Şimdi Ara

Progdvb 7.7.3 Türksat 3A Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sky Star-2 Tv Kartım Var. Malesef Türksat 3A yı Bi Türlü Gösteremedim...

Hiç Bir Kanal Çekmiyor... Türksat da Frekansları Değişmeyen Bi Kaç Kanal Çekiyor Onun Harici Kanal Çekmiyor...

Yardımlarınızı Bekliyorum Nasıl Halledicem Bu Sorunu Lütfen Yardım Edin Şimdiden Çok Teşekkürler

• kanal frekanslarını tek tek gir
  • aynı sorunu bende yaşıyorum 12731 3333 v yapmama ragmen turksat tanıtım tv dışında bişey çıkmıyor sinir oldum ya
  • arkadaşlar sorunumuz aynı bendede durum değişik değil açıkçası, tp nasıl ekleniyor bunda bilen var mı ? bence üzerindeki tp sayısı yeterli değil sadece olanlardan dolayı bukadar az kanal var. bilen paylaşırsa sevinirim... 126 tane diyor,recever 300 den fazla tp arıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [TaRıK] -- 31 Ekim 2008; 21:12:28 >
  • aynı poroblem bendede var bulan varsa yardım etsin sky-2 aslında bir güncelleme paketi olması lazım
  • buyrun yeni konu

http://forum.donanimhaber.com/m_27540034/mpage_1/key_//tm.htm#27540034

herseyin anlatimi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Næccm -- 1 Kasım 2008; 23:25:18 >
  • Ben prog dvb 6(7.73 de prog dvb 4.58 gibi bir şeydi) sürümünü yükleyerek ts3a yı tanıtmayı becerebildim,fakat cnbc-e tv8 filan gözükmüyor;hatta trt kanalları bile yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.