Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.040
Cevap
44
Favori
257.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir daha kanal d sitesinden izlemeyi düşünmüyorum bölümleri. Adamların videoya koyduğu küçük resimden direk bölüm sonunu anladım heyecanı kaçtı tabi bu yüzden
  • netd tavsiye ederim hocam
  • ayşegülğn makyajsız hali daha güzel ya

yokmu aksiyonlu fragman
  • Kanal D hariç bulduğum ilk yerden izleyeceğim artık zaten. netd'yi ilk sıraya aldım bakalım

• https://youtu.be/40vbGvZlwPE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 742793 -- 6 Şubat 2016; 13:07:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Diğer fragman ne zaman gelir ya sabırsızlanıyorum bi doz fragman alalım bari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poyraz Meltem Karayel hep rüzgar çeşitleri acaba kayıp abinin adıda bir rüzgar çeşidi olabilir mi Tayfun falan gibi ?
  • mehmet0609 kullanıcısına yanıt
    Cocuklari ismail karayel büyüttüğü için isimleri farklıdır bence poyrazla meltemin.3.cocugun o tip ismi olmaz yani.

• Beyler poyrazın annesine ne olduğu ortaya çıktı mı söylendi mi daha önce ne olduğu(ölüp ölmediği)? Bir de ismail karayelle birlikte çocukları büyüten anne gerçek anneleri mi? Net hatırlamıyorum bunları söylendi mi acaba bunlar

• 742793 kullanıcısına yanıt
    Meltem bebekken Poyraz 3 yaşındayken İsmaile verilmiş Turgut öyle diyordu Poyraz 3 yaşına kadar isimsiz dolaşmamıştır herhalde , veya Poyrazın ismi Poyraz olmayabilir
  • mehmet0609 kullanıcısına yanıt
    İşte hocam ben de onu diyorum. Karayel soyadiyla uyumlu diye poyraz meltem olmuştur. Yani adil topal farkli bir isim vermistir. Ogulu da baska bir isimledir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0609

Poyraz Meltem Karayel hep rüzgar çeşitleri acaba kayıp abinin adıda bir rüzgar çeşidi olabilir mi Tayfun falan gibi ?

rüzgarda olabilir
  • Kanald ve Netd kalite olarak farketmiyor, ikisi de en fazla 1250 kbps.
  • Netd 'de spoiler yeme riski yok ben de bir kere kanal d'den izleme gafletinde bulunmuştum. 130 dk sonunu bildiğim şeyi izledim sayelerinde

• Kalite problem değil hocam kanal d yüzünden resmen son sahneyi bilerek izledim bölümü.
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Meltem belki annemiz bile çıkar diye birşey söylemişti. Gerçek annelerini daha önce görmediler büyük ihtimalle ki göremeyebilirler çünkü Adil Topal karımı öldürdüm dedi. Poyraz la Meltem in annesini kastediyor galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Meltem belki annemiz bile çıkar diye birşey söylemişti. Gerçek annelerini daha önce görmediler büyük ihtimalle ki göremeyebilirler çünkü Adil Topal karımı öldürdüm dedi. Poyraz la Meltem in annesini kastediyor galiba.

Sevdiğim kadını öldürdüm derken bence poyrazın abisinin annesini öldürdü. Poyrazla meltemin annesi başka. Çünkü o sevdadan bir meyve çıktı dedi adil sonra öldürdüm dedi. Poyrazla meltemden bahsetmedi hiç

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam birde o yönü var olayın. Birde Poyraz Adil'in oğlu çıkmıyormuş Milleti kafalamış olabilir Bahri'yle uğraşmak için.
    Çok karışık işler ya

• 742793 kullanıcısına yanıt
    Poyraz Adil'in oğlu çıkmazsa şaşırmam böyle baba mı olur ya İsmail Karayel bile melekti bunun yanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 6 Şubat 2016; 22:49:47 >
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.