Şimdi Ara

PS+30 OTUZ YAŞ ÜSTÜ PLAY STATION KULLANICILARI DERNEĞİ (732. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.698
Cevap
18
Favori
286.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar....Gene çok sessiz buralar....

• Selamlar dernekcanlar....
  • Selamlar,

Bir süredir zaten oyun oynamaya hiç zaman ayırmıyorum. Şu anda evde PS hiç kurulu değil, XBOX'ı da en son galiba 4 ay önce açmıştım. Şimdi Facebook hesabımı da dondurduğum için oradan da haberleşemeyiz. Telefon numaram olanlar zaten arayabilirler, olmayanlar da bana ulaşmak isterse definitive @ triology.com adresimden mail atabilirler. Haber vereyim de merak etmeyin. :)
  • Bu yıl başında Amerika'dan getirdiğim PS4, Vita ve diğer aksesuarları ile oyunları satmayı düşünüyorum.. Almayı düşünen varsa haberleşelim arkadaşlar.
  • Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 23 Ocak 2021; 23:48:34 >
  • buraya yazmayalı epey bir zaman olmustu tüm iyi geceer diyip dükkanı kapatayım bari
  • Playstation 4 ve oyunlarını Fatih'e satarak tüm Playstation konsollardan uzaklaşmış oldum. Şu anda elimde Sony PS Vita ve XBOX 360 kaldı. Yıl sonuna doğru Amerika gezisinden uygun bir bundle görürsem PS4'e geri dönme ihtimalim olabilir.

@fatihto
  • Selamlar dostlar...

• Napıyorsunuz arkadaşlar oyunlara devam mı ps4 terfiler başladı mı yeni logo lazım mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemus -- 18 Ağustos 2014; 21:09:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemus

Napıyorsunuz arkadaşlar oyunlara devam mı ps4 terfiler başladı mı yeni logo lazım mı

ooooo cem nasılsın sesin solugun cıkmaz oldu.seni buralarda görmek güzel.aklına güzel bir seyler geliyorsa gönderiver gördüğün üzere hala senin tasarlayıp hazırladığın logo yu kullanıyoruz
  • quote:

Napıyorsunuz arkadaşlar oyunlara devam mı ps4 terfiler başladı mı yeni logo lazım mı

Hocam selamlar... Tanışmışmıydık yaws hatırlamadım ben
  • mezara_kabul kullanıcısına yanıt
    yok hocam sizinle tanışmadık bu derneğin ilk üyelerindendim zaman ve işlerden dolayı fazla aktif olamayınca mecburen ayrıldım epey zaman önce ayrıca ps+30 logonuzuda ben yapmıştım
  • quote:

yok hocam sizinle tanışmadık bu derneğin ilk üyelerindendim zaman ve işlerden dolayı fazla aktif olamayınca mecburen ayrıldım epey zaman önce ayrıca ps+30 logonuzuda ben yapmıştım

evet hocam fark ettim :) artık 40 olunca revizesini bekleriz :)
  • captanico kullanıcısına yanıt
    iyilik sağlık uğraşıyoruz sen nasılsın Nİhat hala killzone oynuyor musunuz (desene killzone mu kaldı :))) olur bakarım bir ara birşeyler
  • Günaydınlar dernekcanlar....

PS+30   OTUZ YAŞ ÜSTÜ PLAY STATION KULLANICILARI DERNEĞİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezara_kabul

Günaydınlar dernekcanlar....

Çok tatlı. Sizin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

quote:

Orijinalden alıntı: mezara_kabul

Günaydınlar dernekcanlar....

Çok tatlı. Sizin mi?

Yok hocam :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Günaydınlar dernekcanlar....

• Günaydınlar....

• Günaydınlar dostlar...

• 
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.