Şimdi Ara

Protein Tozu Kullananlar / Zararını Görenler / Faydasını Görenler (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
12
Favori
221.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheGu4rdian

Protein Tozunun zararı yoktur. Protein tozunuda almanızı önermem ama sebebi ise şu ; Protein ihtiyacınızı iyi karşılıyorsanız zaten gerek yok. İdmandan sonra hemen tavuğunuzu yiyebiliyorsanız hiç mi hiç gerek yok. He diceksinizki Pro lar neden kullanıyor ? Sebebi onların kas kütlesi + kg leri daha fazla normal beslenme + protein tozları ile ancak max seviyede tutabiliyolar protein miktarını. Diğer bi durum ise adamlar adı üstünde Pro . Hataya yer vermemeleri lazım.

+ Herkesin ağzında doktora git önericek vs gibi laflar. Doktor zaten bu konuyla bilgisi yok. Ben size bu işlerle ilgilenen vasfi söyleyeyim. Biyoloji uzmannları yada bilim adamları. Doktorların bunlarla bi alakası yok.Adam bide gidiyo sağlık ocağındaki doktora soruyor.

Biyoloji uzmanı insan vücudunda protein metabolizmasıyla ilgilendiğini lk defa senden duyuyorum. Türkiye şartlarından protein-karbonhidrat-yağ metabolizmasıyla ilgili en bütüncül ve sağlam bilgiye sahip olanlar doktorlardır. Eğer iyi bir doktora denk gelirseniz ve bu konuda cahil olmadığınızı ispatlayabilirseniz size her açıdan bu konuda bilgi verecektir.

• montevo kullanıcısına yanıt
    böbreklere dikkat
    bol su iç
  • Beyler ne protein tozu ya lor varken lor :D lor yoğurt süt tavuk balık pilav ben bu yola devam
  • bir kaç hafta kullanmıcam.sonra devam ederim.
  • abartmadıktan sonra güvenilir markalardan aldıktan sonra protein tozu felan birşey yapmaz yahu dinlendirerek almak gerek.. 1 yılı geçti biraz spor yapalı vucut iyi kötü gelişti daha kullanmadım protein tozu felan ama kesinlikle şart alcam 1 2 ay a az daha kafamdaki kiloya ulaşıyım alcam öyle abartmıcamda 1 kutu bitirip 2 3 hafta vucudu dinlendircem veya azaltıcam öyle kulanıcam devam edicem:) bakalım düzenli olarak vucut ölçülerinide takip ediyorum ama gelişmiyor bu aralar pek kilo sorunumdan :)
  • Bundan 4 ay önce GNC Live Well markalı bir protein tozu aldım , düzenli olarak 4 ay kullandım vücut geliştirme programı uygun olarak çalışmalarımı devam ettirdim , iyi bir gelişme oldu 2-3 ay daha devam etmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizBozdemir -- 21 Kasım 2013; 19:08:15 >
  • 3 haftalik bodyciyim. 1.84 boyum 88 kilom var hoca aminoasit hapi onerdi yaglari yakmak icin ancak hap yerine protein tozu kullansam daha mantikli gibi geldi hem hap korkutuyor beni. Siz ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de almanyadan arkadaşa getirteceğim ucuz oluyor orada multipower düşünüyorum siz ne dersiniz
  • 2005 kasım'dan bu yana supplement kullanıyorum ve aktif spor yapıyorum
    o günden beri nerdeyse hiç hastalanmadım (spor öncesi rüzgar yesem hasta oluyordum)
    hiç bir yerimde bir sivilce çıkmadı
    sütle içince gaz yaptığı için suyla içerim
    kreatini bir kere kötü marka kullandığım için ciltte kuruluk yaptı sadece
    bcaa-amino-whey-casein-creatin-nox kullandım hiç birinin zararını görmedim

kreatin ve nox ara verilerek kullanılır. (4 hafta kullan 3 hafta bıra- 3 hafta kullan 2 hafta bırak vb)

whey markasının faydası kişiden kişiye fark gösterebilir (kardeşim nitrotech'i beğenmez bana göre en iyi toz, arkadaşım noxplode için dünyanın en gereksiz no. ürünü der ben üstüne tanımam vb.)

alerji yapıyorsa kullanmayın.
    sivilce yapıyorsa dozajı azaltın

stereoid kullanmadım kullanmam.
  • Arkadaşlar 5 aydır spor yapıyorum ve 3 aydır kilo alamıyorum kilo alamamak gelişmemi engeller mi ve kilo almak için ne yapabilirim ? Ayrıca optimum marka protetin tozu almayı düşünüyorum sizce hangi markayı almalıyım?
    Nutr***op adlı siteden alıcam bu siteden ürün alan var mı ? ürünlerin menşeileri diğer sitelere göre farklı mı?
    Cevaplayabilirseniz sevinirim
  • emre_virüs kullanıcısına yanıt
    optimum marka alacaksan protein7 .com 'dan almanı tavsiye ederim
    yanlış bilmiyorsam ithalatçı firma
  • quote:

Orijinalden alıntı: SVSTRGMR

optimum marka alacaksan protein7 .com 'dan almanı tavsiye ederim
    yanlış bilmiyorsam ithalatçı firma

Yanlış bilmiyorsun hocam distribitör protein 7 bi orayada bakayım teşekkürler
  • protein tozu ve supplementler söz konusu olduğunda ülkemizde büyük bir kafa karışıklığı var, kimileri kullanırsan çok büyük zarar görürsün diyor kimileri bunlarsız olmaz diyor, aslında çoğu insan kulaktan dolma bilgilerle hareket ediyor. Protein tozu başta olmak üzere neredeyse piyasadaki tüm ıvır zıvırlar hakkında Türkçe bilgiler için Hangi Supplement? 'i tavsiye ederim, başka yerde bulamayacağınız bilgileri anlaşılır şekilde ve Türkçe veriyorlar. Piyasada sayısı mantar gibi artan ve hepsi birbirinin tekrarı olan satış sitelerinin yanında böyle bir site gerçekten özellikle spora yeni başlayanlar için çok faydalı.

http://hangisupplement.com/

• bcaa ıçeren proteın tozu nerden bulabılırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SVSTRGMR

saf BCAA istersen bunu tvsiye ederim

http://www.supplementler.com/urun/dymatize-bcaa-complex-5050-toz-300-gr-985

peki bca kullanımını ne kadar sure yapan bırı ıcın onerırsın?
  • bu soruya cevap vermek zor
    yaşınıza vücut ölçülerinize beslenmenize ve çalışma şiddetinize ve amacınıza göre değişir

doğla olarak yeterli protein alıyorsanız gerek bile yok ama
    sert çalışıyorsanız kasların toparlanması için çalışmadan hemen sonra almak için kullanılacaksa
    ne kadar süredir body yaptığının bir önemi yok bence

benim tavsiyem bu tür aminoları sırf çalışmadan sonra hemen almak için kullanmak
    diğer öğünlerde doğal yollardan protein almak en mantıklısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 3 Şubat 2014; 19:24:22 >
  • Ozbi kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum
    ben hesap ettim:

1 gram tavuk göğsü proteini
    1 gram protein tozu proteininden

hem daha ucuz hem daha kaliteli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 4 Şubat 2014; 18:22:47 >
  • "Yalancı gelişme" e kadar iyi gidiyodu, gerisini okumadım.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.