Şimdi Ara

Project CARS (2015) [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.350
Cevap
29
Favori
92.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: can_38

Belkide öyle olur.

Logitech profilini kapatmadan oyuna girersen resmen direksiyon ile boğuşuyorsun.

Son olarak oyunu seslerinde müthiş bir ilerleme var.Videoya dikkat....

oyunun sesleri normal değil , olağan üstü ; normalde açtığımın yarısı kadar bile açsam inletiyor ortalığı..

creative titanium hd pci-ex + logitech z5500 kullanan biri olarak ; codemaster'ın tüm oyunlarının ses kalitesi olarak berbat olduğunu söyleyebilirim; dirtlerden tutun da f1'lere kadar , shift 2'de sesler nispeten dolgun ama project cars bambaşka sesler adeta çoşuyor.. araba yarışlarında böyle bir ses görmedim.. forza 4 ve gran turismo 5'de dahil yok böyle ses..

Project CARS (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 23 Temmuz 2012; 23:09:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tylor

grafikler harika gönünüyor. özellikle şu renk paleti ve tabii ki hız hissi, codemaster'ın bir kaç yıl ötesinde.

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=l4r3pcgAV_g&feature=player_embedded#!]

ayrıca gerçek renklerinde bir mclaren aracı görmek bile haz verici.

ne zaman çıkacak bilmiyorum ama; codemasters ın f1 2012 si ile aynı döneme denk gelirse codemasters mümkün değil o sarımtrak oyunu satamaz.

genel olarakta gayet iyi gözüküyor oyun, çıksın oynarız

• Oyunla ilgili birkaç sorum olacak.
    -Oyun piyasaya çıktığında satın alınıp oynanabilen bir yapıya mı sahip olacak , yoksa internet üzerinden üyelik alıp sadece online mı oynanacak.Bu beta-alfa olayları aklımı karıştırdı çünkü.
    -Oyunun alfasını ya da betasını oynayan arkadaşlar grafik ayarlarını sona getirdilklerinde ortalama kaç fps alıyorlar.Optimizasyon nasıl?
    -Tam çıkış tarihi belli mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

Oyunla ilgili birkaç sorum olacak.
    -Oyun piyasaya çıktığında satın alınıp oynanabilen bir yapıya mı sahip olacak , yoksa internet üzerinden üyelik alıp sadece online mı oynanacak.Bu beta-alfa olayları aklımı karıştırdı çünkü.
    -Oyunun alfasını ya da betasını oynayan arkadaşlar grafik ayarlarını sona getirdilklerinde ortalama kaç fps alıyorlar.Optimizasyon nasıl?
    -Tam çıkış tarihi belli mi ?

Evet, diğer oyunlar gibi dvd şeklinde çıkacak. konsollarda buna dahil.
    Çıkış tarihi 2013 deniliyor. Bence 2013 ün sonuna doğru ancak çıkar.
    Diğer oyunlara kıyasla bu grafiğe göre optimizasyon hiçte fena değil. Daha da geliştirebilirlerse süper olur :)

4x3.6ghz cpu +amd hd6950 +4gb ram, win7 32bit dx11 ile;
    a.aliasing düşük, tüm efektler en üst 1080p :40-60fps alıyorum. ancak şunu da söyleyeyim. bazı oyunlarda 50 nin altına indiğinde bariz hissettiriyor. bu oyunda pek hissetmedim. bu da bir avantajdır.

• Son gödüğüm resimlere göre, yağmur oyunda olacak gibi yada en azından ıslak pist olabilir.
  • takas ettik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banditnew5 -- 28 Temmuz 2012; 1:17:51 >
  • ben alırken satsaydın alırdım ne güzel.
  • çok ilgimi çekti bu ara güzel bir yarış oyunu oynamak istiyordum. şu 25 euroluk üyelikten alayım dedim fakat site açılmıyor. sizde de öyle mi ?
  •  Project CARS (2015) [ANA KONU]

aa düşük. araç ve yansıma ultra değil, high ayarlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa982 -- 28 Temmuz 2012; 16:21:23 >

• baditnew ile takas ettigim oyun pcars team member üyeliğim satılıktır...arkadasın mailinine kaydedildikten sonra istediginiz gibi oynayabilirsiniz...birkac gündür denedim ama bana göre degil bu oyun...
    team member üyeliği 25 euro, ben banditnew in satmayı düşündügü fiyata verecegim 15 euro ( 30 TL)

• quote:

Orijinalden alıntı: hozes

baditnew ile takas ettigim oyun pcars team member üyeliğim satılıktır...arkadasın mailinine kaydedildikten sonra istediginiz gibi oynayabilirsiniz...birkac gündür denedim ama bana göre degil bu oyun...
    team member üyeliği 25 euro, ben banditnew in satmayı düşündügü fiyata verecegim 15 euro ( 30 TL)

oyun direksiyonsuz oynanır mı ? zevki olur mu ? düşünüyorum da almayı. team membera 25 euro vermektense sizden alırım
  • Gamepad ile belki ama klavye ile olmaz hocam.Grafiklere bakar durursnuz.Zevk alınmaz doğrusu.O kadar da kötü oyun değil ama sadece tam sim değil olay bu.Direk nfs,grid tarzından yaklaşıcaksan bu oyun en az 2 gömlek üstün onlardan.
  • gamepad ile oynanıyorsa sorun yok xbox gamepad ile akarız. ama alsam mı bilemedim. junior üyeliğin kötü tarafları ne cuma günleri gelmiyor mu güncelleme ? nasıl bi olayı var ? diyorum ki 10 euro ya onu alıp denerim. olursa eğer 15 euro verip yükseltirim.

bu arada şu ekstrelerdir falandır atlatıp DFGT almayı düşünüyorum 2.el veya sıfır. sırf bu oyun ve f1 2011 için :)
  • junior ayda bir,team haftada bir full her güncelleme çıktığında.
  • yav benim 4 gb ramlik makine çalıştırabilirmi yoksa oyunu bende almayı düşünüyorum. Diğer özellikler core i5 2.67 ati hd 5400 seri grafik kartı. Yani takılmadan 30 40 fps benim için ideal ama çalıştırırmı arkadaşlar bu sistem. Notebook da oynayacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyblitzer -- 31 Temmuz 2012; 3:59:18 >
  • hocam aa acmaz, dx11 secmez, herseyi high yapmaz iseniz oynarsiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler cevap için...
  • Gayet güzel oyun, yarış oyunları arasında yeni bir çağ açacak gibi. Türkçe çıkacak diye duydum doğru mudur?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.