Şimdi Ara

PS 1 (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
19
Favori
50.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beni de eklerseniz sevinirim,işin ilginci hala oynuyorum ps one ı.Ps3 pc olmasına rağmen eski zamanları hatırlatıyor bana. geçen 5 saat aralıksız crash oynamışım , mgs ff 7 pepsiman tenchu twisted metal ve daha niceleri . helal olsun adamlara
  • Bende kalın kasa aldım ekleyin.

Salondaki tv'de av ve scart girişi yok ondan orada oynayamadım. Nasıl dönüştürücü almam lazım av to hdmi mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcde zaten şu anda tomb raider 1-3 yüklü pc versiyonu olarak(extra 4 bölümlük oyunları da dahil).ben şimdi grafik olarak çok bi şey vaat etmese de,belkide savaş atmosveri ve müzikleri olsun en iyi fps deneyimi olan moh1 ve moh undergrand yüklemek istiyorum.joistick yok klavyeden oynayabilirsem oynarım(joytokey gibi bi pro bulmam lazım galiba) evde olduğum şu günlerde bitireyim diyorum artık şu oyunu

Edit: laptobumda ekran karti yok yoksa bunlarla ugrasmazdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuzlukavcisimezarciamca -- 31 Mayıs 2020; 18:58:0 >
  • rom hustler sitesinde reloaded yapımlı bir ps1 emu var onu kullandım gayet güzel ve sorun çıkarmadı.klavyeden de oynatıyor hemde
  • Devir öyle kötü ki PS1'e yeniden sardık..
  • bende hala duruyor. çalışıyor. lakin pek hevesim yok oynamak için :)
  • Reiskonen kullanıcısına yanıt

ps1'daki oyunların yapım aşamasındaki verilen emek hangibinde var dostum? resedent evil bi ps1 versiyonuna bak,bi de diğer serinin devam oyunlarına ;)

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.