Şimdi Ara

Power FM'de Çalan Şarkılar (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.271
Cevap
60
Favori
147.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sadece klibini hatırlıyorum. İki erkek ve bir kız üstü açık bir arabada tatil tarzı bir şeye gidiyorlar. En sonunda kız iki çocuğa birden... Klip bu şekilde ydi. Bilen varsa çok iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şarkıda bi eleman ı know you have been gibi bişeyler diyordu. Başka bir şey hatırlamıyorum yardım ederseniz çok iyi olur. Dream TV'de de dinlemiş olabilirim şarkıyı emin değilim

• Bugün non stop hits saatinde bir parça çaldı. Fransızca r&b, rap tarzı bir şeydi. Aradım ama bulamadım var mı bilen?
  • taze taze bu tutar not alın lütfen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clinteastwood1981 -- 15 Temmuz 2015; 2:39:09 >

• Jess Gylnne'nin sesinden anlaşılıyorda olsun ben yinede ekleyeyim bilmeyen arkadaşlar olabilir.O güzel sesinden eksik kalmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W01fMaNT3am -- 25 Nisan 2015; 11:49:54 >

• beyler kafayı yicem geçenlerde çıktı ilk sözlerini hatırlamıyorum kadın çıkıp ''ram papapapapam'' diyor sonra nakarat hareketli bişiler çalıyor bi bulun be :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khazi

beyler kafayı yicem geçenlerde çıktı ilk sözlerini hatırlamıyorum kadın çıkıp ''ram papapapapam'' diyor sonra nakarat hareketli bişiler çalıyor bi bulun be :/

Rihanna - Man Down?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

beyler kafayı yicem geçenlerde çıktı ilk sözlerini hatırlamıyorum kadın çıkıp ''ram papapapapam'' diyor sonra nakarat hareketli bişiler çalıyor bi bulun be :/

Rihanna - Man Down?

yok hacım onu bilmeyen mi var :D böyle klup disko tarzı bir şey babing varya onun gibi ama babing değil ya onun gibi ama sözleri değişik aynı o tarz ama arada remix de var dın dın dın dın dın dın dın dın diye
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Rihanna - Man Down?

yok hacım onu bilmeyen mi var :D böyle klup disko tarzı bir şey babing varya onun gibi ama babing değil ya onun gibi ama sözleri değişik aynı o tarz ama arada remix de var dın dın dın dın dın dın dın dın diye

Ram papapam deyince herkes onu soyler ama yazarken bunu soruyor olamaz diye dusunmustim zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu da son zamanlarda çok çalınan parçalardan

• BULDUM BE BULDUM :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khazi -- 29 Nisan 2015; 15:03:04 >
  • Burdakiler pek bu isten anlamıyor gibime geliyor bu aralar..
    https://m.youtube.com/watch?v=Sve_lJuXKME

https://m.youtube.com/watch?v=vxeontdHObU

https://m.youtube.com/watch?v=rymUSbYQjw8

Birde Kowalski my love gibi bir parca olması lazim biri tam adini biliyorsa atabilir mi unutmadan domain adında bir parca daha var kime ait olduğunu bilmediğim için YouTube dan bulamıyorum el atin gencler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• herkese merabalar, bir şarkı arıyorum pazar günü yani bugün akşama doğru çaldılar power da ,

Alphaville sounds like a melody nin arka planındaki müziği alıp başka bir kadın şarkıcı seslendirmiş. Arkadaki müzik aynı dediğim gibi ama söyleyen bayan ve sözleri değişik.

soundhound shazam ' a dinlettim ama bulamadılar kayıtlar duruyor eklemeye çalışacağım buraya

bilen var mı ?
  • Palda bir şarkı çalıyor böyle türk şarkısı gibi ama yabancı sözlerinde oryantal boyz mu ne diyor tam anlamadım sözlerini bu yüzden bulamadım yardım please !!
  • Arkadaşlar büyük ihtimal biliyoruzdur da sözlerinde hata vardır ya da çok müzik olduğundan sözleri aklımıza gelmiyordur.Tekrar rastladığınızda cihazınızda parçanın bir bölümünü kaydederseniz hem ben hemde diğer arkadaşlar daha iyi yardımcı oluruz.Özellikle elektronik dans müzikleri varsa bana sorabilirsiniz.Çok da parça var hepsini eklersek bu sefer konu çöplük gibi oluyor.Haftasonunda çalan parçalardada sıkıntı olabiliyor çoğu kişide bilmiyor olabilir çünkü 70ler 80lerde ki şarkıların mixleri oluyor Gloria Gaynor vs.Neyse ben bir Youtube listesi oluşturdum yeterli gelmedikçe ekleyeceğim.Power Dance'dekileri de ekliyorum çok azda olsa çalınabiliyor.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLggzyNMaVnFL6Zi0pdA1HwkqyIysRlc3i

Not:Konuya önceden eklenenleri playliste eklemedim bilgilerinize sunarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W01fMaNT3am -- 5 Mayıs 2015; 15:02:45 >

• Uzun süredir dinlerim all time power hits ilk 1o a girer

https://www.youtube.com/watch?v=VHBcS0fYWfc
  • quote:

Orijinalden alıntı: W01fMaNT3am

Arkadaşlar büyük ihtimal biliyoruzdur da sözlerinde hata vardır ya da çok müzik olduğundan sözleri aklımıza gelmiyordur.Tekrar rastladığınızda cihazınızda parçanın bir bölümünü kaydederseniz hem ben hemde diğer arkadaşlar daha iyi yardımcı oluruz.Özellikle elektronik dans müzikleri varsa bana sorabilirsiniz.Çok da parça var hepsini eklersek bu sefer konu çöplük gibi oluyor.Haftasonunda çalan parçalardada sıkıntı olabiliyor çoğu kişide bilmiyor olabilir çünkü 70ler 80lerde ki şarkıların mixleri oluyor Gloria Gaynor vs.Neyse ben bir Youtube listesi oluşturdum yeterli gelmedikçe ekleyeceğim.Power Dance'dekileri de ekliyorum çok azda olsa çalınabiliyor.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLggzyNMaVnFL6Zi0pdA1HwkqyIysRlc3i

Not:Konuya önceden eklenenleri playliste eklemedim bilgilerinize sunarım

ses kaydı almıştım shazama tekrar dinletince buldu

aradığım şarkı :

fair control symphony of love extended version

• Arkadaşlar bir şarkı vardı ekim-kasım 2014 gibi sürekli çalıyordu powerfmde. Bir kadın söylüyor, şarkıya direkt kafa sesiyle giriyor hmmmmmmmm hmmmmmmm mmmmmmmmm mmmmm şeklinde melodik söylüyor ve sonra sözlere giriyor no call gibisinden birşeyler vardı sanırım sözlerde chill out mu dersiniz lounge mı dersiniz çok popülerdi :/
  • Dün saat 23-24 arası Power fm de bir parça çalındı ispanyol boğa güreşi tarzında bir melodiyle başlıyor devamında kadın vokal ritimli ca ce ma gibi biseyler söylüyordu Biraz sacma oldu ama telefona kaydetmek aklıma gelmedi yardımcı olursanız sevinirim parça techno tarzda kopmalık birseydi

• 11.05 Pazartesi günü saat 12 - 1 civarlarında çaldı sanırım saat buçuklarda eski müziklerden bir taneside olabilir. Eski bir melodi tek gitar arkada hatırladığım kadarıyla "i have no more take no more bla bla bla seventies" diye devam ediyordu erkek söylüyor bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akinov5 -- 15 Mayıs 2015; 19:09:46 >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.