Şimdi Ara

PS+30 OTUZ YAŞ ÜSTÜ PLAY STATION KULLANICILARI DERNEĞİ (728. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.698
Cevap
18
Favori
286.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihto

rdr'yi aldığımdan beri toplamda 1 saat, heavy rain'i de daha Sony Ent. yazısını yani olayın başını görecek kadar oynayabildim.. Fifa 14 desen, açmayalı aylar oluyordur.. sanırım Fifa 15'e anca yetişirim ben bu gidişle :)

Senin geçerli mazeretin var hocam
  • ps4 alana kadar mecbur pc ile devam edeceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiKIL

ps4 alana kadar mecbur pc ile devam edeceğiz

Hocam diablo RoS ile eskiye döndü dimi.. Konsola gelsin artıkın :)
  • valla çok daha iyi olmuş şimdik.oyun zevki katlanmış resmen.ufak tefek server problemleri dışında herş şey iyi.bir kere mapler çok büyük ne zaman bitecek dediğin oluyor.ros çıktığından beri onunla haşır neşir durumdayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captanico -- 8 Nisan 2014; 17:31:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiKIL

valla çok daha iyi olmuş şimdik.oyun zevki katlanmış resmen.ufak tefek server problemleri dışında herş şey iyi.bir kere mapler çok büyük ne zaman bitecek dediğin oluyor.ros çıktığından beri onunla haşır neşir durumdayım

PC yede al diyorsun yani :)
  • valla hakan sen bilirsin.birde 30 yaş üstü oyuncu grubumuz var konsoldaki gibi , daha güzel oluyor muhabbet
  • Bende artık PS3 yok. PS4 var da ne oluyor? En son kaç hafta önce açtığımı bile unuttum resmen.

Sonunda televizyonun altından dolaba atıcam, o kadar açmıyorum.
  • Günaydınlar....

• mezara_kabul kullanıcısına yanıt
    gifler herzamanki gibi süper adaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furious_tr

gifler herzamanki gibi süper adaşım

Eyvallah hocam :)
  • Günaydınlar .....

• Hafta sonu geliyor.... Günaydınlar....

• Hakan'ın muhteşem resim ve animasyonları kadar olamasa da günaydın ruhu gençler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Definitive©

Hakan'ın muhteşem resim ve animasyonları kadar olamasa da günaydın ruhu gençler.

Ooo hocam siz buralara uğrarmıydınız :)
  • Neden uğramayalım yahu.
  • Selamlar arkadaşlar, konsolları çok takip edemiyorum, acaba PS3'üm şu anki kullanım ömrü, grafik, ses, oyun desteği düşünülürse ne kadar gider. Birde Ps3'ün bazı versiyonları kırıldı galiba, PS4'de böyle bir durum olur mu? Kırık bir Ps3 alıp oyna oynaybildiğince mi yoksa Ps4 al az ama öz oyna mı, demek istediğim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Selamlar arkadaşlar, konsolları çok takip edemiyorum, acaba PS3'üm şu anki kullanım ömrü, grafik, ses, oyun desteği düşünülürse ne kadar gider. Birde Ps3'ün bazı versiyonları kırıldı galiba, PS4'de böyle bir durum olur mu? Kırık bir Ps3 alıp oyna oynaybildiğince mi yoksa Ps4 al az ama öz oyna mı, demek istediğim :)

İmkanın varsa orjinalden git derim. Tabi ps3 veya ps4 almaj sana kalmış bir karar :)
  • Günaydınlar dostlar....

• Hocam günaydın, mesaj için teşekkürler, peki orjinal konusu dışında oyunalr grafik ve ses olarak ciddi bir fark yaratır mı, veya Ps4 olmazsa oynayamassınız diyeceğiniz özel bir oyun varmı, geçen Destiny'i görünce biraz bu konuda kafam karıştı da :)
  • WinteR W kullanıcısına yanıt
    Online oynayamamak yeterli bir sebep bana göre,
    Orjinal alın az ve kaliteli oyun oynayın
  • 
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.