Şimdi Ara

Programlar, Yazılım sorunları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • IBM Lotus iNotes kullanarak iş mail trafiğimi windows mobile içerisine almak istiyorum.

Nokia5800 eski telefonumda lotus traveler uygulamasını indirmiş kullanıcı adı şifremi girip halletmiştim.

şuan lumia 520 içerisinde
    Hesap ekle--> IBM Notes Traveler---> eşitleme ayarları menüsü içerisinde girilebilir değer kutuları başlıkları şunlar:

Kullanıcı adı:
    Parola:

Etki Alanı:
    Sunucu:

ne girdiysem olmadı hata aldım. Hata kodu:80072EFD

Kullanan varsa girdilerini paylaşırsa sevinirim. yada ayrı bir uygulama mevcutmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamsizster -- 14 Ocak 2014; 9:22:59 >

• Çalıştığınız yerin bilgi işlem departmanıyla görüştünüz mü? Onlarda WP desteği içeren yazılım sürümü yüklü olması lazım, sizden başka bu iş için WP kullanan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NightWatch71 N kullanıcısına yanıt
    önerilerinizden sonuç gelmiş olsa buradan yardım aramazdım.

çözümü bulup paylaşarak benzer sorunu yaşayanlara yardımcı bir bilgi bırakma niyetindeyim.

Bu arada gmail hotmail gibi diğer hesaplarda sıkıntı yaşamadım. IBM Traveler sorunumuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamsizster -- 14 Ocak 2014; 15:23:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamsizster

çözümü bulup paylaşarak benzer sorunu yaşayanlara yardımcı bir bilgi bırakma niyetindeyim.

Bu arada gmail hotmail gibi diğer hesaplarda sıkıntı yaşamadım. IBM Traveler sorunumuz.

Company apps > Add a company account lie deneyebilirsiniz ( Ya da eski telefonlarda manuel olarak yaptığmız gibi o verileri girmeniz lazım )
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamsizster

Mesajınızı okudum ama teknik departmanla görüşüp sonuç alamadığınızı anlayabildim sadece. Bunları sormamın sebebi Lotus desteği için server tarafında da güncelleme yapılması lazım. Etki alanı gibi bilgilerin size teknik bölüm tarafından verilmesi lazım. Gmail Hotmail kısmına hiç bir anlam veremedim zaten, niye bahsetme ihtiyacı hissettiniz onu da anlamadım. Mesajlarınızdan bu bilgilerin size doğru bir şekilde verilip verilmediği tam anlaşılmıyor, hatta çalıştığınız yerin WP kullanımını destekleyip desteklemediği bile anlaşılmıyor. Yine de inşallah sorununuz çözülür tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sorun genelde baglantı hatası nedenliyle oluyor, etki alanı,sunucu vb yada firewall yada yetki kısıtlaması olabilir.
    Ayrıca wifi ile deniyorsanız datayı deneyin yada tersini.Bilgi işlemden tam olarak saydıklarınızın karsılıgını ogrenin belkide sizin eski telinize ozel bir deger vardır yenisinde yoktur...

Birde su var --->

Windows Phone 7.5, 7.8, and 8.0 support:

Supported in Notes Traveler 9.0.0.0 or later releases. For download and related info,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsh77 -- 14 Ocak 2014; 18:40:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

Bu sorun genelde baglantı hatası nedenliyle oluyor, etki alanı,sunucu vb yada firewall yada yetki kısıtlaması olabilir.
    Ayrıca wifi ile deniyorsanız datayı deneyin yada tersini.Bilgi işlemden tam olarak saydıklarınızın karsılıgını ogrenin belkide sizin eski telinize ozel bir deger vardır yenisinde yoktur...

Birde su var --->

Windows Phone 7.5, 7.8, and 8.0 support:

Supported in Notes Traveler 9.0.0.0 or later releases. For download and related info,

eski telefona ait değerlerin yeni telefonda geçerli olmaması ihtimali çözüme götürecek gibi bir düşünce oluşturdu bende.
    Bunun için de bilgi işlem den yanıt bekleyeceğim anlaşılan.

Veya bu sorunu aşmış bir kullanıcının kullandığı girdi değerlerini yol gösterici olarak kullanıp çözebileceğimi düşünüyorum.

teşekkürler.

• Sanırım buyuk oranda sorun surum farkından...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.