Şimdi Ara

Program ana penceresi neden aktif olmaz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ultrasurf programı ile ilgili bir sorunun üstesinden gelemedim. problem şu, programı açtığımda çalışma görüntüsü ekrana gelmiyor. eski sürümlerde sorun yoktu, 1102,1103 versiyonlarına güncelleme yaptıktan sonra programı çalıştırmak için tıklıyorum program çalışıyor (görev yöneticisinde görünüyor), erişimde sağlıyor internete ama ortada programın arayüzü yok ve hatta win7'de sağ altta aktif programların ikonları içinde de yok. yani kapatmak istediğimde görev yöneticisini açıp görevi sonlandır diyerek kapatabiliyorum. bunun sebebi ne olaki, win7 ultimate edition kullanıyorum. fikir verecek olanlara peşinen şükranlarımı sunarım...

• galiba düzgün anlatamadım derdimi
  • Bende aynı programı kaç yıldır kullanıyorum böyle bir şeyle karşılaşmadım eski sürümlerini kullanabilirsin bir fark olmuyor zaten
  • eski sürümler çok zor bağlanıyor, kimi zaman 2-3 dakika alıyor bağlanması. dahası yeni sürümlere göre oldukça yavaş kalıyorlar onun için yeni sürüm kullanmaya çalışıyorum ama maalesef halada bulamadım soruna bir çözüm...
  • bir çare bulamadım şu sıkıntıya, kimsede birşey söylemiyor, bilinmediği içinmi yok " amaaaaan boşver" diyemi bakıyorlar anlamadımki...
  • programı kaldırıp. yeniden kurmayı denedin mi?
    bende de bazen saat yanındaki simgeler kayboluyor ama reset sonrası geri geliyor.
  • ultrasurf tam olarak bağlantı sağlayamıyor kendi sunucusuyla.bu yüzden ekran gelmiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.