Şimdi Ara

Prominence Poker Oyunu (Ücretsiz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhaba pokere merakı olan ve pokeri beraber oynamak isteyen bu oyunu ücretsiz indirip oynayabilir bence çok güzel bir oyun ve beraber oynamak isteyen benide ekleyebilir aşağıdada indirme linki
    https://store.playstation.com/#!/en-us/games/prominence-poker/cid=UP4040-CUSA02830_00-PROMINENCEPOKER0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbNil -- 15 Mayıs 2017; 10:40:1 >

• 700K Chip yapmıştım bir ara baya oynuyordum aslında forum da turnuva falan düzenlense güzel olur.
  • Ben ilk çıktığında oynamıştım sonra uzuuuuuun bir süre ara verdim. Geçen hafta yeniden başladım ara ara açıyorum. Ancak iyi miktarda çip yapmak için biraz sabır ve vakit gerekiyor, onlar da bende az. :)
  • Poker oyunlarının yüzde doksani momentum uzerine kurulu.Ve de para odaklı. Benim oynamamadigim poker oyunu kalmadi.Hepsi para tuzağı.Sana kazandirip kazandirip öyle bir kaybettiriyor ki varın yoğun gidiyor. Online olmayacak...Governor poker gibi single oyunla olacak zevkine takilacaksin.Yoksa kafayi yiyor insan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.