Şimdi Ara

Prıge PR-6505 Wireles Adaptörümü Pc'm görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar Prıge PR-6505 Wireles Adaptörümü Pc'm görmüyor . Driverini kurdum kaldırdım olmadı. Daha önce kullanıyodum şimdi kullanamamaya başladım. Bi yardım Edermisiniz Teşekkürler :)

•  Prıge PR-6505 Wireles Adaptörümü Pc'm görmüyor
  • Bilgisayara 2 tane kablosuz ağ bağdaştırıcısı takılmış.Atheros olan sanırım laptobun içindeki oluyor.Onu devre dışı bırakıp diğerini kullanmayı deneyebilirsiniz.Şu durumda çalışmaması için bir neden göremedim.Sorun gider diyerek windowsun bu problemi nasıl tanımladığını yazarsanız daha çok yardımcı olabiliriz.
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Atherosu kaldırmayı daha önce denedim kaldırdığımda ise diğeride gitti anlayamadım
  • arifcan96 kullanıcısına yanıt
    O zaman iki driveri de tamamen kaldırıp dahili olanı devre dışı bırakın.Bilgisayarı yeniden başlattığınızda harici olanı takıp driverini kurun.Sorun çıkmayacaktır.Teamviewer ile yardımcı olmaya çalışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

O zaman iki driveri de tamamen kaldırıp dahili olanı devre dışı bırakın.Bilgisayarı yeniden başlattığınızda harici olanı takıp driverini kurun.Sorun çıkmayacaktır.Teamviewer ile yardımcı olmaya çalışırım

Olayı çözmüş olmaktayım yardımlarınız için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.