Şimdi Ara

@@POWERCOM IMD-1000AP DIGITAL UPS Ürün İncelemesi Fotolar Mevcut@@ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
5
Favori
73.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ibrahimalp

Pegasus 2000D VA LCD EKR. MOD.KOR+TOP.P(80dk) KGK bu üründe 80 dk diyor. Ben dizi kaydı yapıyorum beni en az 45 dk idare edebilecek bi ups lazım. Stoklarda powercom yok.

Garanti Süresi 2 Yıl
    Renk Siyah
    Akü Çalışma Süresi 80 dk
    Akü Sayısı 4
    Akü Şarj Süresi 12 Saat
    Arayüz Rs232
    Çıkış Gerilimi 100V,110V,115V,120V,220V,230V,240V
    Çıkış Sayısı 4
    Gerçek Güç 1300W
    Giriş Frekansı 50/60 Hz
    Giriş Gerilimi 100V,110V,115V,120V,220V,230V,240V
    Hat Koruma Rj 11
    Marka Pegasus
    Model 2000D
    Wolt Amper 2000 VA
    Yönetebilirlik Yazılım Yönetimi

Merhaba, bu ürün hakkında yorum yapmam yanlış ve yanıltıcı olur. Ama şahsi inancım 2000 lik modelde olsa 80 Dk kadar açık tutabileceğini sanmıyorum ki günümüz bilgisayarları fazlasıyla güç tüketiyor. Eğer forumda kullanan arkadaşımız varsa yorum yapabilieler ama dediğim gibi sizi yanıltmak istemem

• tsk ederim. Sizin önerdiğiniz ürünün 1500 va olanını almak istedim fakat stoklarda yok.
  • tsk ederim. Sizin önerdiğiniz ürünün 1500 va olanını almak istedim fakat stoklarda yok. O nedenle 1000 va olanını sipariş edeceğim Sistemde sorun yaşamamak için tekrar sorayım size sistem şu şekilde

İntel C2d quad 2.4 6600 işlemci
    intel p35dpm anakart
    Ati Sharphire 2900 HD GT ekran kartı
    320 Gb seagate harddisk
    Creative Audigy ses kartı
    Fsp 600 w psu
    19" viewsonicva1912w widescreen LCD monitor
    + + +

belli başlı sistem bu şekilde bu sistem 30 dk gibi süre ile açık kalsa yeter bana.
  • Şu anda profilimdeki sistemi yaklaşık 20-25 dk açık tutabilir sanıyorum ama deneme yapmadım. Sırf bu süreyi deneyip mesaja ileve edeceğim ilk fırsatımda emin olabilirsiniz Bende sistemi yenilemek üzereyim ki yeni sistem baya bir güç tüketiyor olacak. Kıyaslama yapabilmek için eski ve yeni sistemi ne kadar açık tutabildiğini sizlerle paylaşmaya çalışacağım
  • hocam bende bunu exa dan sipariş verdim ama stokta yokmuş ben sipariş verdiğimde vardı neyse o da ayrı bişe 2 hafta oldu gelmedi tel ettim isterseniz başka bişe verelim dediler. acaba bende bunun yerine ordan yazıcı alıp sizin verdiğiniz adresten de bunu almayı düşünüyorum memnun musunuz üründen
  • Ben üründen son derece memnunum. Benim işimi fazlasıyla görüyor. Ben açık tutmaktan ziyade ani voltaj dalgalanmaları için aldım, haliyle elektrikler gidince bilgisayarım açık kalıyor bir süre
  • teşekkür ederim hepsiburada dan 15 ytl lik dehediye çekim varmış ne şans bakalım sipariş geçeyim
  • nacizane bir sorum olacak bu VA hesabını yapsamda işin içinden çıkamıyorum

22"LCD 75W falan çekiyor sanırım
    bir adet PS3 300-400 arası çekiyor
    birde PC 400W desek toplamda 1000W falan ediyor

benim amacım 30 dakika kullanayaım falan değil sadece elektrik kesildiği zaman hemen 5 dakika içerisinde cihazlarımı düzgünce kapayabileyim acaba bu topicteki ürün bu konuda işimi görür mü?

teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: mt2414

nacizane bir sorum olacak bu VA hesabını yapsamda işin içinden çıkamıyorum

benim amacım 30 dakika kullanayaım falan değil sadece elektrik kesildiği zaman hemen 5 dakika içerisinde cihazlarımı düzgünce kapayabileyim acaba bu topicteki ürün bu konuda işimi görür mü?

teşekkürler

İncelemede bahsi geçen ürün kesinlikle ihtiyacınızı karşılayacak güç ve kalitede, kesinlikle yerinde seçim olur

• teşekkürler
  • kendi hesabınıza göre 1000Wattlık(ps3 için yazdığınız güc doğrudur umarım) bir yükü kaldıracak bir ups arıyorsanız bu cihazı almamalısınız. 1000VA lık bir cihaz dan alınabilecek maximum watt cinsinden güç 700Watt tır. sizin belirttiğiniz gücü(üç cihazda çalışır iken ) çekerken elektrikler kesilirse ups kendini kapayacaktır. eğer 3 cihazıda aynı anda kaldırsın istiyorsanız 1300VA~1500VA dan itibaren ups leri araştırmalısınız.
    quote:

teşekkürler

• bende siparişimi verdim bakalım merak ediyorum işimi görecek mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibrahimalp

bende siparişimi verdim bakalım merak ediyorum işimi görecek mi ?

Hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: alperian

kendi hesabınıza göre 1000Wattlık(ps3 için yazdığınız güc doğrudur umarım) bir yükü kaldıracak bir ups arıyorsanız bu cihazı almamalısınız. 1000VA lık bir cihaz dan alınabilecek maximum watt cinsinden güç 700Watt tır. sizin belirttiğiniz gücü(üç cihazda çalışır iken ) çekerken elektrikler kesilirse ups kendini kapayacaktır. eğer 3 cihazıda aynı anda kaldırsın istiyorsanız 1300VA~1500VA dan itibaren ups leri araştırmalısınız.
    quote:

teşekkürler

hmm teşekkürler yüksek modellere bakayım birde

• merhaba arkadaşlar. bende bu üründen satın adlım. ancak fotoraflardaki gibi program cd si ve usb kabloları çıkmadı. benim kutumun içinden sadece ups çıktı :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: asilimy

merhaba arkadaşlar. bende bu üründen satın adlım. ancak fotoraflardaki gibi program cd si ve usb kabloları çıkmadı. benim kutumun içinden sadece ups çıktı :S

Merhaba, ürünü nereden satın aldınız. Ürün yanında hatırladığım kadarıyla. USB kablo, Power Kablosu, kullanım klavuzu ve Program CD si olması gerekiyor. aldığınız yerle irtibata geçip konu hakkında bilgi vermeniz yerinde olacaktır
  • Bende yeni aldım, eksen bilgisayardan.
    usb kablosu
    telefon kablosu
    cd çıktı içinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RunoLegend -- 22 Ocak 2008; 21:25:12 >
  • Ben hepsiburada.com dan aldım ama hala tedarik sürecinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i39AHiM -- 22 Ocak 2008; 23:38:12 >
  • ben gold pc den aldım. yarın gidicem.
  • Arkadaşlar hayırlı olsun. Görüşlerinizi ve izlenimlerinizi bizlerle paylaşırsanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.