Şimdi Ara

PS 3 ÜMDE GÖRÜNTÜ YOK YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR PSÜ ÜMDE GÖRÜNTÜ ALAMIYORUM.MAKİNA PAL HEM TEVDE HEM PC DE (HDMI ) İLE GÖRÜNTÜ ALAMIYORUM MENÜDE. CD TAKTIĞIM ZAMAN OYUNA GİRİYOR BAZEN AMA MENÜYE HİÇ GİREMİYORUM.YARDIM BEKLİYORUM ARK.

• ps3'ün açıldığı zaman ana menü gözüküyormu ?

kullandığın Tv nin marka modeli çöznürlüğü nedir ?
  • HAYIR GÖRÜNMÜYOR.TÜPLÜ GRUNDİG
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadirmycry

HAYIR GÖRÜNMÜYOR.TÜPLÜ GRUNDİG

öncelikle ps3 tüm tüplü tv lerde çalılşmıyor bunu bilmeni isterim Tv olarak 100hz bir tv kullanıyorsan orası ayrı bir konu.

Pc ye HDMI üzerinden mi?_ giriş yapıyorsun ?
  • evet.cd takınca görüntü alabiliyorum pc de (hdmı )ile ama cd takmadanda cd taksamda ps ün menüsüne giremiyorum.yardımın gerekli arkadaşım lütfen
  • quote:

evet.cd takınca görüntü alabiliyorum pc de (hdmı )ile ama cd takmadanda cd taksamda ps ün menüsüne giremiyorum.yardımın gerekli arkadaşım lütfen

PC monitörünün çözünürlüğü nedir ? widescreen mı ? 1080p yada 720p yi destekliyormu ?

cd taktığın zaman ps3 menüsüne gçrebiliyorsan , ana ayarlardan display settings kısmına gir orda pc monitörün takılı olduğu zaman HDMI bağlantısını ve 720p çözünürlüğünü seç.
  • monitör 226bw.sorunu anlatamadım galiba.cd taktığım zaman görüntü alabiliyorum oyunlarda ama hiçbir şekilde ps 3 ün menüsü warya giremiyorum oıraya.sorunda o zaten
  • quote:

monitör 226bw.sorunu anlatamadım galiba.cd taktığım zaman görüntü alabiliyorum oyunlarda ama hiçbir şekilde ps 3 ün menüsü warya giremiyorum oıraya.sorunda o zaten

şimdi olaya baştan başlayalım , sen 226bw ye HDMI den giriş yapıyorsun ve makina açılıyor fakat görüntü yok öylemi ?

sadece oyun taktığın zaman görüntü geliyor diyorsun.
  • aynen dediğin gibi arkadaşım
  • Tamam işte. PS3 menüsü eğer settingsden seçilisi ile 1080p de açılır. Senin monitör bu çözünürlüğü desteklemiyorsa görüntü alamıyor olabilirsin. Oyunlar ise genelde 720p olduğu için görüntü alabiliyorsun. Yapman gereken 1080p destekli bir TV veya monitörde makinayı açıp display settings'ten 1080'i çıkarıp 720'yi seçmen. Veya eğer monitörde 1080 desteği varsa bu işi monitörden halletmen
  • dediğin özellikte televizyon bulamamki.reset atsam çözülürmü
  • quote:

dediğin özellikte televizyon bulamamki.reset atsam çözülürmü

resetle bu iş olmazda , 226bw de açılmaması çok ilginç

birde şunu dene, oyun içinde PS tuşuna(joystiğin ortasındaki tuş) basarak ana menüye dönmeye çalış bakalım olacak mı ?
  • o dediğinide yaptım ama nafile yine görüntü olmuyor :(
  • PS3'ü standby konumuna getir ve PS3'ü konsolun üzerindeki Power butonuna 5 saniye basılı tutarak aç böylece görüntü ayarları resetlenecek ve monitöre görüntü gelecektir eğer gelmezse yapacak birşey gelmiyor aklıma.
  • şöyle birşey olabilir mi? arkadaş ilk olarak tüplü tvye bağlamayı denediği için ps3 ün görüntü ayarlarında hdmi yerine farklı bir bağlantı yöntemi işaretlenmiştir, bu yüzden de hdmi ile takıldığında görüntü alamıyordur keza taktığı tüplü tvyide desteklemdiğini varsayarsak. tam anlatamadım sanırım ama şunu söylemek istiyorum, herhangi bir başka tüplü tvde görüntü aldığı vakit buradan display settings den hdmi seçerek sonra monitöre bağlayabilir sanırım.
  • yine olmuyor :( napalım. yardımlarınız için hepinize teşk ederim arkadaşlar.
  • arkadaşım olması lazım.

aletin üzerindeki açma kapama tuşundan 5-6 sn basılı tutarak açacaksın.

3 bip sesi alacaksın. sonra da sistem açılacak. hepsi bu kadar
  • cryaxın sölediği gibi reset yapıp denedinmi.gerçi HDMI bağlantı yapınca monitörde destekliyorsa ps3 ekranında HDMI bağlantı algılandı gibi bir ifade otomatik çıkıyor zaten.226BW ile sorun olması ilginç,çoğu arkadaş bu monitörle ps3 ü sorunsuz kullanıyor.bence başka bir arkadaşının HDCP destekli monitörü varsa dene derim,aynı sorunu yaşarsan bence ps3 te bi sorun var
  • reset yaptım dediği gibi olmuyor yinede menüye giremiyorum.oyunlarda sorun yok cd yi takınca ama menüye giremiyorum bi türlü
  • quote:

reset yaptım dediği gibi olmuyor yinede menüye giremiyorum.oyunlarda sorun yok cd yi takınca ama menüye giremiyorum bi türlü

alla alla ne tuhaf bir sorun , makina yanımızda olsa kurcalarızda senin atladığın yada yarım yaptığın birşeyler var gibi geliyor bana..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.