Şimdi Ara

[Problem Tespit Edildi]Elektrik Var Ama Bilgisayar Açılmıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
38.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı sorun bende de var ama bendeki oyun oynarken kapanmadı. Dün gece temizlik yaptım kasada fanların tozlarını falan aldım işte sabah ekipmanları takıp açmayı denedim ekranın farenin ışığı falan yanıyo ama power tuşuna bastığımda pc açılmıyor kendim konu da açtım zaten "Bilgisayarımda Güç Var Ama Açılmıyor" diye fotoğrafını da attım kasanın bi bakarsanız sevinirim.
  • Huseyin_izmir353535 H kullanıcısına yanıt
    Aynisi 1 hfta önce olmuştu görünce şaşırdım. basıyorum fan dönüyor ama duruyordu.Pc nin arkasındaki şarteli (Kirmizi veya siyah olur. uzerinde bir o ve l bulunur o kapali l aciktir. siz o yapacaksiniz.) indirin ve kablosunu çıkartın arkadan. bütün usb kablolarınıda çıkarın. kasa ve güç kablosunu alıp Başka bir odaya gidin. Pc ye kabloyu takın ama arkadaki tuşu açmayın. hiçbir ara kablo kullanmadan Pc yi direk duvarlardaki prizlerden birine takın. 5-6 Saniye bekledikten sonra arkadaki tuşu açın. Birkaç saniye daha bekleyip güç tuşuna 2 ye kadar sayarak basılı tutun ve bırakın. Pc çalışacaktır. Daha donra odaya götürüp tekrar kablolarını takın. Eğer odada tekrar çalışmaz ise Taktığınız prizi değiştirin. Bu nun sebebine gelirsek, Bu bilgisayarın ölüm sinyalidir veya pc ye gelen akım dengesiz ve bozuk olursa pc kendini çalıştırmaz. Verdiğim çözüm 2 sinide çözecektir.

Bunu bi dene baya kişinin işine yaramış

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.