Şimdi Ara

profilo BM6480MG kullananlar ve almayı düşünenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
7.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu makineyi kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Ben bu makineyi ankastre olarak kullanmayı düşünüyorum. Üst tablasını söküp dolabın içine kaktırsak önden bakınca çirkin gözükmez değil mi. makine çok hoşuma gittiği için bunu almak istiyorum. Ankastre olan modeli buna göre hem altı çelik değil hemde 3. sepet yok. Kullanan arkadaşların ve üstadların yorumları çok önemli.
  • Merhaba profilo BM6480 bulaşık makinesi ile LG GN-M702LHW buzdolabı yan yana durduğunda aralarındaki inox renk farkı fazla olur mu acaba? nasıl durur. Merak ettim kullanan yada başka markalarda renk deneyimi olan var mıI?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toqana -- 16 Kasım 2013; 14:19:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guzelevim.com.tr

http://www.guzelevim.com.tr/Profilo-BM6480MG-6-Programli-Bulasik-Makinesi_3466.html#0
    1030 TL
    Ücretsiz kargo, Peşin fiyatına 12 taksit ve 5 ay öteleme
    Hızlı Kargo

olmuş 1202 TL :(
  • olmuş 1378 ..bende 1030 tl filan fiyatları görünce plan yapmıştım..çeyiz listeme eklemiştim..sevincim kursağımda kaldı...nakit alcaktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraser0861

olmuş 1378 ..bende 1030 tl filan fiyatları görünce plan yapmıştım..çeyiz listeme eklemiştim..sevincim kursağımda kaldı...nakit alcaktım

merhaba arkadaşım.öncelikle şunu belirtmek isterim.bu makina çok güzel ve son derece memnunum.iki ay önce almıştım.zamdan önce peşin fiyatına 1100 tl ye.memnu kaldığım için bir hafta önce ikincisinide aldık.

bu seferkini taksitle aldık.1300 6 ay taksitli.peşin alsam tabiki biraz daha fiyat düşerdi.aldığım yerler ise profilo bayileri.bence ilinizde bulunan tüm profilo bayilerinden fiyat alın.zira hiçbirinin fiyatları birbirini tudmuyor.neticede bu fiyatlarada veriliyor.sıkı pazarlık yaparsanız birde peşin alırsanız mutlaka sizin istediğiniz rakamlara alabileceğininz bir bayi bulursunuz.saygılarımla.

• napolyon16 N kullanıcısına yanıt
    bulunduğum il malesef küçük ve pahalı bir il. netten almayı düşünüyorum.araştırıcam.biraz daha uygun bulamazsam başka modellere bakıcam artık...teşekkürler yardımınız için.
  • Ozgurceyiz e bakmanizi tavsiye ederim.1257tl. Vade farksiz 10 taksit ücretsiz kargo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 181501 -- 14 Nisan 2014; 17:14:33 >
  • değerli arkadaşlar bilmiyorum farkettiniz mi, 6481 die bir üst model çıkmış ama özelliklerini incelemedim, eğer 6480 modeli 1300 lira seviyelerindeyse bence hiç almayın, üstü tamamlayıp aeg 77023 veya electrolux 6600 serisine yönelin,
  • Dün itibarıyla cihaz elektrik almıyor..on off tusuna kadar söktüm baktım.oraya kadar elektrik geliyor fakat cihaz açılmıyor..fikri olan var mıdır ? Bu sekil bir arızayla karsılasan oldumu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ByÇINAR

Dün itibarıyla cihaz elektrik almıyor..on off tusuna kadar söktüm baktım.oraya kadar elektrik geliyor fakat cihaz açılmıyor..fikri olan var mıdır ? Bu sekil bir arızayla karsılasan oldumu ?
    Elektronik kartın besleme devresinde sorun var gibi görünüyor. Kart tamiri yoluna gidebilirsiniz.
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Bah
     profilo BM6480MG kullananlar ve almayı düşünenlerbahsettiğiniz yer neresidir acaba ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.