Şimdi Ara

PowerColor ayarlanabilir soğutucu tasarımına sahip Radeon HD 6950 Vortex PCS++ modelini hazırladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Soğutma ve O.c konusunda iyi bir başarım göstereceği belli,tasarımda oldukça hoş görünüyor..
  • MSI, Gigabyte gibi kaliteli kompenentler kullanıyormu ki PowerColor?
  • boştaki ve yükteki gürültü ile harcadığı güç değerlerini merak ediyorum
  • bence yeni bir kart almak cok mantıksız geliyor 6850 alacaktm tam alıyordum ki ucundan döndüm 7xxx serisini beklemek hatta 28nm i beklemek daha mantıklı olacaktır elimdeki 5570 ile de oynuyorum.
  • Bu Hd6950'ler için harici soğutma tasarlayan firma var mı acaba?
    Bende referans tasarım var ama hem mod yapıp hem de oc yüklennce sıcaklık doğal olarak artıyor. Bu sefer de fan sesi bayağı gürültülü oluyor. Güzel bir soğtma yapmış powercolor. Ama bir de haricen satılanları olsa gzel olacak :)
  • Yerleşim müsaitse "Fanı yükselt üç slot kaplar, daha iyi soğutur. Yok değilse (C.F felan yapacaksan) fanı içeri çek iki slot kaplasın." diyorlar. Powercolor'un malzeme kalitesini beğenmiyorum.
  • DX11 40 nm serisi ekran kartları hep bu abartı soğutmalarla hatırlayacağım galiba, nerde overclocklu bir model orada abartılı bir soğutucu, referans modeller için konuşmuyorum. Referans modellerinde ya ses ya ısı sorunu var
    önceki jenerasyona göre zaten, 3 slot kaplayan ekran kartları bu jenerasyonda gördük. Gerçi firmalar yüksek ısıda çalışmak üzere dizayn edildi diyorlar ama onu da zamanla göreceğiz...
    Neyse soğutucu çok biçimsiz değil hatta bayağı güzel durmuş... Soğutma performansıda iyi ise gayet kullanılabilir bir model olmuş.
  • ben 2142 yılından geldim.bu kart 5 ghz oc oluyo!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.