yav

özür dilerim başkan pc ve vita el ele olacak soluma dönüp pcde oynıcam sğama dönüp vitada oyun oynıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nefdron

Arkadaşlar PS Vita'nın ön ve arka kameralarının gücü nedir kaç megapixeldir ? Ayrıca arka kameranın vidyo çekme özelliği olacak mı ? Multimedya konusunda PSP çok başarılı , eğer bu özellikler varsa ve iyiyse favori konsollarım arasına kesin giricektir . İnternette araştırdım ama bu bilgilere ulaşamadım , bilen varsa öğrenmek istiyorum

Edit : Bir soru daha , 250 dolarlık ve 300 dolarlık olan modellerin ikisinde de Wi Fi var değil mi , 3G sadece 300 dolarlıkta mı olacak ?

video çekme olur zannediyorum, kamera konulacak da video çekme olmayacak ha? Zor bir ihtimal ama olur gibi.

-Bu megapixel'i ben de merak ediyorum. 640x480=0.3 mp olacak deniyor, ama resmi bir bilgi değil. En fazla da burada konuştuk konuyu, 3.2 mp olur dedik. Yine az ama, sağlık olsun

-Evet, wi-fi hepsinde, 3G sadece 300 dolarlıkta var. Sen hangisini almayı planlıyorsun?

@dodomoco, eminim pc varken vita'yı açmazsın Vita almanın amacı bana göre dışarıda, misafirliğe gittiğinde veya başka bir zaman ve yerde oyun oynama isteğin. Yani evde bilgisayar varken vita'yı açacağımı zannetmiyorum.

-Bir başka yanıt da, vita'yı derslerim için alıyorum. Pc'yi açıp oyun oynamak 1 saat sürüyor. Vita'da bir dh'ye girsem yeter bana. o da 5 dakika sürer mesaj atmam. Yani, çok yönlü düşünerek tercihimi vita'dan yana kullandım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nefdron

Arkadaşlar PS Vita'nın ön ve arka kameralarının gücü nedir kaç megapixeldir ? Ayrıca arka kameranın vidyo çekme özelliği olacak mı ? Multimedya konusunda PSP çok başarılı , eğer bu özellikler varsa ve iyiyse favori konsollarım arasına kesin giricektir . İnternette araştırdım ama bu bilgilere ulaşamadım , bilen varsa öğrenmek istiyorum

video çekme olur zannediyorum, kamera konulacak da video çekme olmayacak ha? Zor bir ihtimal ama olur gibi.

-Bu megapixel'i ben de merak ediyorum. 640x480=0.3 mp olacak deniyor, ama resmi bir bilgi değil. En fazla da burada konuştuk konuyu, 3.2 mp olur dedik. Yine az ama, sağlık olsun

-Evet, wi-fi hepsinde, 3G sadece 300 dolarlıkta var. Sen hangisini almayı planlıyorsun?

@dodomoco, eminim pc varken vita'yı açmazsın Vita almanın amacı bana göre dışarıda, misafirliğe gittiğinde veya başka bir zaman ve yerde oyun oynama isteğin. Yani evde bilgisayar varken vita'yı açacağımı zannetmiyorum.

-Bir başka yanıt da, vita'yı derslerim için alıyorum. Pc'yi açıp oyun oynamak 1 saat sürüyor. Vita'da bir dh'ye girsem yeter bana. o da 5 dakika sürer mesaj atmam. Yani, çok yönlü düşünerek tercihimi vita'dan yana kullandım.

ders için vita her öğrenciye lazımaldırırsın bence dersleri iyi yapsandiğer sene
  • Eylül gibi geliyor banada Ps vita. İsterseniz ekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 16 Haziran 2011; 15:18:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Eylül gibi geliyor banada Ps vita.

Nasıl Eylül'de geliyor, Eylül'de çıkıyor mu ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aknyldz

quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Eylül gibi geliyor banada Ps vita.

Nasıl Eylül'de geliyor, Eylül'de çıkıyor mu ki?

Amerikada şuan satıştamı bilmiyorum ama abim orda eylül sonunda geri dönüyor o zaman getircek. Çıkış tarihini bilmiyorum o yüzden öyle yazmıştım.
  • Maalesef yetişmez o zaman,

Çıkış tarihi belli değil. 2011 4Q olarak geçiyor ama resmi tarih belli değil. Yani Ekim-Aralık aylarında çıkacak.
  • Hadiya sağlık olsun o zaman.
  • cihazı merakla bekliyorum mutlaka alacağım ekleyiniz benide
  • Beyler bu resimdeki hdmi mıdır, usb mi?

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

-Bu arada, konunun ünü baya yayılmış. Bakınız http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PSVita_Gelistirici_ve_Kullanici_Donanim_Farki-16653.htm yorumlarda bizim konunun linki var Kim vermişse sağolsun.
  • quote:

Beyler bu resimdeki hdmi mıdır, usb mi?

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada!

-Bu arada, konunun ünü baya yayılmış. Bakınız http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PSVita_Gelistirici_ve_Kullanici_Donanim_Farki-16653.htm yorumlarda bizim konunun linki var Kim vermişse sağolsun.

HDMI olmaz tahminimce.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.