Şimdi Ara

Pro ceed gt vs ibiza cupra

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,pro ceed gt ve ibiza cupra arasında kalsaydınız hangisini tercih ederdiniz veya başka bir hothatch tavsiyeniz var mı sebebiyle belirtirseniz sevinirim.iyi forumlar.

• ceed cok güzel
  • ibiza tabiki
  • Segment farkından dolayı ceed

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceed dünkü araba cupra tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceed 204 hp, ıbıza cupra 180 hp.Ceed beklenen ilgiyi göremedi ülkemizde.Benim ilk tavsiyem eğer imkanınız varsa iki aracıda test etmeniz,imkanınız yok ise ıbıza cupra derim neden derseniz ceed ülke genelinde kaç adet satıldı ki ? Piyasası iyi değil,ıbıza cupraya göre fazla zarar ettirir ''şahsi fikrimdir''.
  • 208 GTİ hem manuel hem de hızlı tam bir hot hatch.
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    görüntü olarak çok geride kalıyor hocam maalesef..
  • hyuan H kullanıcısına yanıt
    haklısınız ama ceed gtyi gören bir daha bakıyor nadir olduğundan
  • green5544 G kullanıcısına yanıt
    Aracı siz alacaksınız sonuçta ama en azından bir test sürüşü yapın derim.

• İkisi arasından ceed

• quote:

Orijinalden alıntı: green5544

görüntü olarak çok geride kalıyor hocam maalesef..

Cupra da 208'in aynasinda geride kalıyor maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara'da stock 208 gti kullanicisi varsa stock cupra aracim ile test edebiliriz hangisi geride kaliyor video cekerek goruruz paylasiriz burda :)

• Bilmeyenler yorum yapmış , Ceed ile Cupra kıyaslanamaz performans bakımından belki yüksek hızlarda 1.6 hacmini kullanır beygirini kullanır ama Cupra'da 200 e kadar kesilen bir araç değil sonuçta.

Yine de arkadaşın ciddi alıcı olduğunu bilsem baya yazardım . Cupra bir kere Tasarımı ile zaten Hot Hatch bir araç Pejo tasarımı nedir ? Aralarında 0.3 saniye olsa bile şu aracın tasarıma bakılarak alınır mı ?

Cupra'nın tek kötü yanı 2015 yılına iç donanım uyamaması ucuz kalması bu da zaten Vag grubunun Polo Gti sattırmak için yaptığı bir hamle .

Gti daki donanımı Cupra'ya verin Gti satarsa tek kapılı olan yakarım ben de Cupra'mı .
  • kararımız cupra yönünde olacak gibi aracımızın elimizden çıkmasını bekliyoruz yorum yazan herkese teşekkürler

• 208gti sadece motoruyla öne çıkan bir araba ne tipi ne şekli şemali içi dışı hep yarımlıkla dolu bir araba. Okadar para verip insana araba değil oyuncak alıyormuş 2 günlük gömlek giyip değiştirmesi gerekliymiş hissi veren güzel bir oyuncak sadece.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceed nere Ibiza nere Allah aşkına. Arada segment farkı var en basitinden. Cupra performans olarak Ceed ile kapışır ama onun dışında her konuda bariz geride olduğu kesin. Bir de ikinci eli daha hızlıdır muhtemelen cupra'nın. Yalnız ProCeed tam olarak hothatch sıfına girer mi orası tartışılır. Daha çok hızlı bir c segment coupe araç bence ProCeed tıpkı Leon FR gibi. Yoksa sınıfında ki hothachler ile ( megane rs, type-r, golf gti, leon cupra vs.) karşılaştırılabilecek bir araç değil bence.

Bence bu saatten sonra ibiza cupra alınmaz. 1.4tsi zaten ilginç bir motor, sıkıntı yaşayan bir dünya adam oldu. Şimdi birileri çıkıp bende de var hiç yağ yakmadım falan der ama DSG gibi bu, sorun yaşamayanlar olduğu gibi sorun yaşanlarda var bir sürü. VW polo gti'dan bu motoru kaldırdı, Ibiza'da da yakında kalkıyor bildiğim kadarıyla. Şahsen ben olsam bulaşmazdım hiç.

Sıfır olması şart değilse o paralara bir önceki kasa Leon Cupra, FN2 Type-R falan alınabilir. Sıfırda uygun fiyatlı alınacak hothatch araç yok bence, motor hacmi sebebi ile hemen hepsi vergiye takılıyor. En çok da 18cc lik fark yüzünden vergiye takılan clio rs'e yazık oldu. 0.1 litre bile değil 0.018 litre küçük olsa motoru bugün Türkiye'nin en çok satan hothatch aracı olabilirdi clio rs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenGiDeR -- 16 Temmuz 2015; 2:08:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BenGiDeR

Ceed nere Ibiza nere Allah aşkına. Arada segment farkı var en basitinden. Cupra performans olarak Ceed ile kapışır ama onun dışında her konuda bariz geride olduğu kesin. Bir de ikinci eli daha hızlıdır muhtemelen cupra'nın. Yalnız ProCeed tam olarak hothatch sıfına girer mi orası tartışılır. Daha çok hızlı bir c segment coupe araç bence ProCeed tıpkı Leon FR gibi. Yoksa sınıfında ki hothachler ile ( megane rs, type-r, golf gti, leon cupra vs.) karşılaştırılabilecek bir araç değil bence.

Bence bu saatten sonra ibiza cupra alınmaz. 1.4tsi zaten ilginç bir motor, sıkıntı yaşayan bir dünya adam oldu. Şimdi birileri çıkıp bende de var hiç yağ yakmadım falan der ama DSG gibi bu, sorun yaşamayanlar olduğu gibi sorun yaşanlarda var bir sürü. VW polo gti'dan bu motoru kaldırdı, Ibiza'da da yakında kalkıyor bildiğim kadarıyla. Şahsen ben olsam bulaşmazdım hiç.

Sıfır olması şart değilse o paralara bir önceki kasa Leon Cupra, FN2 Type-R falan alınabilir. Sıfırda uygun fiyatlı alınacak hothatch araç yok bence, motor hacmi sebebi ile hemen hepsi vergiye takılıyor. En çok da 18cc lik fark yüzünden vergiye takılan clio rs'e yazık oldu. 0.1 litre bile değil 0.018 litre küçük olsa motoru bugün Türkiye'nin en çok satan hothatch aracı olabilirdi clio rs.

Bu saatten sonra alınmaz diyorsun da zaten 1.8 motor gelince otv den dolayı hic alamayacaklar

2. El temiz bulunursa alsınlar ben mı satsam acaba

• 2013 model 9.800 kmde ibiza cupra aracim. Insallah 1.4 tsi 180 hp bir daha hic gelmez de bizim araclar s2000 gibi degerlenir

• Makyajlı 208 gti bekleyin. Euro 6 motor 208hp 300nm tork, 0-100 6,5 saniye, daha alçaltılmış şasi, 18jant, katlanır ayna, cam tavan, çift yön klima, koltuk ısıtma vs standart. Fiyat 72-73 civarı olur. Bu paraya sıfır olarak piyasadaki en hızlı ve güclü araç. Şu anki 208gti'ın pek çok pist verisi fn2 type r'dan daha hızlı, euro 6 model daha da hızlı, siz düşünün artık. İç mekan malzeme kalitesi de ibiza cupra ile kıyas bile kabul etmez, inceleyin.

Makyajlı ve makyajsız arasında fark burada görülebiliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.