Şimdi Ara

Power Supply ( güç kaynağı ) tamiri yaptırmak için bakın lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
6
Favori
1.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba çok uzun zamandır power supply tamiri için birilerine bakıyordum bir türlü bulamıyordum kimse uğraşmıyor artık. bu arada 1998 yılından beri bilgisayar sektöründeyim. bir şekilde istanbul okmeydanı perpa ya gitmeye karar verdim tamir için birileri vardır diye ve nasıl oldu bende anlamadım bir şekilde sorup soruştururken bir bilgisayar dükkanında benim bir arkadaşım yapıyor tamir dedi ve kendisini aradı oraya bıraksın hallederim dedi çok düzgün ve profesyonel biri karşıma çıktı 2 adet power supply (evga gq 650 ve xigmatek 600 watt) bıraktım 3 günde yaptı verdi. burada çalıştığı firmaların adını yazmıyorum ithalatçı firmalar oldukları için çok uzun zamandır binlerce power supply tamiri yapmış kendisi. donanımhaber.com a bilgilerini bırakayım işi olan birileri varsa faydalanır dedim olur deyince bende buraya yazayım dedim power supply ler eskisi gibi ucuz olmadığı için tamir ettirmek daha mantıklı bir hale geldi.

arkadaşın bilgilerini bırakıyorum böyle biri işinize yararsa değerlendirin istedim (benim bir çıkarım yoktur)

Şener Akman Power Supply Tamir 05386481274

• ANKARA İSE TAMİRİNİ YAPARIZ 

Power supply TAMİRİ

AC Power Supply tamiri

DC Power Supply tamiri

GPU Mining Power Supply

DELL Power supply

Hp power supply tamiri Hot Plug

Mean Well Power Supply Meanwell Güç Kaynağı

Server Power Supply

HPE Flexible Slot Power Supplies tamiri

Athena Power supply tamiri

Everest EPS-2000 power supply tamiri

Redundant Power Supply tamiri

FSP Twins power supply tamiri

iStarUSA power supply tamiri

Cisco Nexus power supply tamiri

ZYXEL RPS600-HP POE POWER SUPPLY

HPE RPS1600 HP A-RPS1600

emacro emacs power supply

SeaSonic power supply

fsp group power supply

SUPERMICRO power supply tamiri

Intel power supply tamiri

LENOVO AC PS power supply tamiri

Cisco Ac Power Supply

Avaya Redundant Power Supply tamiri

Extreme Networks power supply tamiri

Ibm Flex System power supply tamiri

cisco systems power supply tamiri

AVOCENT Redundant Power Supply

Power Supply ( güç kaynağı ) tamiri yaptırmak için bakın lütfen...www.meanwell.com
    MEAN WELL Switching Power Supply Manufacturer
    https://www.meanwell.com

• Bende kendisi ile yıllardır çalışırım siz sadece power supply yazmışsınız ama notebook olsun ana kart tamiri olsun birçok elektronik ürünü tamirin de de bilgisi ve tecrübesi olan biri kendisi ve kesinlikle reklamını hak eden birisi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

• Gönül rahatlığı ile ürünlerinizi tamir ettirebilirsiniz .Tecrübesi bilgisi ve işçiliği çok iyidir.

• Öncelikle bu bilgiyi burda paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Bilgisayarımın güç kaynağı ve anakartı arızalanmıştı. Yaşadığım şehirdeki bir bilgisayar tamircisine götürdüm ve PSU'nun değişmesi gerektiğini söylemişti. Daha sonra reddedip tamir oluyor mu diye araştırmaya koyuldum ve sizin başlığınızı gördüm. Şener Bey'i aradım ve bilgisayarı İstanbul'a gittiğim bir gün kendisine götürdüm. Gerçekten yaklaşımı ve konuya hakimiyeti güven vericiydi. PSU(Thermaltake) yanmış ve buna bağlı olarak da anakart zarar görmüş. Birkaç gün içinde her ikisinin de onarımı yapıldı. Bilgisayarı İstanbul'a bir sonraki gidişimde teslim aldım. Gönül rahatlığı ile cihazlarınızı teslim edebilirsiniz. Ben çok memnun kaldım, umarım sizler de memnun kalırsınız.
  • Geçen ay Corsair CX750M güç kaynağımı temizlerken iki bacaklı bir devreyi kırdım. Kadıköyde oturuyorum, hemen yazıcıoğlu'na gittim, kime sorsam artık yapmıyoruz diyor. Google'dan psu tamiri yaptığını yazan 5 kişiyi aradım fakat cevap aynı.

Sonunda bu postu buldum ve Şener Bey'e ulaştım. Sözleşip İstanbul Perpa'ya gittim, 1 saat sonra Güç kaynağım tamir oldu. 500 TL verdim ki gerçekten uygun olduğunu düşünüyorum.

Power supply tamirine ihtyacınız varsa kesinlikle Şener Bey'i tavsiye ediyorum.

Sevgiler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jotunasd -- 21 Haziran 2023; 15:47:8 >
  • Konuda bahsi geçen işletmeye çok eski bir bilgisayar (eski bir bilgisayar derken RAM'i 16MB olan bir bilgisayardan bahsediyorum.) kasasının güç kaynağının tamiri için gitmiştim. İstanbul içerisinde birkaç yere daha aynı sorundan başvursam da çözüme kavuşamayan bir problemdi. Açıkçası beklediğimden çok daha hızlı bir şekilde (aynı gün içerisinde) tamirini yapıp ürünü teslim ettiler. Öncelikle aldığım hizmet için ve öğrenci olmam dolayısıyla (ki projede kullanılacak bir bilgisayardı) fiyatta da büyük bir güzellik yaptığı için bir teşekkür borçluyum. İlgisinden ve ustalığından ötürü Şener Bey'e teşekkürlerimi iletiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.