Şimdi Ara

PRAKTEN ZAYIFLAR KESİNLİKLE KULLANMALI (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
586
Cevap
13
Favori
531.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ramazandan sonra kullanamaya başlıcam bakalım neler olucak burda paylaşırım
  • PRAKTEN şuurlu bir müslümanın kullanmaması gereken bir ilaç çünkü içinde alkol var. sırf kilo alacam diye alkol alınmaz değilmi arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwer05 -- 14 Eylül 2009; 17:32:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwer05

PRAKTEN şuurlu bir müslümanın kullanmaması gereken bir ilaç çünkü içinde alkol var. sırf kilo alacam diye alkol alınmaz değilmi arkadaşlar?

Bu bilgiye nerden ulaştın arkadaşım????
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwer05

PRAKTEN şuurlu bir müslümanın kullanmaması gereken bir ilaç çünkü içinde alkol var. sırf kilo alacam diye alkol alınmaz değilmi arkadaşlar?

Arkadaslar abartmayın herşeyin aşırısı kötü dinsizlik ne kadar kötüyse aşırı dincilik ondan da kötü alkol varmış sanki biz bunu kafamız güzel olsun diye içiyoruz sağlık için içiyoruz tabi aşırı alkol kötü birşey ancak arada bir içmekle günah işleyip cehenneme girmezsin korkma
  • ramazan bitsin bende kullanıcam
    dediğiniz gibi uykulu yapıyosa lise 1 de lakabımız belli oldu
  • Alıcam az kaldı bayramın 1.günü kullanmasam mı acaba uyuyarak dolaşmak istemiyom yok rahatlatıyosa kullanim hem iyi gelir bana.
  • bu akşam aldım yaş: 22 boy: 1.66 kilo 50 -- hedef 60 kilo olmak-- ayrıca dummbell larlada hergün çalışıyorum bayramıda fırsat bilip bu akşam kullanmaya başlıyorum. 60 kilo olma yolundaki bu meşakatli yolda desteğinizi bekliyorum:) karşılaştığım her türlü durumu burda paylaşıcam uzun süre yazamazsam
    bilinki başıma bişey gelmiştir. 60 kilo olana kadar paylaşımlarım sürecek, başaramayacağıma inanırsam pes ettiğimide burada belirtiririm.

• anlaşılan 2-3 hafta sonra vücumda çatlaklar oluştu çözümü var mıdır diye konular açılcak(cevap:yoktur,kalıcıdır)

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxtitanxxx

anlaşılan 2-3 hafta sonra vücumda çatlaklar oluştu çözümü var mıdır diye konular açılcak(cevap:yoktur,kalıcıdır)

valla benim bünyede öyle çok hızlı kilo alcak göz yok ben 10 kilo anca 3 ayda alırım en erken belkide alamam bide küçük şurup şişesi kadar bekliyodum ben prakteni biraz büyükçeneymiş şimdi 2 ölçek içiyorum 1 dk .......... içtim tadı pek hoşuma gitmedi ama içe aktı mideme yayıldı sanki hemen da içimi yakıyo hafiften paylaşımlarım sürecek 1. GÜN KİLO 50

• quote:

anlaşılan 2-3 hafta sonra vücumda çatlaklar oluştu çözümü var mıdır diye konular açılcak(cevap:yoktur,kalıcıdır)

neden çatlaklar oluşur

• bu sabah yemekten sonra 3 ölçek içtim dün akşamda bi uyuşukluk yapmıştı bugün de yaptı , iştahım normal düzeyde 2. GÜN
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh_mytesadüf

quote:

neden çatlaklar oluşur

çatlaklar hızlı kilo alımından bide bir anda fazla ağırlık kaldırmaktan oluşur onun için spor salonlarında yeniler için ne kadar kaslı olursa olsun hafif ağırlıklarla başlaması tavsiye edilir
    kullandığınız veya kullanacağınız ilacın mutlaka faydasını görürsünüz ancak bir anda almak yerine yavaş yavaş spor yaparak alırsanız sizin için çok daha iyi olabilir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dh_mytesadüf

quote:

neden çatlaklar oluşur

çatlaklar hızlı kilo alımından bide bir anda fazla ağırlık kaldırmaktan oluşur onun için spor salonlarında yeniler için ne kadar kaslı olursa olsun hafif ağırlıklarla başlaması tavsiye edilir
    kullandığınız veya kullanacağınız ilacın mutlaka faydasını görürsünüz ancak bir anda almak yerine yavaş yavaş spor yaparak alırsanız sizin için çok daha iyi olabilir

mecburen spor yaparak alamadıığım için praktenle yavaş yavaş almaya çalışacağım
    cevapladığın için tşkkürler

• baş ağrım var günde 3 kere ölçek fazlamı geliyo ne dersiniz . yalnız yiyom yiyom bidaki öğüne gene açım.
  • Hem zayıfım hem de kansızım.Bayramlaştığım herkes ellerin ve yüzün çok beyaz ve solgun.Çok kansızsın diyor.Moralim bozuldu.Gidip almayı düşünüyorum.Zaten uykusuzluk sorunum da var.

Merak ettiğim bir şey var.1 hafta da kaç kilo alabilirim.? 3-5 kilo eksiğim var.Bunu ne kadar sürede kapatsam daha sağlıklı olur.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightandwithlove

Hem zayıfım hem de kansızım.Bayramlaştığım herkes ellerin ve yüzün çok beyaz ve solgun.Çok kansızsın diyor.Moralim bozuldu.Gidip almayı düşünüyorum.Zaten uykusuzluk sorunum da var.

Merak ettiğim bir şey var.1 hafta da kaç kilo alabilirim.? 3-5 kilo eksiğim var.Bunu ne kadar sürede kapatsam daha sağlıklı olur.?

valla ben 1 haftada 5 kilo aldım sana bağlı alınınca alınıyor ama sen hafiften git 2-3 kilo al haftada
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben böyle hayatın

quote:

Orijinalden alıntı: Lightandwithlove

Hem zayıfım hem de kansızım.Bayramlaştığım herkes ellerin ve yüzün çok beyaz ve solgun.Çok kansızsın diyor.Moralim bozuldu.Gidip almayı düşünüyorum.Zaten uykusuzluk sorunum da var.

valla ben 1 haftada 5 kilo aldım sana bağlı alınınca alınıyor ama sen hafiften git 2-3 kilo al haftada

Haklısın.Bir de şu var.Ben kilo alınca ya göbek yapıyorum ya da yüzden alıyorum.Vücuttan almak için spor yapmak şart sanırım.Bu hafta body'e de başlayacam.İnşallah kısa zamanda kapatırım açığımı.1.86 - 70 kilo

• Ne kadar çabuk kilo alırsanız o kadar çabuk kaybedersiniz.Ben yılda 1 kilo alıyorum ama bu kadarda az olmamalıBu sene içinde 7 kilo almam
    praktenide denedim ama 3. günden sonra etkisini kaybediyor.Nasıl kilo almam lazım bi yardım edin gözünüzü sevem
  • Arkadaşlar benim yaşım 15, kilom 55, boyum 1.70...Sizce normalmi, kilo almalımıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

Arkadaşlar benim yaşım 15, kilom 55, boyum 1.70...Sizce normalmi, kilo almalımıyım ?

yaşın daha genç kasma hem boyun uzar hemde kilo alırsın zaman içinde
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.