Şimdi Ara

pratik ev yapımı nargile

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
10.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdşlar merabalar bilgisi olan var mı acaba bilemiyorum ama daha önce deneyen bilen arkdşlar varsa veya kulaktan dolma bilgiye sahip olan varsa lütfen yardım edin:)))

bu akşama hazır olucak şekilde evde nargile yapmak istiyorum...

yardımcı olun lütfennnnn :)))
  • En iyisi çık çarşı-pazar araştır.Set halinde oluyor genelde.Fiyatlar hakkında bilgim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinancell

arkdşlar merabalar bilgisi olan var mı acaba bilemiyorum ama daha önce deneyen bilen arkdşlar varsa veya kulaktan dolma bilgiye sahip olan varsa lütfen yardım edin:)))

ben iftardan sonra evde nargile yapan insanım ?
    nerde yaşıyorsun istanbul mu ? kapalıçarşıdan 30 liraya bi nargile al, güzel bi tütün al, güzel bi köz al, alimnym folyo al.
    eve gel google' ı aç nargile nasıl yapılır yaz öğren ve yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Battle Royale

quote:

Orijinalden alıntı: sinancell

arkdşlar merabalar bilgisi olan var mı acaba bilemiyorum ama daha önce deneyen bilen arkdşlar varsa veya kulaktan dolma bilgiye sahip olan varsa lütfen yardım edin:)))

ben iftardan sonra evde nargile yapan insanım ?
    nerde yaşıyorsun istanbul mu ? kapalıçarşıdan 30 liraya bi nargile al, güzel bi tütün al, güzel bi köz al, alimnym folyo al.
    eve gel google' ı aç nargile nasıl yapılır yaz öğren ve yap

öncelikle esprilierin için teşekkür ederim arkdşım sağol iftara az bi süre kala somurtan suratımı esprilerinle birazcık gülümsettin teşekkür ederim...

ama sana bi ricam olucak ben orda yukarıda yazdığım yazıda yardım bekliyorum akıl değil !!!

bende var akıl merak etme sen kardeşim sen eğer varsa bilgin paylaş yoksa parmaklarını yrmana gerek yok...

yinede teşekkür ederim anlayşın için...
  • 0.5 pet şişe 2 tane pipet 1 tane sigarayla yapılıyo ama sarmıyo
  • aslında sadece 3 tlye tütünlük nargile tütünü pet şişe ve 2 tane pipetle yapabilirsin gibime geliyor ama aynı tadı verir mi bilemem
  • :))) evet arkdşlar teşekkürler hepinize sağolun :))

video güzelmiş :)
  • yahu ben suyu ayarlıyamadım çok zor çekiliyo standart mavi şişelerden var çizgisi falanda yok mavi boncuklu olan varmı bi fikri olan ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.