Şimdi Ara

Projeksiyon tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yarın projeksiyon almak istiyorum. Bütçem 700-800 tl arası benq nun modellerini beğeniyorum. Benq alınır mı? Başka tavsiyesi olan var mı? Benq lamba fiyatlarından haberi olan var mı? Şimdiden değerli cevaplar için teşekkür ederim.

• benq, güzel projeksiyon cihazları üretiyor,
    o fiyatlara HD desteği olan xga bir cihaz alabilirsin, lamba değişim ücretleri 450 TL civarında oluyor,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newonw1 -- 7 Aralık 2012; 23:51:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: newonw1

benq, güzel projeksiyon cihazları üretiyor,
    o fiyatlara HD desteği olan xga bir cihaz alabilirsin, lamba değişim ücretleri 450 TL civarında oluyor,

cevabın için teşekkür ederim. Bugun vatanbilgisayardan benq ms513q modelini 769tl ye aldım. Görüntü oldukça iyi, tavsiye ederim. 4 metre mesafeden yaklaşık 2 metrelik bir görüntü alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrcskn

quote:

Orijinalden alıntı: newonw1

benq, güzel projeksiyon cihazları üretiyor,

cevabın için teşekkür ederim. Bugun vatanbilgisayardan benq ms513q modelini 769tl ye aldım. Görüntü oldukça iyi, tavsiye ederim. 4 metre mesafeden yaklaşık 2 metrelik bir görüntü alıyorum.

hayırlı olsun, çözünürlük olarak 800x600 tercih etmişsin, benq marka olarak güzel, eğer çözünürlük açısından da görüntüden memnunsan sorun yok, güle güle kullan, lamba süresi bittiğinde lamba değiştirmeyip HD bir cihaza geçiş yapabilirsin,

• hocam 1024x768 çözünürlükte görüntü alıyorum. Çözünürlük ve parlaklık gayet yeterli boyutlarda tavsiye ederim.
  • Ben asla 800 x 600 almam.. Tarih oldu artık 800 x 600 ler. Şu anda fiyatlar çok geriledi zaten, koy üstüne biraz daha para , al 1280 x 800.. 1080 p bir full hd belgeseli nasıl seyredeceksin 600p ile ? Desteklemez zaten... Çok sıkışık acayip yamru yumru bir görüntü olur...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.