Şimdi Ara

ps 4 icin ideal monitörb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler 800 tlye kadar ps 4 icin en uygun monitor hangisidir monitor alirken ps 4 ile kullanicagim nelere dikkat etmeliyim

• Aynen bende ps 4 monitör bakıyorum bütçede seninki kadar max 800 veririm. Amazondan almayı düşünüyorum ama gümrükte kalır mı bilmiyorum. Bilgili bir arkadaş aydınlatsa bizi bu konuda.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/236-vn247h-genis-ekran-led-monitor.html#ozellikler bu sanki tepki suresi cozunurluk anlaminda ideal .. monitore ps4 takip memnun olan var mi oncelikle :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de ps4 için monitör bakıyorum fakat hala karar verebilmiş değilim.. geçen pazar 27" monitörleri gözümle bir incelemek için vatan'a gittim.. giderken aklımda asus'un vk278q modelini almak vardı fakat forumdaki arkadaşlar tn panel yerine ips monitör almam gerektiğini söylüyorlardı.. araştırmalarımın bazılarında da bir kısım tn paneli seçerek özellikle fps oyunlar için 2ms olmazsa olmaz derken, diğer kısım 5ms olmasına aldırma daha iyi bir görüntü için kesinlikle ips panel almam gerektiğini söylüyordu.. gidip 27" monitörlere göz gezdirdim ve asus'un dediğim modeline baktığımda aralarında en sönük ekranlı oydu.. bilmiyorum biraz alçaktan baktığım için de olabilir ama ips monitörleri görünce gerçekten acaba daha iyi görüntü mü yoksa 2ms ile 5ms arasındaki fark mı diye kendime sordum.. hala da sormuyor değilim doğrusu.. ama çok ufak bir ghosting sezip ya da gözüm anlamayacak bileyse ips monitör düşünüyorum.. ips panellerin renkleri gerçekten kendini belli ediyor.. benim de bütçe aynı civarlarda.. yukarıdaki arkadaşlar eğer benden önce ps4'e monitör alırsanız ne aldığınızı ve memnuniyetinizi söylerseniz sevinirim.. ^^

• quote:

Orijinalden alıntı: Chedjou22

http://www.vatanbilgisayar.com/236-vn247h-genis-ekran-led-monitor.html#ozellikler bu sanki tepki suresi cozunurluk anlaminda ideal .. monitore ps4 takip memnun olan var mi oncelikle :)

Bende 42 " Tv koyacak yer yok malesef :) Anca 27" monitör koyabilirim evde zaten http://www.philips.com.tr/c/televizyonlar/107-cm-42-inc-full-hd-1080p-dijital-tv-42pfl7695h_12/prd/ bundan var ama millet tv izlerken kalkın Tomb raider oyayacağım diyemem. :)

• beyler 27 inc cok pahali 24 23 22 inc tarzinda bakiyorum bende şimdi kriterlerimiz tepki suresi 1 2 yada 5 olacak ekran full hd ips ekran baska ne kriterlere bakmaliyiz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende arıyorum aynı zamanda PC ve uydu alıcısı bağlayacağım
  • quote:

beyler 27 inc cok pahali 24 23 22 inc tarzinda bakiyorum bende şimdi kriterlerimiz tepki suresi 1 2 yada 5 olacak ekran full hd ips ekran baska ne kriterlere bakmaliyiz ?

27" in altı küçük gelmez mi dostum ? Bana da pahalı geliyor ama altıda küçük gibi geldi.
  • quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/236-vn247h-genis-ekran-led-monitor.html#ozellikler bu sanki tepki suresi cozunurluk anlaminda ideal .. monitore ps4 takip memnun olan var mi oncelikle :)

ps3 ve pc için sipariş verdim yarın elimde izlenimlerimi paylaşırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

quote:

hocam cok tesekkurler merakla bekliyoruz :) 23 inclik modelimi aliyorsunuz .?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chedjou22 -- 24 Nisan 2014; 21:04:33 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

quote:

hocam cok tesekkurler merakla bekliyoruz :) 23 inclik modelimi aliyorsunuz .?

evet

• Mx279h tavsiye ederim.Ps3 ve pc ile lullaniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün biri ups biride yurticikargo dan gelen ürünlerim vardı yurtici kargo ürünü getirdi ups kargo aynı gün kargolanmasına rağmen daha şehre bile giriş yapmamış kesinlikle ups yi önermiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Southwester

ben de ps4 için monitör bakıyorum fakat hala karar verebilmiş değilim.. geçen pazar 27" monitörleri gözümle bir incelemek için vatan'a gittim.. giderken aklımda asus'un vk278q modelini almak vardı fakat forumdaki arkadaşlar tn panel yerine ips monitör almam gerektiğini söylüyorlardı.. araştırmalarımın bazılarında da bir kısım tn paneli seçerek özellikle fps oyunlar için 2ms olmazsa olmaz derken, diğer kısım 5ms olmasına aldırma daha iyi bir görüntü için kesinlikle ips panel almam gerektiğini söylüyordu.. gidip 27" monitörlere göz gezdirdim ve asus'un dediğim modeline baktığımda aralarında en sönük ekranlı oydu.. bilmiyorum biraz alçaktan baktığım için de olabilir ama ips monitörleri görünce gerçekten acaba daha iyi görüntü mü yoksa 2ms ile 5ms arasındaki fark mı diye kendime sordum.. hala da sormuyor değilim doğrusu.. ama çok ufak bir ghosting sezip ya da gözüm anlamayacak bileyse ips monitör düşünüyorum.. ips panellerin renkleri gerçekten kendini belli ediyor.. benim de bütçe aynı civarlarda.. yukarıdaki arkadaşlar eğer benden önce ps4'e monitör alırsanız ne aldığınızı ve memnuniyetinizi söylerseniz sevinirim.. ^^

2-5 ms farkını ekran parlaklığından anlayamazsınız, hızlı görüntülerle test etmeniz gerekiyor. Ancak benim tercihim kesinlikle IPS panel olurdu çünkü görüntü kalitesi cidden çok farklı. TN halt etmiş. MS olayına çok takılmıyorum ben, hem bilgisayar hem XBOX bağlıyorum. Memnunum.

• beyler 2.el olarak ilaniniz varsa ps4 bglayabilecegimiz monitor buradan yazabilirsiniz monitorler kurdan dolayi cook yukssk fiyatlari insan aciyor o paralarıvermeye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.