Şimdi Ara

PROFİLO CMI140DTR E-DOZ YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce konusu var ama orada bu model değil PROFİLO CMG140DTR (9kg- 1400devir) bu model var ve herkes bu modelden bahsetmiş benim yazdığım bundan 300-400 tl farklı pahalı arada zannediyorum sadece e doz işlemi var başka fark var mı kullanan veya bilgili olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    Birde bu fiyat aralığında tavsiye ettiğiniz makine varsa önerir misiniz ?
    Bosch ve Siemens e baktım benim gördüğüm aynı özellikler fiyat klasmanında çok uçuklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cesur_68

Arkadaşlar daha önce konusu var ama orada bu model değil PROFİLO CMG140DTR (9kg- 1400devir) bu model var ve herkes bu modelden bahsetmiş benim yazdığım bundan 300-400 tl farklı pahalı arada zannediyorum sadece e doz işlemi var başka fark var mı kullanan veya bilgili olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    Birde bu fiyat aralığında tavsiye ettiğiniz makine varsa önerir misiniz ?
    Bosch ve Siemens e baktım benim gördüğüm aynı özellikler fiyat klasmanında çok uçuklar.

E doz dışında pek farkı yok çok güzel makine alınabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu modelde su girişi tekmi çift mi.
    profilo kendi sitesinde tek yazmış. iki yerde çift su girişli diye buldum. kullanan veya makineyi görüp hatırlayan arkadaşlardan bilgi alabilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olecrani

bu modelde su girişi tekmi çift mi.
    profilo kendi sitesinde tek yazmış. iki yerde çift su girişli diye buldum. kullanan veya makineyi görüp hatırlayan arkadaşlardan bilgi alabilirmiyim.

Teknik verilerde tek çift su girişi hayır diyor

Bu arada resim boyutu büyük oldu sanırım kusura bakmayın foruma nasıl resim ekleniyor bilmiyorum hızlı resime ekleyip link yapıştırdım bende.

• Bu cmg140dtr nin bir üst versiyonu cmi140dtr çıkmış. Farkı e-doz deterjanı otomatik kendi alması.
    Yalnız profilonun sitesinde yük sensörü yok yazıyor cmi140dtr için. Yük sensörü olmadan nasıl deterjan otomatik alacak? Otomatik program özelliği var. Yük sensörü olmadan bunları da yapamaz gibime geliyor.
    Bu makineden Cmi140dtr elinde olan var mı? Yük sensörü konusunda net bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.