Şimdi Ara

## PowerColor'dan 1GB GDDR2 Bellekli Radeon HD 3850 ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ugur_yavuz

1 GB Bellekli OHAAAAAAAA SÜPEEEEEEEERRRRR diyerek alacak birçok arkadaş tanıyorum....

CASPER'a gün doğdu extreme sistemlerinde kullanırlar artık. 1 GB Bellekli ekran kartı VAY ANASINI

Çok doğru demişsin dostum...

• quote:

Orjinalden alıntı: daemonica

bundan 5 - 10 tane alıp multi hybird anal crossfire penetration olayına girmek lazım.

Süper yaw... Başlığı okuyunca gülmeye başladım zaten.
  • ben içimden fx böyle hata yapmaz dedim zaten ama harbiden bu nedir yaw??
  • Soğutması çok güzel görünüyo.. Bendeki powerclor 3850 referans tasarım ve hoş değil. Keşke böyle bişey olsaydı .. ah asus ah
  • quote:

Orjinalden alıntı: gkntr

Soğutması çok güzel görünüyo.. Bendeki powerclor 3850 referans tasarım ve hoş değil. Keşke böyle bişey olsaydı .. ah asus ah

Asus nerden çıktı abi birden ?
  • - Özel soğutma tasarımı
    - 1 GB bellek
    - GDDR2 bellek
    - 1000 (500*2) MHz bellek

Hayır, hadi oyun harici özel kullanımlar için 1 GB belleğe neyse diyeceğim de, o 500 MHz x 2 hızındaki GDDR2 bellek de neyin nesidir?

Gerçi, bu şirketin, 512 MB oldu diye bellek hızı 1400 MHz'ye düşen bir 3850'si de vardı. Şaşmamak lâzım.

Ha bu arada, şu 128 bit 500 MHz x 2 bellekli Asus 9600 GSO Magic ne oldu acaba? Bana pek inandırıcı gelmemişti, hazır böyle bir konu varken sorayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 13 Haziran 2008; 3:03:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1nvdr

quote:

Orjinalden alıntı: gkntr

Soğutması çok güzel görünüyo.. Bendeki powerclor 3850 referans tasarım ve hoş değil. Keşke böyle bişey olsaydı .. ah asus ah

Asus nerden çıktı abi birden ?

Önceki kartım Asus 3870 di. Güzel bi soğutucusu vardı palit tarzında ama palit gibi cirkin değil.. Boşta 32 yükte 65 dereceydi Şimdi Powercolor 3850 aldım ama referans soğutucu güzel değil görünüşüde soğutmasına.. Özledim kartımı

• Bir de çok kaliteli bişeymiş gibi parlak kırmızı pcb üzerine canavar bi fan koyuyorlar (parası olup da aklı olamaya safları kandırmak için muhtemelen)
    Satıcı kartın kutusunu açıyor ve alıcı arkadaşa gösteriyor; Müşteri Waooooow bu ne kadar güzel bir şeymiş, hem de 1 gb. bunu hemen paketleyin bana, alıyorum bu kartı diyor
  • BENDE AYNISINDAN VAR 3325 MB GÖSTERİYO 400 W POWER VAR EKRAN KARTI SÜPER TAVSİYE EDERİM SÜPER PERFORMANS SUNUYO :) EGER 750 W POVER VARSA 4 GB KADAR CIKAR GECER BİLE

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

BENDE AYNISINDAN VAR 3325 MB GÖSTERİYO 400 W POWER VAR EKRAN KARTI SÜPER TAVSİYE EDERİM SÜPER PERFORMANS SUNUYO :) EGER 750 W POVER VARSA 4 GB KADAR CIKAR GECER BİLE

5 yıl olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

BENDE AYNISINDAN VAR 3325 MB GÖSTERİYO 400 W POWER VAR EKRAN KARTI SÜPER TAVSİYE EDERİM SÜPER PERFORMANS SUNUYO :) EGER 750 W POVER VARSA 4 GB KADAR CIKAR GECER BİLE

1 nisan.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.